A

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

erik25
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št Júl 28, 2011 17:38

A

Príspevok od používateľa erik25 »

:help:
Naposledy upravil/-a erik25 v Pi Sep 07, 2018 0:33, upravené celkom 1 krát.
MRK
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 18
Dátum registrácie: So Júl 16, 2011 19:36

Re: Ludia

Príspevok od používateľa MRK »

Niekde som raz čítal že prvých cca 5 dní je duša nebožtíka v astrale. Každopadne sa vieš vratit spet do minulosti, prípadne je tu ešte LD ked vbehneš do jeho fotky. Aj tak si ale sam osobne myslim že by si ho rušit nemal ale dopriat mu večný pokoj. :ghostly: :grin:
,,Po hre sa vracia pešiak aj král do rovnakej krabičky,,
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: Ludia

Príspevok od používateľa madagaskar »

mrtvy idu svojou cestou a zivy svojou a tak by to malo byt a okrem toho myslim, ze ten mrtvy by sa stretnutiu s tebou vyhol
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Ludia

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

madagaskar napísal:...myslim, ze ten mrtvy by sa stretnutiu s tebou vyhol
To nie je vôbec isté. V astrále môžeš ľahko natrafiť na mŕtvych, vyhýbať sa Ti nebudú.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
02pecker
Návštevník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Št Apr 26, 2012 9:31

Re: Stretnutie s mrtvymi

Príspevok od používateľa 02pecker »

Po smrti človeka sa myseľ odpútava od fyzického tela a určitú dobu si len ťažko mrtvi uvedomuje že zomrel, zálezí to od umierajúceho aký mal vzťah k posmrtnému životu. Ale tak či onak niekoľko dní sa myseľ potuluje neviem či už astralom alebo ktovie čím. Podľa mňa by ti bol ten čo práve umrel dosť vdačný keby sa ti s ním podarilo spojiť cez astral a vysvetliť mu no,, že umrel. Dosť krutá predstava.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Stretnutie s mrtvymi

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

02pecker napísal:Podľa mňa by ti bol ten čo práve umrel dosť vdačný keby sa ti s ním podarilo spojiť cez astral a vysvetliť mu no,, že umrel. Dosť krutá predstava.
Krutá predstava? Ani nie. Možno len pre živého, ale nie pre mŕtveho. A vysvetliť častokrát nestačí, treba odprevadiť na druhú stranu. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: Stretnutie s mrtvymi

Príspevok od používateľa Bianka »

fuu teraz ma takéto témy dosť zaujímajú,čítala som iba od R. Moodyho 2 knihy ale tam nie je nič také čo by smrť až tak objasňovalo
Naposledy upravil/-a Bianka v Po Aug 06, 2012 20:32, upravené celkom 1 krát.
merkabah
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Feb 19, 2012 17:23

Re: Stretnutie s mrtvymi

Príspevok od používateľa merkabah »

neprijde vam, ze si to trochu protireci ? porad vsichni rikaji, ze se daji navstevovat mrtvi, ale zivot je preci o reinkarnaci ne ? teda aspon ja mam z toho takovej pocit. jak teda muzete navstvit nekoho kdo uz vlastne zije nekde jinde? nebo je to mysleny tak, ze se muzete stretnou jen s jeho otiskem, kopii ? treba jako kdyz si v LD vysnite svyho kamose, kterej ani nevi jak se jmenuje a kouka na vas jak vyorana mys? A nebo je teoreticky jeste nazivu, protoze v astrl. neni cas ? :-D Ale to by byl potom z vas celkem zmatenej kdyby ste mu tvrdili, ze uz je vlastne mrtvej a ze se vam styska. Tim padem bychom byly uz vsichni mrtvi a zili nekde jinde :-D A nebo si myslite, ze po smrti se presunete mezi andely a budete donekonecna jen poletovat sem a tam nekde v nebi ? Ale to by zas byla docela nuda ne ? Rad bych se kouknul i na jiny planety v tomhle vesmiru :-) Treba stejnym zpusobem jakym ziju zde na Zemi... Jinak mam na mysli stretnuti s nekym kdo uz je po smrti delsi dobu.
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: Stretnutie s mrtvymi

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Skús si pozrieť film Nosso Lar.
demiurgos
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ne Jún 10, 2012 13:22

Re: Stretnutie s mrtvymi

Príspevok od používateľa demiurgos »

no ja myslim ze reinkarnacia nefunguje tak ze ked clovek umre tak hned po vylete duse z tela ide do druheho tela. podla mna nejaky cas clovek ostava v duchovnej sfere a az po case sa inkarnuje do noveho tela.
02pecker
Návštevník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Št Apr 26, 2012 9:31

Re: Stretnutie s mrtvymi

Príspevok od používateľa 02pecker »

Myseľ je nadčasová všeobjímajúca, Nikdy nevzniklla takze nemôže ani nikdy zaniknúť. Po smrti človeka trvá asi 49 dní pokým sa narodí v novom tele. A trvá mu niekoľko dní kým si uvedomí vlastnú smrť. A chceš vedieť viac odporúčam

Kód: Vybrať všetko

http://www.martinus.sk/?uItem=117933
Napísať odpoveď