Flashback

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

MartinP
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 59
Dátum registrácie: Ne Apr 13, 2008 0:12

Flashback

Príspevok od používateľa MartinP »

Bol som teraz fajcit v okne , na ulici isla nejaka zena z detmi a v tom zakricala na svoje dieta preco chodis po vode, zrazu som dostal zablesk o tom co sa mi snivalo, kedze som isiel neskoro spat cca o 5:00 zobudil som sa 16:30 takze som mal dlhy spanok uplne som si spomenul co sa mi snivalo, mal som LD . Zacalo to tak ze som bol na jazere a zacal som sa behat po vode bol to naozaj najlepsi pocit a sniva sa mi nevedome o tom ze beham po vode skoro stale ! je to super pocit, Potom som si spomenul na vsetko ostatne ze som lietal vlastne som nelietal lebo gravitacia fungovala ale proste som sa tak odrazil zo zeme ze som lietal ale pomalicky som padal dole a zasa sa odrazil proste jak na mesiaci, potom som si spomenul ze som behal po nasom panelaku proste som behal po stenach popri oknachked som narazil na okno mojho kamarata a spytal sa ma co robis povedal som mu co ti j*** ved ja mam LD. Viac si uz nepametam ale vobec ma to nenapadlo ked som sa zobudil tak neskoro myslel som iba na jedlo a teraz ked som sa najedol a bol som fajcit a pocul som tu vetu som si na to uplne spomenul. Dalsia taka mala skusenost :D
Napísať odpoveď