metóda hojdačky

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Príspevok od používateľa červená košeľa »

Dakujem velmi pekne za vsetky odpovede je od vas vsetkych pekne ze mi chcete pomoct ale nevedeli by ste mi poradit ako mam tento moj maly preoblem vyriesit?Alebo kto by mi vedel pomoct??? :confused:
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Príspevok od používateľa červená košeľa »

Je od vas pekne ze sa mi snazite pomoct len mi ete povedzte ako by som sa mohla zbavit toho strachu alebo kto by mi vedel pomoct??? :confused: Vopred dakujem :D
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Ja osobne by som na tvojom mieste najskôr pracoval na svojej osobnosti. Snažil by som spoznať sám seba, hľadať na sebe svoje nedostatky a postupne ich odstraňovať. Veci, ktoré sa okolo teba dejú sa snaž vždy brať akýmsi nadhľadom (nie doslovne). Takto nájdeš v sebe vyrovnanosť a zrazu zistíš, že sa nie je čoho báť, teda po emocionálnej stránke ako napísal aj ww6.

Môj názor. :wink:
Z1
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: metóda hojdačky

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Strachu sa nezbavíš, môžeš ho však prekonať. Na prekonanie strachu potrebuješ veľa trpezlivosti a odvahy sa s ním konfrontovať. Najlepšie bude, keď budeš meditovať, pretože počas meditácií sa môžeš ľahko so svojim strachom konfrontovať. Postupuj pomaly, pretože, ak by si chcela niečo urýchliť, mohlo by sa stať, že by sa Tvoj strach prehĺbil.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: metóda hojdačky

Príspevok od používateľa Tesla »

ww6 <- Su nejake specialne meditacie? Vedel by si odporucit nejaku stranku ?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: metóda hojdačky

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Špeciálne meditácie na prácu so strachom? Hm... neviem, neviem, ale skúste napríklad túto diskusiu, kde sa sem-tam objavili nejaké meditačné techniky: http://www.kokopelli.sk/viewtopic.php?t=328

Mimochodom, akékoľvek techniky zvládania stresu, dychové cvičenia pomôžu pri spracovávaní strachu. Nie som síce veľkým fanúšikom Osha, no viem, že vyšla jeho kniha meditácií na každý deň. Určite sa medzi nimi nájdu zaujímavé techniky.

A ešte skúste tento link: http://www.google.com/search?q=medit%C3%A1cia+a+strach :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: metóda hojdačky

Príspevok od používateľa Tesla »

No skor vseobecne.
Meditaciam som sa velmi nevenoval...
Skusim pohladat, ale nerad hladam....
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Príspevok od používateľa červená košeľa »

dakujem vsetkym za odpovede papap lucim sa a idem sa pokusat dalej :grin:
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Re: met

Príspevok od používateľa červená košeľa »

takze podla vas mi nijake racionalne zmyslanie v tomto nepomoze???tak to je potom dost blbe ale priznavam sa musim na sebe este veeeeeeeeeeela pracovat
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

Príspevok od používateľa bonkwodny »

on to nemusi byt strach zo smrti ale strach zo vstupenia do niecoho neznameho
nieco ako reflex ked napriklad niekto bucha kladivom a ty vies o tom ze sa ti nic nemoze stat ale oci aj tak prizmuris
Soxy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne Júl 19, 2009 14:00

Príspevok od používateľa Soxy »

Skúšaj to, ja som prvé AC mal až mesiac od začania skúšania :) Je to individuálne. Po čase sa proste dostaneš do stavu, kde začneš veci vnímať inak. Z pravidla práve vtedy si pripravený/á.
ivka003
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut Feb 21, 2012 15:27

Re: metóda hojdačky

Príspevok od používateľa ivka003 »

Ahojte chcela by som skúsiť astrálne cestovanie ale nieviem ako prsne to mám urobiť počula som že metoda hojdačky je najľahšia. Pomôžte mi niekto a napíšte mi ktomu cestovaniu viac. A chcela by som aj vedieť či sa v astralnm cestovani môžem dostať kam budem chcieť? alebo budem len v tej jednej izbe..??? Môžem sa pohybovať po vsete? A ako to vlastne funguje ak chcem isť niekam ďaleko čo by som mala urobiť?? .. :) Prosíím pomôžte mi :)
petka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Po Mar 19, 2012 22:47

Re: metóda hojdačky

Príspevok od používateľa petka »

Ivka a ja by som zase chcela umyvacku riadu na ktorej by som sa vozila aj do roboty :grin:
Asi mas velmi malo informacii o astralnom cestovani a OOBE pretoze to nieje jednoduche a myslim ze to nieje ani take zabavne ako sa o tom rozprava.Aspon u mna trvalo par mesiacov priprav ale ja som bola samouk tak mozno aj preto.V ziadnom pripade ta nechcem odradit ale najskor by si si mala zistit zakladne informacie z roznych publikacii ako nejake (nepouzitelne) rychlo-navody na internete. Napr. knihy od Roberta A. Monroea. V prvej knihe ma aj navod ale ako pisem mne tie pripravne cvicenia kym som to len pochopila a pristupila k dalsiemu trvalo par mesiacov :D .Potom vyvolanie vibracii bol pre mna asi najvacsi oriesok lebo som stale nevedela ako mam vizualne prenasat a pritahovat vibracie.Ked som cvicila v kazdom tyzdni 3-5x tak cim dalej som bola stale blizsie a blizsie a nakoniec som ich ucitila.Ja som skor len experimentatorkou ako cestovatelkou :D .Ono to znie dobre ze tu a tam si zalietam ale pocitit to na vlastnej kozi je nieco ine.
Metodu hojdacky neodcudzujem ale myslim ze je to trochu agresivny sposob neskusala som a ani nechcem dakujem.U mna zabera najlepsie vylepsena metoda Mornoe-ovej techniky stiahnutia vibracii a vyzdvihnutie z tela. Ja si vizualne miesto Monroe-vych bodov stahujem spiralu.
Spirala mi priniesla vzdy silnejsi tok vibracii mozno prave preto ze pri tom citim akoby tlak a mozno to funguje na kazdeho inak.
Napísať odpoveď