MindFuck - falošné prebudenie

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

theDreamer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št Dec 24, 2009 11:25

Re: MindFuck - falošné prebudenie

Príspevok od používateľa theDreamer »

No no nechtěl bych se nějak totok jo ... ale myslím že by bohatě stačilo kdyby jsi udělal test reality s textem a udělal je pořádně ... něvěřím tomu že je někdo ve snu schopný přečíst tři slova stejně dvakrát po sobě ...
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: MindFuck - falošné prebudenie

Príspevok od používateľa sorer »

ATA napísal:Muj rekord je asi 18 falešnejch probuzeni po sobe vetšina z nich byla kratkejch a tak z puky se povedly kratky LD
u neketrch sem to nestich .
To by som sa asi zblaznil z tolkych falosnych prebudeni. To muselo byt skoro ako v tom filme na "Hromnice o den vice".
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Re: MindFuck - falošné prebudenie

Príspevok od používateľa Alino »

haha tomu ver :D inac to je dobry film.
chose65
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št Máj 24, 2012 20:16

Re: MindFuck - falošné prebudenie

Príspevok od používateľa chose65 »

tieto fakové zobudenia mam asi tri dni po sebe.. v sne si uvedomim ze tam naozaj som a robim co chcem /skoda ze sa mi snivalo ze som v praci, normalne som si uvedomoval ze tam som a mozem sa ovaldat :D lebo som mal strach ze po mne nieco vybehne/,tak som sa chcel z toho dovodu asi zobudit, zrazu prask, no fasa som hore.. idem sa poumyvať a zasa prask, lezim v posteli, zasa som zisiel z postele a znovu sa to opakovalo stale ma to vracalo naspat na postel, az som si nakoniec uvedomil ze to sa realne asi nebudim, a normalne som dostal strach..normalne som si myslel ze som asi zomrel , a toto je nejaky posmrtny zivot alebo co... realne som sa zobudil na xty krat, normlane som bol rad. Rozdiel medzi fejkovym a realnym zobudenim bol len ten ze pri realnom som vnimal resp. pocul zvuky zvonku/otvorene okno/ a pri fejkovom bolo ticho .. uvidim co ma caka dalsie ráno
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: MindFuck - falošné prebudenie

Príspevok od používateľa Bianka »

mne sa dnes prvýkrát stalo že som ma v sne napadlo že by to mohol byť sen tak som skúsila sa nadýchnuť so zapchatým nosom a ako som vdýchla vzduch tak som sa zobudila ale nevstala som lebo som chcela mať LD ale to sa mi nepodarilo teda aspon si to nepamätám ale ide mi o to že si nemôžem spomenúť či som sa po tom nadýchnutí naozaj zobudila alebo len v sne ako falošné prebudenie...ale inak to beriem ako úspech lebo som ešte nemala LD a teraz som konečne aspon spravila test reality v sne :D
Napísať odpoveď