Moje pokusy o AC

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

.Sh4rp
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne Sep 26, 2010 20:52
Bydlisko: medzi pc a posilkou
Kontaktovať používateľa:

Moje pokusy o AC

Príspevok od používateľa .Sh4rp »

Píšem sem na toto fórum lebo vidím že toto je viac špecializované na AC.
Nakopírujem sem predchádzajúce príspevky a chcel by som vedieť váš názor:

No dnes som sa pokúsil astrálne cestovať ale naj mi to nevyšlo, ale najskôr: Keď som išiel spať som tak pomaly zaspával a zrazu som mal pocit že padám, taký závrat alebo čo. Ale 2x sa mi to stalo. No že prečo sa mi to stáva? A ráno som sa snažil o LD ale nemohol som zaspať. Tak som skúsil AC zo šnúrou. Začal som šplhať. A po pár minútach sa mi začala "triasť" hlava, krk a hrudník, možno ešte vrch rúk. No už som si o tom AC niečo prečítal. Takže podľa toho čo viem to by mal byť tranz. No ale šplhal som ďalej, ale nič sa nedialo. Tak ma to prestalo baviť a skončil som. Keď otvorím oči tak som bol jak sfetovaný presne tak isto ako keď som otváral čakry minule. Č sa tam teda dos*alo?

Na prvý pokus . Idem to skúsiť ešte raz
edit: no už som to skúsil zas, ale proste nemôžem sa dostať ďalej. Presne na tom istom bode to zostalo stáť. Vždy keď som už v tej vyššej fáze tak sa mi to lezenie zdá ťažké taka nie by mi to išlo ťažšie ale ťažšie na techniku proste neviem liezť.

tak som si teda išiel cestovať spravil som si (pozor na to :D) ochranný magický kruh okolo seba a ide sa ťahať lano. Ale nejaká *urva vy*ebaná nechce aby som vycestoval. Keď na mňa nemôže cez kruh tak posiela ľudí aby ma otravovali. Bol som vo fáze kúsok pred trasením. A hneď mi príde niekto že či nechcem jahody. No strašné. A potom idem že teda ešte raz však čo zase spravím kruh ide už som bol vo fáze že by som sa mal triasť ale triasol som sa tak inak. Už sa mi zdalo že už už. A nakoniec mi tu niekto zvoní zas niečo chce. Skoro ma *eblo. No to ma teda dobre štve. Už nemám čas na ďalší pokus. Musím sa ísť učiť.

No dnes som ťahal lano 45 minút. Teda možno . Lebo dokopy od kedy som začal až do konca ubehla asi hodina a to ma vyrušili ale však ako vždy :)). NO pošas toho sa vystriedalo veľa pocitov. Už si ich ani nepamätám, ale tie posledné sú zaujímavé. Asi tak v polke ma začalo ťahať na ľavej strane hrudníka na srdci a súčasne aj na opačnej strane teda napravo. Pri konci predposledný pocit to ma strašne ťahala hlava sa mi zdalo že ju chcem dvihnúť a stále sa to stupňovalo a zrazu to neišlo a nič sa nedialo iba to tak zostalo. Tak som sa uvoľnil a pocit poľavil a to sa znovu opakovalo. Stále niekto v dome chodil búchaly dvere v 1. 1/2 tak som sa nemohol úplne sústrediť tiež ma vyrušovalo prehĺtanie slín. A asi od tej 1/2 sa mi strašne zle dýchalo. Hrudník som mal napnutý a slabo som veľmi dýchal, teda lepšie povedané nedostatočne. Tak som musel nasilu viac vydýchnuť a to bolo akoby proti vôli teda to bolelo. A ešte som cítil ako mi pulzuje krv na zadnej strane hlavy a asi v 3/4 aj v kútikoch oka. Cítil som také vibrácie po tele. Ale už to nebolo také trasenie bolo to také akoby vnútorné. Občas mi pohlo nohou, alebo rukou. No a ešte sa mi stávalo, (čo sa mi tiež stáva pri zaspávaní) že také trasenie obrazu. No a ten predposledný pocit všetky tie vibrácie ešte. No a ešte taká vec, už som sa tu stratil ale chcem opísať tie svoje pocity kým to ešte mám čerstvo. Takže keď mi ťahalo hlavu, tak po 5 opakovaniach (ťahanie zastavenie stúpania uvoľnenie) som presunul to tahanie na hrudník teda medzi pupkom a tou chrupavkou čo spája rebrá. A potom som začal vidieť také čiary. Teda 2 bodky obidva na diaľku očí a také čiary ohnuté že málo ohnuté na - a druhý rovnako na + teda kopček jamka no a tieto čiary boly akokeby lúče ktoré vychádzajú z tej bodky. A točili sa. Potom som pocítil že vibrácie pominuli a zrazu taký zvláštny pocit všetko bolo také jemné. Ako keby , no prirovnám to ku kĺzaniu másla po nejakej doske. Proste úplne sa všetko zmenil. Vtedy som si uvedomil že si necítim ruky. Tak som ohol prsty a už som sa prebral. No A teraz som z toho stále "sfetovaný" čo je už dobrých 20 minút. Kto sa tu venuje AC? Čo na to hovoríte?
.Sh4rp
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne Sep 26, 2010 20:52
Bydlisko: medzi pc a posilkou
Kontaktovať používateľa:

