kde by ste cestovali?

Zaujímavé nápady a činnosti na vyskúšanie

Moderátor: Moderátori

tbroskva
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Feb 07, 2010 20:17

Re: kde by ste cestovali?

Príspevok od používateľa tbroskva »

jak to víš?
theDreamer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št Dec 24, 2009 11:25

Re: kde by ste cestovali?

Príspevok od používateľa theDreamer »

Všichni tu mluvíte o hrozných dálkách ... to vážně cestujete tak daleko ? Já když mám přeletět republiku uplně už zapomínám na svoje tělo nedokážu si představit jak bych se cítil kdybych měl zjišťovat "zda je vesmír nekončný" ....
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: kde by ste cestovali?

Príspevok od používateľa reincarnate »

škoda toho Area51 , tiež by ma zaujímalo ako ma môže zabiť nejaký iný človek v astrále ? viem že USA trénuje zvláštnu divíziu na AC aby vykonávali špionáž ale ako ma môže nejaký iný človek zabiť v nehmotnom stave ? je to možné ?
Miňo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ut Jún 12, 2012 14:40

Re: kde by ste cestovali?

Príspevok od používateľa Miňo »

z literatury konkretne v knihe Kristin Madden - šamanské léčení pise o nejakej samanskej svatej dyke ktorou udajne bolo mozne pretat strieborne snury :D. Ak by som vedel astralne cestovat, tak by som prezatial chcel poznavat ine energeticke systemy a navstivit miesta v nefyzickej realite ako to popisuje Monroe vo svojich knihach a mat asi milion nefyzickych priatelov :D
To by mi zatial na nejaky cas stacilo :D
Remus
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pi Sep 14, 2012 17:58

Re: kde by ste cestovali?

Príspevok od používateľa Remus »

Možná hloupá otázka - četli jste knížku Cesty mimo tělo? Myslim, že to je od Monroea.. Je to o AC většinu knížky popisuje techniky jak se dostat do AC no a ke konci knížky napsal, že ve skutečnosti AC neni nic, co by se odehrávalo mimo tělo, že je to všechno jen v hlavě, takže můžeš čerpat jen ze svejch znalostí ať vědomých nebo nevědomých co se ti do hlavy dostaly ale informace z vnějšku získat nemůžeš. (pokud jsem to pochopil dobře) nechci znehodnocovat tu knížku, ale podle toho jak to popisujou ostatní je tohle tvrzení hloupost ne? Člověk může cestovat po světě i v místech který nikdy neviděl... Díky za odpověď. =)
Miňo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ut Jún 12, 2012 14:40

Re: kde by ste cestovali?

Príspevok od používateľa Miňo »

Remus napísal:Možná hloupá otázka - četli jste knížku Cesty mimo tělo? Myslim, že to je od Monroea.. Je to o AC většinu knížky popisuje techniky jak se dostat do AC
Pokial viem, co som cital ja, tak na konci knihy tomu venuje len pár stránok. Nie vacsinu knihy ako pises.
Remus napísal:... no a ke konci knížky napsal, že ve skutečnosti AC neni nic, co by se odehrávalo mimo tělo, že je to všechno jen v hlavě, takže můžeš čerpat jen ze svejch znalostí ať vědomých nebo nevědomých co se ti do hlavy dostaly ale informace z vnějšku získat nemůžeš.
To myslis vazne? :grin: Poprosim tu citaciu kde to v tej knihe pisal, rad by som si to precital :grin:
Podla mna si tu knihu vobec necital. Ale ako si si napisal na zaciatku, ze možná hloupá otázka :grin: to sedí.
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: kde by ste cestovali?

Príspevok od používateľa Pjotrik »

On si poplietol autorov. Kniha o ktorej rozpráva je Cesty mimo tělo - Michael Raduga.
Miňo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ut Jún 12, 2012 14:40

Re: kde by ste cestovali?

Príspevok od používateľa Miňo »

Aha, Pjotrik myslis tu prirucku pre obe4u? Nespominam si ze by tam Raduga take nieco napisal. Mozno ze to nepochopil, alebo ho poplietol nejaky clanok :grin: Alebo mozno existuje este nejaka ina kniha s tym istym nazvom.
Mnozí se zamýšlí nad podstatou propojení stavu fáze a mozkových funkcí, resp. nad
tím, zda to vše je či není jen „v hlavě“. Ale v kontextu využívání fáze tyto starosti nejsou
důležité. Vnímání celého fyzického prostředí je založeno na smyslových vjemech. Ve fázi je
vnímání stejné, někdy ještě realističtější. Ať už se vše, co bude posáno v této kapitole, nachází
v realitě a nebo je jen simulací, nemá to samo o sobě žádný vliv na zakoušené pocity.
Remus
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pi Sep 14, 2012 17:58

Re: kde by ste cestovali?

Príspevok od používateľa Remus »

Jo omlouvám se, vážně sem si spletl autora, je to od Raduga - na straně 90 v kapitole využití (když dáte do googlu "cesty mimo tělo Raduga" tak hned v druhym odkazu je ta knížka v pdfku ;-) )

to Miňo: já tu odpověď stejně nechápu :D věřim, že to, co se odehrává v hlavě může bejt vnímáno stejně dobře jako realita, jde mi ale spíš o to, jestli v tom vnímání je nějaká informace zvnějška kterou nemám ve vlastní hlavě ať je to díky opravdovýmu cestování v realitě nebo cestování v nějaký simulaci reality(otisku reality) co se mi promítá v hlavě. Podle toho, jak to jiní lidé prezentují, tak by mělo, proto mě ten článek v knížce mate..

to Pjotrik: Dík za opravu ;)
Miňo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ut Jún 12, 2012 14:40

Re: kde by ste cestovali?

Príspevok od používateľa Miňo »

Ja to chapem ako ze dusa s vedomim, ktora sa nachadza vo fyzickom tele ma uplne vsetky informacie i z predchodzich vteleni. Nas fyzicky mozog z nej ale moze cerpat informacie, ak sa naladi na urcitu frekvenciu. V skutocnosti si myslis ze toto v hlave nemas mat odkial ale ono to tam proste je, len k tym informaciam nemas momentalne pristup za bdeleho stavu.
Monroe pisal o tom, ze casto krat bol pritiahnuty k bytostiam a na miesta, ktore ho poznali z minulych vteleni, ale v ten moment stretnutia si ich nepamatal. Popisoval to v ten moment akoby pocit nahlej straty pamate. Situacia aj bytosti mu boli zname, ale nevedel to spracovat, nemal momentalny pristup k svojim datam.
Remus
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Pi Sep 14, 2012 17:58

Re: kde by ste cestovali?

Príspevok od používateľa Remus »

Aha, vim jak to myslíš. Díky =)
Napísať odpoveď