!!!!AC ked clovek umiera!!!!

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

petka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Po Mar 19, 2012 22:47

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa petka »

Merat ne e vĺčko :D skor by som chcela zistit ci sa da ta energia nejakym sposobom priberat.Vies mne to nejde to oddelenie tak rychlo ako vam ale skusala som sa rozne vymykat ked som bola v pohode :D.Lebo ked napriklad mam nejaky stres alebo nieco dolezite riesim v ten den tak sa na to neuvolnim ani po hodine a mozem cakat na sprievodne priznaky a vibracie :D.Ale s tou energiou by som chcela nieco skusit.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

petka napísal:Co sa tyka lokality 2 a inych bytosti ci uz dobrych neutralnych alebo zlych, existuje meratelna sila energie (našich astralnych tiel)?
V mojej odpovedi som vychádzal z Tvojho textu, viď. červené zvýraznenie citácie. :wink: Čo sa týka problémov s oddelením od tela, tak to nezáleží len na množstve vnútornej energie či sa Ti podarí dostať sa von alebo nie.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
petka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Po Mar 19, 2012 22:47

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa petka »

Vĺčko ďakujem velice pekne :D .Dostat sa von isto nie je problem ked ma druhe telo tu spravnu motivaciu alebo potravu velmi rad si vyjde na prechadzku :mrgreen: .
Tou otazkou na meratelnu silu energie som mierila na jej spotrebu teda sa radsej opytam este takto:spotrebuva sa nam v astrale energia po oddeleni z fyzickeho tela?Ak sa spotrebuva po akom case da sa to priblizne +- porovnat s dlzkou zivota tu a teraz alebo sila nasho astralneho tela zavisi od inych faktorov? Velkaaaa vdaka cmuk :grin: .
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

No vidíš, teraz tvojej otázke rozumiem, čo sa predtým nedá povedať. :mrgreen: Áno, keď sme mimo svojho tela, energiu spotrebúvame a preto je pre úspešný výstup z tela potrebné aj dostatočné množstvo energie. Ako som však už minule napísal, úspešnosť výstupu z tela nezáleží len na množstve vnútornej energie, pretože je tam viac prítomných faktorov. Bohužiaľ, to plus mínus Ti nepoviem, pretože je to u každého človeka iné a aj každý raz u toho istého človeka je to iné. To, že máš po nejakej dobe málo energie jednoducho zacítiš, keď budeš príliš dlho mimo svoje fyzické telo. Nemusíš sa báť, že by si sa nestihla vrátiť, pretože nedostatok energie vedie k automatickému návratu do tela. :wink: Toto sú však príliš komplikované teoretické úvahy, ktoré sú pre adeptov o AC zbytočné až mätúce. Niekedy je totiž menej viac.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
petka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Po Mar 19, 2012 22:47

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa petka »

Dakujem vĺčko tvoja odpoved ma velmi potesila :) .Pre mna su hlavne tvoje odpovede vĺčko tie najcennejsie informacie ktore som kedy o AC dostala.Neviem preco sa aj druhí clenovia fora nepridavaju k mojim otazkam.Inak by ma len tak na okraj zaujimalo kolko clenov tohto fora si myslí ze astralne cestuje a kolkí cestuju skutocne :mrgreen: .
Z tvojej odpovedi som si tak trochu domyslela ze sa nam zrejme aj po fyzickej smrti (po pretrhnuti striebornej snurky) míňa energia astralneho tela.Je to tak?Da sa nejakym sposobom potom doplnat alebo co nasleduje potom ked sa nam energia minie?Definitivny koniec?
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa madagaskar »

to zalezi na tom co je pre teba koniec. po smrti konci tvoje fyzicke telo
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa Pjotrik »

