OBE na nezvycajnych miestach

Pokusy zamerané na LD a OBE

Moderátor: Moderátori

madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

OBE na nezvycajnych miestach

Príspevok od používateľa madagaskar »

Napadlo mi, že by mohlo byť zaujímavé skúsiť OBE na rôznych miestach, hlavne na takých, kde je to aj nejaká výzva, lebo je to ťažšie kvôli rušivým vplyvom.

1. Test: Autobus, počas cesty do školy (30 minút)
No priznávam k žiadnemu výsledku som sa nedopracoval, kedže kamoši okolo celý čas vykrikovali a stále sa mi do hlavy tlačil pocit, že asi vyzerám trochu zvláštne :) + hluk autobusu, ostatných ľudí a samotná jazda stačia na to, aby človek nemohol uvolniť svaly

2. Test: Obývačka, telka hučala naplno + brat vedľa hral Counter Strike
Toto už bolo lepšie. Síce uvoľniť sa trvalo dosť dlho. Skúšal som metódu relaxácie a dýchania do častí tela, potom som ešte počítal od 50 po 0, dokonca dva krát :D...potom som si vizualizoval asi 10 modrých oblakov ako sa na mňa spúšťajú a nič. Tak som ešte skúsil vizualizáciu toho ako sa točím dokola u nás v dedine na ihrisku. A vtedy som konečne niečo pocítil. Začala sa mi točiť hlava a mal som ju ťažkú (vyzeralo to nádejne), chvíľu som o sebe nevedel a objavil som sa na gauči ale posediačky. Napadlo mi: "super konečne som vonku, čo teraz?". Pozrel som doľava kde mal byť môj brat, nebol tam, všade tma ako obyčajne, telka vypnutá. Zrazu som počul nejaký hlas, ale skôr akoby zdiaľky a s fakt silným strhnutím som sa objavil v tele (fyzickom) a počul som môjho debi....ného brata ako ma volá a pýta sa ma aký mam gmail a silno do mňa šťuchá. Tupec.
Ale aj tak to beriem ako čiastkový úspech.
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: OBE na nezvycajnych miestach

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Neviem, či nájdeš niekoho, kto by šiel do toho s tebou. Myslím, že väčšina tu prítomných, vrátane mňa, sa nevie dostať von :) Ale budeme radi, ak búdeš naďalej písať zážitky :P
madagaskar napísal:2. Test: Obývačka, telka hučala naplno + brat vedľa hral Counter Strike...

...telka vypnutá....
Tá telka bola vypnutá iba v astrále, či aj keď si sa vrátil?

A jedna off-topic otázka. Keď si von z tela, ty sám rozhoduješ o tom, kedy sa vrátiš, či je to ako v LD, že ťa to samo preberie?
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: OBE na nezvycajnych miestach

Príspevok od používateľa madagaskar »

telka bola vypnuta iba v astrale

tak to sa neda presne povedat. ono je to vzdy inak. z LD ma to vzdy preberie, ved naco by som sam koncil LD..z AC sa vacsinou preberiem sam, myslienkou, ze sa chcem vratit do tela, ale nefunguje mi to tak, ze proste si pomyslim, ze "chcem sa vratit do tela" a bum som tam, ono mi to zaberie vacsinou par sekund a musim sa na to dost sustredit. Niekedy sa samozrejme vratim do tela necakane a je to aj citit, ze to bolo necakane a prudke, lebo s fyzickym telom to trhne, niekedy dost rapidne.
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: OBE na nezvycajnych miestach

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Napadlo ma, že by si mohol skusiť OBE s otvorenými očami :)
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: OBE na nezvycajnych miestach

Príspevok od používateľa madagaskar »

to si teda fakt neviem predstaviť :D ja sa musím dosť sústrediť na vizualizáciu a to by sa s otvorenými očami nedalo
Napísať odpoveď