Pozeranie do zrkadla

Čo sa inde nevošlo

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Pozeranie do zrkadla

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Gemo: :grin: A ja, že prečo ľudia sledujú horory, keď sa stačí pozrieť do zrkadla. :lol:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Pozeranie do zrkadla

Príspevok od používateľa sorer »

Hlavne sem napis co si tam videl. Dufam ze tam nieco uvidis co ta az tak nevystrasi :shock: :o
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
Lili
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 27
Dátum registrácie: So Nov 05, 2005 9:29

Príspevok od používateľa Lili »

Tak vyskúšala som to aj ja,tvar mojej tváre sa nezmenil ale farba bola modro-platinová.
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

skus sa len maximalne sustredit na 3oko a nemyslet na nic ine a hlavne nic neocakavat a uvidis ako sa ti zacne prelinat tvoja tvar s nejakym obrazom inej! mne sa najprv vzdy zamlzi tak ze nevidim vobec svoju tvar len po krk sa vidim a potom sa to zacne vynarat! :shock:
Čo vieme o smrti, keď vieme tak málo o živote.
Epholl
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 160
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2006 13:57
Bydlisko: Zilinska priekopa

Príspevok od používateľa Epholl »

ja musim robit nejaku chybu... :( ako sa mam presne sustredit na 3.oko? :confused:
preco mozu mat avatari len 16 kilo?? :(
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

no sak pozeraj len na to 3 oko v zrkadle vies snad kde sa nachadza nie? :) a vnimaj len to mylsi ze stale pozeras nahno a nenechaj myslienky dotoho vstupovat hlavne sa pokus ovolnene pozerat a nezmurkat ..to zmurknutie ti to zmari! :cry: .. ale sak precitaj kompletne ten navod vyssie uvedeni! mne sa to stavalo aj ked som otom este nevedel len som hladel a bum a to som este o tejto aktivaci 3oka ani nevedel! hlavne nic neocakavaj! :blah:
Čo vieme o smrti, keď vieme tak málo o živote.
kandy
Návštevník
Príspevky: 13
Dátum registrácie: St Aug 31, 2005 22:15

Príspevok od používateľa kandy »

pozor na bulvar. neberte vsetko doslovne. to stou vraj aktivaciou 3oka a videni haluzi v zrkadle... neviem ci vas vypalovanie oci niekam posunie ale tak aspon ta snaha o nemyslenie tam je ;)
len prosim nezacnite s vypalovanim oci cumenim do nejakeho svetelneho zdroja len kvoli fenomenu "videnia aury" - lebo uz aj take som pocul :D
Používateľov profilový obrázok
Lili
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 27
Dátum registrácie: So Nov 05, 2005 9:29

Príspevok od používateľa Lili »

kandy napísal:pozor na bulvar. neberte vsetko doslovne. to stou vraj aktivaciou 3oka a videni haluzi v zrkadle... neviem ci vas v ypalovanie oci niekam posunie ale tak aspon ta snaha o nemyslenie tam je ;)
len prosim nezacnite s vypalovanim oci cumenim do nejakeho svetelneho zdroja len kvoli fenomenu "videnia aury" - lebo uz aj take som pocul :D
hej sú aj taký ľudia :lol: Zase som to skúšala-teraz som mala tvár zelenú jak paprad :cry2:
lilith
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št Jan 05, 2006 10:45

Príspevok od používateľa lilith »

No mne sa tam tiez zacala nejak tvar vynarat, ale kedze moc zmurkam nebolo todostatocne dlho aby som huvidela dobre:-). A lili nic si stoho nerob pri druhom pokuse som tiez bola zelena. A musim konstatovat ze zelena sa mi moc nehodi:-).
Používateľov profilový obrázok
mary23
Návštevník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: St Júl 06, 2005 17:32
Bydlisko: Banská Bystrica

Nazeranie do zrkadla

Príspevok od používateľa mary23 »

Ja som to skúšala podľa Marlitána pár krát. Moja tvár sa v zrkadle postupne menila, až kým sa na mňa pozeral fúzatý muž. Zaujímavé, hm. Ale čo s tým? :chat:
Forte
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2012 19:04

Zrkadlo

Príspevok od používateľa Forte »

Niekde som čítala,že keď sa človek dlhšie pozerá do zrkadla na seba,môže vidieť kadečo,napr. ako tváre z minulých životov,svoj strach,auru..nemyslím tým žiadne magické zrkadlo,ale to normalne. Tak čo myslíte? Môže byť niečo z tohto pravda? :) ..ja keď som dlhšie hľadela na seba,spozorovala som chyby na svojej tvári ktoré som si doteraz nevšimla..a ešte aj iné ale to už príjemné nebolo...Tak ako to vlastne je? Je to len ilúzia,ktorá je vytváraná mozgom alebo niečo viac? :)
(presunute sem, nakolko takato tema tu uz existuje -sorer)
arzen
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 63
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2011 12:06
Kontaktovať používateľa:

Re: Pozeranie do zrkadla

Príspevok od používateľa arzen »

btw, ak by niekto zhaňal Marlitanovu teraz už neexistujucu stranku ....
http://uloz.to/xuQYzXh/marlitan-rar nejako som to predvídal a stiahol som ju... :D
Svět je nádherná kniha, ale nemá cenu pro toho, kdo v ní neumí číst
LEVITATE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi Mar 25, 2011 19:42

Re: Pozeranie do zrkadla

Príspevok od používateľa LEVITATE »

Vždy keď idem spať, zrkadlo zakrývam. To čo som videl v zrkadlách to sa nedá slovami opísať. Zo začiatku, naozaj sú to viac menej haluze, tak ako viacerí ste písali. V okamihu keď sa uvediete do vypnutého stavu myslenia fyzického tela, tak sa spustí činnosť podvedomia. Videl som v zrkadlách tieňe, démonov, ako keby som zazrel "samého seba" svoj odraz a podľa mňa bežný netrénovaný ľudia, ktorí nemajú úplnú sebakontrolu, dokonalé sebavedomie a úplnú vieru neznesú svoj vlastný odraz svojej vlastnej psychiky v zrkadle počas zmeneného stavu vedomia.

Mával som varovne vízie, kde som sa pozrel do zrkadla a môj silný pohľad bol v tej vízií tak psychický intenzívny, že v okamihu som skoro samého seba spalil.

Čo sa týka nazeraní do zrkadla počas bežného dňa, okrem fluida okolo tela sýto bieli povlak podľa toho či je predimenzovaný, ,,,, vidím v zrkadle ako moje oči sčernajú a sú uhrančivé natoľko, že cítim ako energiu do seba pohltia ako keby do priepasti, ktorá je pohlcovaná a daného človeka unavuje ak sa naňho uprene pozerám, akokeby skrze mňa pozeral sa niekto iný... Pri perifernom pozorovaní ľudí, nezáleží na tom, či majú otvorené, alebo zvarené oči ak na nich pôsobím cítim ako sa na mňa tie "oči psychiky" priam temné a čierne pozrú, ako keby som sa nevedome zľakol a v tom okamihu prestanem čím ďalej predlžujem takýto stav tým viac si to uvedomujem, že niečo také existuje. Strach som prekonal, ale aj naďalej ma to viac menej desí bez toho, aby som sa bál, vždy ma to zarazí a mierne zaskočí...
Napísať odpoveď