Zdielané sny

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

no nastastie nie!!! nevyzeralo to ze by si bol nejaky zly! 8) ale bolo to fajn ..zobudil som sa a spomenul si hned nato ze jaka haluska to je ! usmev na tvari som mal hned :mrgreen: tak idem snivat uz ! dobru noc a sladke SNICKY kazdemu! :zzz:
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

Potřeboval bych poradit vždy když se pokušim z kamošema o zdilenej sen tak mam rano totalni okno.Vetšinou si pamtuje zažitek jen jeden človek ten co volal.Ješte se pracuje na oveřeni aby sme meli dukaz že to nebili klony.Problem je že ajk sme začali zemahle schuzkam tak sou težky vypadky pameti dneska se nas tam prej sešlo asi 6 rikal kamoš.

Potřebuju prijit na nejakej zpusob jak ty informace vydolovat z pameti pripadne jak pamet zlepšit aby se to přiste už nestalo.

Pokud mate naejaky napady tak pište.
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Zdielan

Príspevok od používateľa SagitaX »

podla teba...

co je na tom blbost?
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

podla mna jannynda vobec nehovori od veci...
dost som o tomto debatoval s bratrancom a len tak nas napadlo...ze ok idem si spat...a sniva sa mi lucidak...tak si poviem ze anoo zavolam bratranca do sne hej...ale co ak je on hore?...zavolam si tam jeho osobu ale pritom to nebude on?...tuto si myslim ze cely tento topic ma nedostatky :D
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Zdielan

Príspevok od používateľa SagitaX »

keby bol tvoj bratranec hore, tak by si si zavolal jeho snovu kopiu, co by sa ti asi stavalo aj keby spal a mal LD lebo nie vzdy sa taketo veci podaria, ja som to skusal, ale bud som si nepamatal sen, alebo sa to nepodarilo...

ale rozhodne to nieje blbost... len je to trosku zlozitejsie...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
marley5
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 80
Dátum registrácie: St Máj 10, 2006 20:03
Kontaktovať používateľa:

Re: Zdielan

Príspevok od používateľa marley5 »

Ku zdielanym snom som skepticky. Zatial sa to podarilo tusim len Goetheovi..
matik
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Po Aug 29, 2011 20:17

Dostat sa do sna

Príspevok od používateľa matik »

No mám jednu otázku :D neviem či to tu už bolo ale ja som nenašiel tak sa pýtam ! Ked máte lucídny sen, môžem sa dostať do sna napríklad mojeho kamoša ? :D A ak sa to dá tak môžem ovládať jeho sen ? :D :grin: Zaujímalo by ma to :D
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Dostat sa do sna

Príspevok od používateľa madagaskar »

cital som ze sa to da, ale je to dost tazke a popravde nikdy som to neskusal. naco...
matik
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Po Aug 29, 2011 20:17

Re: Dostat sa do sna

Príspevok od používateľa matik »

Ja len že by to bola sranda :D vo filme Flyn Carsen ( teraz to beží na markíze akurát kukám ) tam viac menej taký dedo sa dostal do jeho sna a bola by to popravde prča :D Rozprávať s dakým vo sne :D
Fantasmic
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pi Sep 17, 2010 17:08

Re: Dostat sa do sna

Príspevok od používateľa Fantasmic »

Práve včera som si čítal o zdielaných snoch... Prípadov kedy sa to podarilo nie je veľa zaznamenaných a zatiaľ (pokial viem) nie je ani jeden prípad zdielaných snov vedecky dokázaný. Ja osobne si myslím, že to je možné.
matik
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Po Aug 29, 2011 20:17

Re: Dostat sa do sna

Príspevok od používateľa matik »

viete ako kamoš na toto neverí a bola by sranda len tak na dajakej pláži s ním chytať ryby a povedal by som mu dajké znamenie a že zajtra nech sa ma na to spýta :D A aj ja si myslím že sa to dá :D Ale ja som ešte nikdy nemal Lucídny sen :D no mal asi ale nepamätám si ho . . . . ale nedávno sa mi stalo že som plával a z ničoho nič som mal plavecké koleso akolo brucha a vyletel som a povedal si že sa mi to iba sníva . . . ale hned som na to zabudol a sen išiel dalej
matik
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Po Aug 29, 2011 20:17

Re: Dostat sa do sna

Príspevok od používateľa matik »

Fantasmic napísal:Práve včera som si čítal o zdielaných snoch...
dal by si mi prosím stránku kde si to čítal :D lebo nič nemožem nájsť o tom
Naposledy upravil/-a WhiteWolfSix v Pi Sep 02, 2011 20:37, upravené celkom 1 krát.
Dôvod: Opravená citácia
Fantasmic
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pi Sep 17, 2010 17:08

Re: Dostat sa do sna

Príspevok od používateľa Fantasmic »

Je to v knihe Lucidní snění od Stephena LaBergeho.
matik
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Po Aug 29, 2011 20:17

Re: Dostat sa do sna

Príspevok od používateľa matik »

OK dikens :D
Fantasmic
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pi Sep 17, 2010 17:08

Re: Zdielané sny

Príspevok od používateľa Fantasmic »

Keď som pred pár mesiacmi nadhodil tému LD medzi kamarátmi, tak som zostal celkom milo prekvapený, lebo jeden kamarát a kamarátka mi povedali, že už viac krát mali vedomé sny. No a vcera vecer sme opäť diskutovali o LD a tak som im navrhol, že by sme mohli spraviť pokus so zdialaním snov. Dohodli sme sa, že budeme pred spaním myslieť na jedno naše oblúbené miesto kde často chodievame a že sa tam potom v sne stretneme všetci traja. Po prvom pokuse sa samozrejme nič také nepodarilo :-D Ziatial sme odhodlaní to skúšať dalej... som zvedavý dokedy nám to nadsenie vydrží. :-D
Napísať odpoveď