WhiteWolfSix napísal:keď sme mimo svojho tela, energiu spotrebúvame
ale keď sme mimo svojho tela, energiu dokážeme aj čerpať, že
petka napísal:Z tvojej odpovedi som si tak trochu domyslela ze sa nam zrejme aj po fyzickej smrti (po pretrhnuti striebornej snurky) míňa energia astralneho tela.Je to tak?Da sa nejakym sposobom potom doplnat alebo co nasleduje potom ked sa nam energia minie?Definitivny koniec?
myslím, že po smrti túto energiu nepotrebuješ. ona je dôležitá len pre fyzické telo
petka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Po Mar 19, 2012 22:47

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa petka »

madagaskar napísal:to zalezi na tom co je pre teba koniec. po smrti konci tvoje fyzicke telo
Ved ano Madagaško len ja som sa pytala ze ci po fyzickej smrti sa nam potom v astrale moze minut energia :grin: uz ked budeme oddeleny.
Pjotrik napísal:myslím, že po smrti túto energiu nepotrebuješ. ona je dôležitá len pre fyzické telo
Pjotricek si si isty? :grin: Nezalezi to od toho aj kam sa po smrti dostanes?Niekde som citala ze energiu nepotrebujeme v raji (ohnisku27) ale co sa tyka lokality c2 (ohniska23-26)tak tam sa energia vraj spotrebuva.Moze nam toto prosim potvrdit alebo vyvratit skuseny cestovatel? :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

pjotrik: Nie, na čerpanie energie potrebujeme byt v tele.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa madagaskar »

petka napísal:
madagaskar napísal:to zalezi na tom co je pre teba koniec. po smrti konci tvoje fyzicke telo
Ved ano Madagaško len ja som sa pytala ze ci po fyzickej smrti sa nam potom v astrale moze minut energia :grin: uz ked budeme oddeleny.
tak to neviem, ale dost o tom pochybujem. A to co si pisala s tymi ohniskami, to mi pripada tiez dost pritiahnute za vlasy. Celkovo je rozdelenie ohnisk podla vyskumu monroeovho institutu dost chabe, a stavov mimoteloveho vnimania je ovela viac, ale priznavam, ze je to asi najlepsi zatial dostupny vyskum, lenze takto by som sa to neodvazoval tvrdit, ze v nejakom ohnisku sa ti energia mina a v dalsom nie...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

madagaskar: Ad1: Poprosím, skús mi objasniť pojem stavy mimotelového vnímania.
Ad2: Zmazal som Ti duplicitný príspevok.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa Pjotrik »

WhiteWolfSix napísal:pjotrik: Nie, na čerpanie energie potrebujeme byt v tele.
nečerpáme ju ani keď spíme a nachádzame sa vo snovej realite?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Nie, čerpáme ju v okamihoch, keď sme počas spánku ukotvení v tele.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
petka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Po Mar 19, 2012 22:47

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa petka »

Pjotrik napísal:myslím, že po smrti túto energiu nepotrebuješ. ona je dôležitá len pre fyzické telo
Odkial mas Pjotricek takuto informaciu please?
Madagaško :mrgreen: asi najlepsi zdroj informacii o AC a OOBE mi priniesli publikacie pana R.A.Monroea.Informacie ktore som nasla o OOBE a AC na internete boli absolutne povrchne,nekompletne,matuce,skreslujuce ...... a tak dál proste uvarime si brokolicovu polievku a miesto brokolice dame jednu redkovku a riadne ocukrujeme :grin: vsak kto chce nech si da ja uz mam aj tak objednanu pizzu.
Vĺčko este jednu otazocku mam na teba :mrgreen: pri tom vracani mam problem s pocitom.Nie priamo pri vracani sa do fyz. tela ale par hodin potom v koncatinach je to normalne?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: !!!!AC ked clovek umiera!!!!

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

petka napísal:Vĺčko este jednu otazocku mam na teba :mrgreen: pri tom vracani mam problem s pocitom.Nie priamo pri vracani sa do fyz. tela ale par hodin potom v koncatinach je to normalne?
No, nejako si zabudla popísať ten pocit. Máš problém s pocitom, ale neviem akým.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď