dalsie metody

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

dalsie metody

Príspevok od používateľa ibbeta »

mam dve nove:
1, "music induced lucid dream"
proste si pustite hudbu a idete spat. z ineho fora citujem
Jakmile jsem usnul a dostal se do faze sneni, muziku ze sluchatek jsem slysel do snu. Zpocatku jsem ji ani nevnimal, myslel jsem, ze je nekde pustene radio, ale kdyz se stale opakovala dokola, vzpomel jsem si, co jsem pred spanim udelal a uvedomil si, ze spim.
u mna prve 3 noci 3LD, potom to mozog zacal filtrovat.
Zaver: tato metoda funguje, len si treba dat pozor na rutinu..
2, "dream sex induced lucid dream"
troska pikantnejsie :oops: , pokial sa vam sniva o sexe, mate istu sancu dostat sa do LD. v podstate ide o to, ze to, ci sa do takehoto snivania pustite, zalezi od vasho rozhodnutia. staci si teda toto rozhodnutie uvedomit a mozete ovplyvnovat zvysok sna
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: dalsie metody

Príspevok od používateľa sorer »

Ten druhy sposob poznam trosku v odlisnej podobe. Ide o metodu znamu pod nazvom SILD, teda metodu sexual induced lucid dream. Vzdy ked vam hlavou prebehne nieco zo sexualnym tematikou, zamerajte sa aj na realitu a zistite ci nahodou nespite.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Príspevok od používateľa dr.Katz »

:grin: :grin: HA HA HA , tak to bych testoval realitu dvakrát za minutu :D Já myslím, že je důležité, aby se to testování nestalo rutinou, kterou děláte už nevědomě, bez přemýšlení. S tím sexem by to tak u mě asi dopadlo.
Používateľov profilový obrázok
Hanawa
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Št Jún 10, 2004 13:06
Bydlisko: Krupina

Príspevok od používateľa Hanawa »

Práve naopak. Test reality sa má stať takou rutinou, že sa prenesie aj do sna. To je vlastne podstata tejto metódy ...
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: dalsie metody

Príspevok od používateľa dr.Katz »

to je sice pravda, ale chce to občas obměňovat ať neděláš pořád stejný test, protože to začneš šidit a nakonec na to zapomeneš úplně. občas musíš vymyslet něco nového. dokonce jsem uvažoval i o tom, přes den schválně vyhledat nějakou velice emotivní situaci,ať se mi o tom v noci zdá, ale nevím co by to mohlo být.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Napísať odpoveď