nieco ma nechcelo nechat zaspat...

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

nieco ma nechcelo nechat zaspat...

Príspevok od používateľa madagaskar »

dnes v noci sa mi stala dost neprijemna vec. niekto/nieco mi nechcelo dovolit zaspat. vzdy ked som sa snazil zaspat a uz mi zacinala hypnagogia, proste ked som prechadzal do spanku, vzdy sa mi nahrnula hrozne velka energia do hrudnika a presla mi do hlavy a zobudilo ma to. Vacsinou som popritom pocul nejaky zvuk v hlave, raz to bolo zvonenie telefonu, inokedy budik, inokedy zensky smiech, buchnutie dveri....rozne veci. toto sa opakovalo asi 15 krat po sebe. skusal som odpojenie, ocistenie a stit, ale nepomahalo. skusil som to druhy krat a dokonca som sa este osprchoval v studenej vode a nakoniec som zaspal a nadranom som mal LD.
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: nieco ma nechcelo nechat zaspat...

Príspevok od používateľa Pjotrik »

jóój, ja už veľa nocí takto prebdel :D stále som sa dostával na tú hranicu, za ktorou už je istý spánok, ale ani za nič som ju nemohol prekročiť. hypnagogické halucinácie už boli také, že sa kľudne dali zamienať so snami. no sny to určite neboli. potom nejaké zvuky z ulice a okamžite, do stotiny sekundy, som sa spämatal a bol späť pri plnom vedomí. alebo som počul zvuk z vlastnej hlavy, ktorý ma prebral. stávalo sa mi to často, no neprišiel som na to, že prečo
Napísať odpoveď