Re: Moje pokusy o AC

Príspevok od používateľa .Sh4rp »

Nikto nič?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Moje pokusy o AC

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Odpoveďou Ti na mnohé otázky môže byť táto téma: http://forum.annwin.sk/astralne-cestova ... -t723.html
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
.Sh4rp
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne Sep 26, 2010 20:52
Bydlisko: medzi pc a posilkou
Kontaktovať používateľa:

Re: Moje pokusy o AC

Príspevok od používateľa .Sh4rp »

no tak to teda neviem z toho čo ma brzdí, nevadí budem sa viac snažiť a keď nebude stačiť tak ešte viac.... HA :twisted:
hranice sú iba také aké si ich určím...keď je úspešnosť 10-5% tak to bude ono. Odmietam sa vzdať. Keď niečo chcem tak ma svet nezastaví. :grin:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Moje pokusy o AC

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Vytrvalosť je dobrá. :ok:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
.Sh4rp
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne Sep 26, 2010 20:52
Bydlisko: medzi pc a posilkou
Kontaktovať používateľa:

Re: Moje pokusy o AC

Príspevok od používateľa .Sh4rp »

Dnes som to dal na 1 celú hodinu. Cítil som svoj hrudník ako by som bol prikrytý nejakou dekou. Tuším že to bolo to uvoľnenie energetického tela a už mi ostávalo sa iba oddeliť ale vôbec to nešlo. Tak som si skúšal sadnúť. Už sa mi zdalo že by som čoskoro zaspal. Ale začali sa mi vybavovať také blbosti. Snové obrazy? Jak sa dvaja ujčekovia rozprávajú a tak. No už ma to prestalo baviť. Ale však keď už som tak ďaleko. Tak som to skúšal nasilu a vôbec som sa nemohol oddeliť. Keď som pomaly otváral oči, tak som nevidel žiadne objekty iba farby. A po sekunda nabehli aj tvary. A teraz je všetko také pomaleeeeeeeeeeeeeeeee. Teda ja som pomalý. No nemôžem to preháňať. 1 h viac už nejdem. Ale aj tak som nemal pojem o čase všetko to tak rýchlo prebehlo. Takže v čase problém neni. Tak kde? :help:

edit: môže to byť tým že stále musím prehĺtať sliny a tom ma rozptyľuje...

edit: a ešte aby som nezabudol som predtým pekne pootváral všetky čakry...
Miňo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ut Jún 12, 2012 14:40

Re: Moje pokusy o AC

Príspevok od používateľa Miňo »

Starsia diskusia :D ale mam podobny problem pri sustredeni sa na hemi-synch nahravky serie H-PLUS. Mam problem vytvorit si ''repository box'' alebo skor uverit tomu ze ho mam a co tam davam :D .A potom ma tiez rozptyluje to prehltanie slin. Mam pocit ze mi to nedovoli ist hlbsie a dosiahnut ''the ten state''. Ale ked chcem zaspat tak ma tie sliny nerozptyluju, len ked sa ich snazim vedome potlacit. Sh4rp na co si noveho prisiel alebo si to vzdal? :grin:
Používateľov profilový obrázok
SETL
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Pi Okt 30, 2009 23:14
Kontaktovať používateľa:

Re: Moje pokusy o AC

Príspevok od používateľa SETL »

Miňo, tu máš veľa info o hemi možno ti to pomôže "aj keď neviem či tu môžem dať odkaz na konkurečne fórum" http://forum.astralni-cestovani.org/vie ... f=17&t=593 , H-Plus nepoznám, načo to je zamerené ? A k tým slinám v prvom rade nemysli na ne... lebo hneď predstava na sliny ti ich privolá... nehltaj a nemysli na ne, skús počítať od 100 do 0...tým by si mal potlačiť i nežiaduce myšlienky i sústredenie na sliny...
aký tu máme zmysel ?
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Moje pokusy o AC

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Linky na forum o AC tu boli už niekoľkokrát zverejnené. Nemyslím si, že by boli považované za konkurenčné fórum, resp. by tu proti nim niekto niečo mal, teda aspoň ja som tu niečo také nezachytil. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Miňo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ut Jún 12, 2012 14:40

Re: Moje pokusy o AC

Príspevok od používateľa Miňo »

SETL s tymi slinami mas pravdu ked na ne nemyslim tak sa mi nezbiehaju :grin: . Pocitat od 100 do 0 vyzera byt ako dobry napad, skusim to ako pripravne cvicenie :grin:
Hemi synch pocuvam len originalky :D lebo mam rad istotu.A hlavne pokial sa jedna o ovplyvnovanie mozgovych vln :wink: .
Seria ''Human Plus'' alebo ''človek plus'' je dobre popisana na tejto stranke http://www.dreamingwolf.sk/Hs/HPlus.htm
Napísať odpoveď