Skoro som to mal

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

mato4153
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Št Dec 01, 2011 7:20

Skoro som to mal

Príspevok od používateľa mato4153 »

čaute takže chcem sa s vami podeliť o môj zážitok
nuž som chorý doma a strašne by som chcel ochránit jedného človeka tak som začal s tým AC
takže začal som pred troma dnami skúšal som sa uvolnovat včera som sa už pokúčal "AKOŽE" zaspať ale nešlo to iba sa mi vlnilo celé telo
ale dnes :grin: skúšal som to od rána ale nedarilo sa mi furt som musel prehltavat sliny a už po asi 8 pokuse som si povedal že ešte raz skusim no a myslel som na školu auta a v tom sa mi strašne rozbuchalo srdce a začal som strašne rychlo dychčať, mal som mravenčenie na rukach a ked som si uvedomil že už sa TO deje tak to prestalo ale doteraz sa mi klepu ruky 8)
mato4153
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Št Dec 01, 2011 7:20

Re: Skoro som to mal

Príspevok od používateľa mato4153 »

a ešte sa chcem spýtať že koľko krát je to bezpečne skúšať AC počas napr. 24 hodín
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Skoro som to mal

Príspevok od používateľa madagaskar »

to co si napisal mi pripada cele hrozne nejasne a zmatene a neviem co chces
mato4153
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Št Dec 01, 2011 7:20

Re: Skoro som to mal

Príspevok od používateľa mato4153 »

no proste či išlo o OOBE a koľko krát do dňa to môžem skúšať aby sa mi niečo nestalo
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Skoro som to mal

Príspevok od používateľa madagaskar »

nevidim tam ziadny z javov, ktore nastavaju pri pokuse o OOBE. mam skor otazku: preco si myslel na skolu a auta? nesnazis sa nahodou o LD? a ten tvoj prvotny zamer je skor nejasny ako zaujimavy. co to znamena, ze chce pomoct nejakemu znamemu?
mato4153
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Št Dec 01, 2011 7:20

Re: Skoro som to mal

Príspevok od používateľa mato4153 »

proste chcel som sa nehybať a to sa mi nedarilo potom som začal mylieť na tie veci a pomohlo mi to v tom. a rad by som sa pokusil o OOBE ale zrejme vôbec neviem ako. s tou osobou myslim že je v nebezpečenstve a tak sa chcem na to pozriet z inej dimenzie ak chápeš.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Skoro som to mal

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

mato4153 napísal:s tou osobou myslim že je v nebezpečenstve a tak sa chcem na to pozriet z inej dimenzie ak chápeš.
Jedna vec je astrálne vycestovať, druhá vec je vedieť identifikovať, čo hrozí inému a tretie je vedieť pomôcť. Ale ako motivácia pre AC je to dobré. :ok: :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď