Pomoc niečo veľmy zle

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

voldoman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut Jún 07, 2011 16:11

Pomoc niečo veľmy zle

Príspevok od používateľa voldoman »

Ahojte, ja s moja mama sa snažíme dostať do AC no a mojej mame sa to podarilo a stala sa táto vec: Dostala sa do AC a zrazu vydi samu seba a nejakú čiernu postavu čo stala prinej ( pozerala sa tá postava na jej fyzické telo ) ... Potom sa strašne zlakla a skocila do fyz. tela a ked sa prebudila tak sa strašne bala a bolelo ju pri srdci... A že ta čierna postava mala veľkú čiernu kapucnu a bola cela v čiernom a vyzerala ako kapucin ta postava... Dajte dake rady a povedzte že čo to bolo asi... A podľa vás mala by ísť ešte do AC ? Lebo čo ked tam ta postava bude znova... Ďakujem a poraďte
arzen
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 63
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2011 12:06
Kontaktovať používateľa:

Re: Pomoc niečo veľmy zle

Príspevok od používateľa arzen »

myslim ze to je larva, čiže bytosť ktorá čerpá energiu zo strachu iných. treba na to aj názor iných ludí...
Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo v ní neumí číst
voldoman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut Jún 07, 2011 16:11

Re: Pomoc niečo veľmy zle

Príspevok od používateľa voldoman »

Aha a môže jej dajako ublížiť ? Diky ináč
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: Pomoc niečo veľmy zle

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

No ja na toto niesom ziadny odbornik ale myslim si ze jedine co tam tu postavu drzi je strach cize cim viac sa jej bude obavat, tim viac prinej ta postava bude chciet zostat.Mozno by bolo dobre si vytvorit nieaky energeticky stit aby ta postava nemala pristup.

Tu by asi najviac vedel poradit WhiteWolfSix, myslim ze on uz ma stakymito vecami skusenosti.
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Pomoc niečo veľmy zle

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Toto je jeden z mnohých dôvodov, prečo je vhodnejšie robiť pokusy o AC pod dohľadom skúsenej osoby. Takáto skúsenosť, ktorú mala Tvoja mama ju môže zablokovať na niekoľko rokov, takže sa jej AC už podariť nemusí. Je to ako sa pokúšať liezť na nejaký horský štít bez akýchkoľvek skúseností a skúseného sprievodcu.

Čo sa týka tej postavy, bez osobného preskúmania môžem len odhadovať, no nie presne určiť kto alebo čo to bolo. S vysokou pravdepodobnosťou to bol duch mŕtveho (možno vzdialený príbuzný), ktorý sa v tých miestach zdržiava. Opätovné výjdenie z tela môže ale nemusí toto stretnutie zopakovať. Rozhodne by som bez ochrany do astrálu neliezol.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
LEVITATE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi Mar 25, 2011 19:42

Re: Pomoc niečo veľmy zle

Príspevok od používateľa LEVITATE »

Mne sa stalo, že po vycestovaní, som šiel, cez chodbu, v duchu, ticho som veril a bol presvedčený, že mam dostatok sily, aby som bol a ostal v pokoji a preskúmal to podrobnejšie. Zrazu za mojím chrbtom taká silná intuícia, že tam niekto je jemne som sa obzrel a cítil som zdesenie, bez zjavného dôvodu tak som sa radšej prebudil.

Uvedomil som si, že podobný pocit prežívam, keď idem po tme, mozog si domýšľa a vytvára iluzie, pretože nevie presne čo to je. S konára vytvorí objekt strachu. Napriek tomu, že to rešpektujete ten pocit je natoľko silný, že si nemôžete pomôcť, verite tomu čo vidíte, pretože v tej chvíli ten konár sa fakt môže zmeniť v okamihu na niečo, čo je rovnako skutočné ako to čo poznáme....

Ja som pri obzretí vedel čo tam je za pomoci tej intuície a predsa to bolo, ako keby niečo čo existuje a pohybuje sa za mnou, dajaký desivý tieň osoby, ale nechcel som sa jej báť :) čo ja viem ako to nabudúce spravím...

