Holosync audio nahravky

Software, hardware súvisaci s ezoterikou, hudobné CD

Moderátor: Moderátori

Dreamer1
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: So Máj 28, 2011 18:53

Holosync audio nahravky

Príspevok od používateľa Dreamer1 »

Zdravim, skusal to uz niekto z vas ? Je o novodoby sposob meditacie prostrednictvom pocuvania audio CDiek.
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Holosync audio nahravky

Príspevok od používateľa madagaskar »

Neskúšal, lebo takéto techniky ako si ovplyvňovať frekvencie v mozgu atd.. sa mi zdajú moc invazívne. Asi to nijako neškodí, ale mám z toho nepríjemný pocit.
Dreamer1
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: So Máj 28, 2011 18:53

Re: Holosync audio nahravky

Príspevok od používateľa Dreamer1 »

no co som zatial snoril na zahranicnich strankach, tak som nenasil ani jeden negativny komentar k tomuto programu. Pravdou vsak je, ze pokial by si chcel prejst celou seriou a teda vsetkymi tymi CD, tak by ti to trval az niekolko rokov, a to myslim teraz vazne. Dalsou vecou je, ze tie CD su dost drahe, pokial sa vsak nebavimi o wwarezi :)

napriklad prve dva tyzdne pocuvas len 30min. nahravku s nazvom "The Dive" a uz po jej pocuvani by sa mal dostavit efekt v ramci kt. by si sa mal citit uvolnenejsie, vo vacsej pohode..podobne ako je tomu po relaxacii. Aspon taketo ucinky vacsina ludi popisuje.
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Holosync audio nahravky

Príspevok od používateľa madagaskar »

Dreamer1 napísal:no co som zatial snoril na zahranicnich strankach, tak som nenasil ani jeden negativny komentar k tomuto programu. Pravdou vsak je, ze pokial by si chcel prejst celou seriou a teda vsetkymi tymi CD, tak by ti to trval az niekolko rokov, a to myslim teraz vazne. Dalsou vecou je, ze tie CD su dost drahe, pokial sa vsak nebavimi o wwarezi :)

napriklad prve dva tyzdne pocuvas len 30min. nahravku s nazvom "The Dive" a uz po jej pocuvani by sa mal dostavit efekt v ramci kt. by si sa mal citit uvolnenejsie, vo vacsej pohode..podobne ako je tomu po relaxacii. Aspon taketo ucinky vacsina ludi popisuje.
tak to ja radsej polhodku robim normalnu relaxaciu ako pri AC a po nej sa citim uvolneny az az a okrem toho mam pocit akoby som bol oddychnuty po niekolkohodinovom spanku.
Dreamer1
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: So Máj 28, 2011 18:53

Re: Holosync audio nahravky

Príspevok od používateľa Dreamer1 »

ano, suhlasim. Pokial sa niekto venuje normalnej, teda skutocnej meditacii a vie ako to funguje, ako sa medituje. najde si na to cas a podobne... tak je to urcite lepsie ako vsetky tieto nahravky a SW programy. No pokial niekto ako napriklad ja nema o meditacii a relaxacii ani sajnu(snad len autogenny trening), tak tento program by mal byt vraj ucinna a efektivna nahrada.

V dnesnej uponahlanej, stresujucej dobe ludia radsej "relaxuju" pri TV, tak preco potom neskusit toto ?
Napísať odpoveď