Maximální uvolnění, stav transu?

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Dajevyn
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Júl 09, 2012 16:32
Bydlisko: Velké Opatovice, ČR

Maximální uvolnění, stav transu?

Príspevok od používateľa Dajevyn »

Prosím Vás, mám takový problém. :help:
V literatuře, kterou jsem četl, a ve veškerých informacích, jsem dosud NENAŠEL pořádný návod, jak se maximálně uvolnit (popř. jak to poznat, atd.), abych mohl praktikovat různá cvičení, která mě mají přiblížit k OBE. Snažím se na to přijít sám, ale začínám už být hodně zoufalý, protože mi to prostě nejde :cry: .

Když jsem už narazil na nějaký "návod jak se uvolnit" tak to bylo velice odfláknuté, nepřesné a připadá mi, že uvolnění je pro člověka, který chce mít mimotělní zážitek velice důležité a že žádný autor (od kterého jsem měl tu čest něco číst) tomu nepřikládá takovou váhu. Zkouším i cvičení ihned po probuzení (s tím abych měl zavřené oči a nehýbal s nimi a abych se celkově nepohnul), ale to se mi zatím nedaří a přijde mi nemožné se ihned po probuzení nepohnout. Zásadou je, že se snažím cvičit, i když se pohnu, ale prý když se člověk po probuzení pohne tak splyne "astrální tělo" s tím fyzickým a člověk také nemusí být po spánku také 100 % uvolněný a také skoro vždy jsem tak rozespalý, že se nemohu ani z 50 % soustředit a ještě k tomu usnu :lol:. Z toho důvodu potřebuji cvičit i ve dne, kdy jsem při plném vědomí, ale nedokáži se zase tak uvolnit jako při spánku.

A proto Vás na kolenou prosím, jestli byste mi sem nenapsali nějaké Váše osvědčené způsoby (návody), jak se perfektně uvolnit, nebo mě odkázali na nějaký zdroj, kde je to dobře popsané a co Vy samy schvalujete? :oops:

Děkuji mnohokrát a budu vděčný za každou odpověď! :angel:
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: Maximální uvolnění, stav transu?

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Ja to robím tak, že do každej časti tela presúvam svoje vedomie, nechám ho tam pobudnúť takú minútu a predstavujem si tam malých robotníkov trpaslíkov, ktorí s krompáčmi búchajú všade po okolí :D Výsledok je, že citím silné mravenčenie (energiu) a uvoľnenie v danej oblasti.
Dajevyn
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Júl 09, 2012 16:32
Bydlisko: Velké Opatovice, ČR

Re: Maximální uvolnění, stav transu?

Príspevok od používateľa Dajevyn »

Tak to je hodně zajímavý! :wink: Očividně je to asi Tvá vlastní technika pro uvolnění :). Já si takových technik vymyslel, ale přijde mi, že ani jedna nefunguje :lol:, anebo se mi povede jaksi uvolnit levou polovinu těla, ale pravou ani ránu.... nevím čím to je... je zajímavý když už to sem napíšu: mám dlouhé vlnité vlasy- na pravé straně mám vlasy méně zvlněné, tudíž delší, na levé straně opak; také co se týče vousů...- na pravé straně mně jich roste asi o polovinu (co se týče hustoty) méně než opět na levé straně... jsem asi nějaká výjimka z pravidla.

Co mě ale nejvíc mrzí je to, že se někdo, kdo absolutně nevěří na OBE, spiritismus atd. a nebo někdo komu by nikdy nezáleželo na tom opustit svoje tělo, se o tom náhodou doslechne. Zcela ze zvědavosti a nebo z toho, aby to mohli naprosto vyloučit, to zkusí. A Voala!!!! Hned napoprvé se mu to povede..BUM :!: !!!! a už tomu věří...

Já co odmalička věřím na "nadpřirozeno" a na vše se dívám otevřenou myslí atd., ale za živého Boha se mi nepovede opustit tělo, ať o to usiluji sebevíc... Možná nejsem připraven, možná v sobě mám nějaký blok.... ale kdy už budu připraven? a kdo to určuje?... Někdo řekne, že si to určuji sám, někdo řekne, že se dostatečně nesnažím... Dobře, řeknu si jsem připraven! a budu cvičit dokud se nezblázním... 3x denně cvičím uvolnění, kt. mi prostě nejde protože nedokážu uvolnit celé tělo... Je to snad tak, že lidé kteří nevěří, jsou k tomu přitahování a musí se jim to povést, aby uvěřili, atak bylo na světě více věřících lidí a lidé kteří v to věří, tak těm se to nepovede protože už věří a nepotřebují to tak jako ti lidé co nevěří? Já tomu už opravdu nerozumím... :( Jsem asi jenom blbej, tupej a najivní zaslepenej člověk, kterému není přístupno to po čem tak neúprosně touží...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Maximální uvolnění, stav transu?

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Príliš sa fixuješ na telo a jeho uvoľnenie, vid.: http://forum.annwin.sk/astralne-cestova ... -t723.html
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Dajevyn
Návštevník
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po Júl 09, 2012 16:32
Bydlisko: Velké Opatovice, ČR

Re: Maximální uvolnění, stav transu?

Príspevok od používateľa Dajevyn »

Dobře... Děkuji. Pokusím se s sebou něco udělat :wink:
Napísať odpoveď