Nikdy som sa nevzdal, napriek tomu, že s desivými zážitkami mam už asi viac skusenosti, než s tými peknými a predsa ma to láka, veľmi som zvedavý čo ma čaká ďalej, ale viac si vychutnávam obyčajný deň tu a teraz :) ...
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: Pomoc niečo veľmy zle

Príspevok od používateľa winchester »

no tak ako hovoril WhiteWolfSix ze by to nemala robit bez odbornika, mna by zaujimalo preco, ta bytost jej moze neako ublizit? alebo sa jej moze nieco stat? ved ked to je predca neaky mrtvy pribuzny tak nevidim najmensi dovod preco by jej ublizoval
PS: mozem sa ta spytat v akej oblasti si odbornik? teda mas to vystudovane alebo len akoze si dlho v tomto fachu ?? nic v zlom len som zvedavy :)
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Pomoc niečo veľmy zle

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

winchester napísal:no tak ako hovoril WhiteWolfSix ze by to nemala robit bez odbornika, mna by zaujimalo preco, ta bytost jej moze neako ublizit? alebo sa jej moze nieco stat? ved ked to je predca neaky mrtvy pribuzny tak nevidim najmensi dovod preco by jej ublizoval
PS: mozem sa ta spytat v akej oblasti si odbornik? teda mas to vystudovane alebo len akoze si dlho v tomto fachu ?? nic v zlom len som zvedavy :)
Áno, pokiaľ nevieš ako sa chrániť tak Ti môže ublížiť čokoľvek. Ak by si ma čítal pozorne, dočítal by si sa, že to bol možno príbuzný. Znamená to, že to príbuzný byť nemusí. Ale len tak medzi nami, príbuzní bývajú častokrát najhorší.

P.S.: Videl si niekoho na Slovensku študovať odbor astrálne cestovanie? :grin: Ja momentálne astrálne cestujem a cestovanie učím 16 rokov, takže mám pár skúsenosti.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: Pomoc niečo veľmy zle

Príspevok od používateľa Pjotrik »

WhiteWolfSix napísal:Áno, pokiaľ nevieš ako sa chrániť tak Ti môže ublížiť čokoľvek.
A prečo je také dôležité chrániť sa? Nedávno som dočítal prvú knihu od R. Monroe-a a on bol napadnutý veľa krát, pričom nikdy neutrpel žiadnu ujmu na zdraví.
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: Pomoc niečo veľmy zle

Príspevok od používateľa winchester »

WhiteWolfSix napísal:Áno, pokiaľ nevieš ako sa chrániť tak Ti môže ublížiť čokoľvek.
a ako ti to moze ublizit? ze sa nezobudis? alebo napr. ze ta to postihne mentaln e ? alebo ako, neviem si to vobec predstavit
WhiteWolfSix napísal:P.S.: Videl si niekoho na Slovensku študovať odbor astrálne cestovanie? Ja momentálne astrálne cestujem a cestovanie učím 16 rokov, takže mám pár skúsenosti.
myslel som ze si napr vystudovany psycholog zo zameranim na sny a tieto vecy alebo nieco take :D
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
LEVITATE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi Mar 25, 2011 19:42

Re: Pomoc niečo veľmy zle

Príspevok od používateľa LEVITATE »

Prepáč, že ťa otravujem WhiteWolfSix . Ale veľmi ma zaujíma či si nenapísal nejakú knihu. Pretože mam pocit, že ma žiadna literatúra neuspokojí natoľko, aby som si bol úplne istý, či to robím správne, predpokladám, že máš dostatočné skúsenosti, za ktoré si nechávaš platiť, ale napriek tomu ma zaujíma to, čo ty máš v hlave a prakticky využívaš pri AC , mam na mysli spôsoby ochrany a nie fantazmagoricke techniky vymetených ľudí :D ako nejaký šamani - čo sa dostavaj nadpriemer až je to chorobne mam na mysli rozdelenie duše na 13 časti :D a podobne...

Ak by si bol taký dobrý, skúšam to, viem o čom to je, ale mam čas a beriem to s veľkým rešpektom...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Pomoc niečo veľmy zle

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Joj, k písaniu kníh som sa ešte nedostal. :oops: Neboj, v hlave mám šedú kôru mozgovú rovnako ako Ty či niekto iný. :D Techniky, ktoré ľudí učím sú až primitívne jednoduché, ale čaro úspechu nespočíva len v technikách. Veľmi dôležité je vnútorné rozpoloženie a hlavne zámer, prečo to robíš, ale o tom som tu písal už veľakrát.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
LEVITATE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi Mar 25, 2011 19:42

Re: Pomoc niečo veľmy zle

Príspevok od používateľa LEVITATE »

Fakt vďaka, že si mi to zas pripomenul, teraz to ma pre mňa väčšiu cenu, pretože si mi pomohol uvedomiť si, niečo čo moja myseľ zabudla. Všetko čo sa dozviem telo si pamätá, ale myseľ nie a poznanie ostáva. Vyskúšam trénovať: dám sa do meditácie, urobím si vyzualizáciu: očnú, sluchovú, čuchovú a hmatovú (kvôli štítu), nič ťažké, budem to nabíjať pol roka, až potom sa uvidí :) ...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Pomoc niečo veľmy zle

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Držím palce :)
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď