Aura?

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Forte
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2012 19:04

Aura?

Príspevok od používateľa Forte »

Ahojte :) viem že toto možno do šamanizmu nepatrí,ale nevedela som kam to zaradiť :D takže k téme..
Keďže som tú vec chcela,tak mi dneska mamina kúpila taký rozpustný magnézium s vysokým obsahom horčíka a vitamínu B6.
Asi o 40 minút po vypití toho magnézia,som spozorovala niečo fakt zaujímavé. Ako som stála a prezerala si prsty,som videla ako z končekov prstov vychádza také menej výrazné svetlo. Pozorovala som to ďalej,stále som to videla. Keďže nosím okuliare,tak som si ich dala dole aby som sa uistila,či to nevidím náhodou ako sa svetlo odráža do mojich okuliarov a ono spôsobuje to niečo (nevedela som to už lepšie napísať :D ) a videla som to stále!
Zblízka to nebolo až tak vidno,lebo to bolo také jemnulinké svetlo,ale keď som si oddialila ruky tak som to videla výraznejšie.
Mohlo sa jednať o auru?
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: Aura?

Príspevok od používateľa Pjotrik »

Keď som čítal Celestínske proroctvo, písali tam ako sa naučiť vidieť energiu. Počas západu/východu slnka natiahnúť ruky, aby boli oproti oblohe a pozerať sa čo sa deje pri spájaní prstov. Nesmie sa zaostrovať, treba sa dívať akoby do "blba" :D Ja som to robil poobede a videl som niečo zvlnené čo sa spájalo pri dotyku a naťahovalo sa a odtrhovalo, keď som ruky dostatočne odtiahol. Chvíľami mi to pripomínalo dym. Farbu som nevidel žiadnu. Asi to bude to isté, čo si videla Ty, ale ja takéto veci zvyknem nazývať energia a nie aura. Nevenoval som sa tomu viac, chcel som si len overiť nakoľko je kniha dôveryhodná :D
Forte
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2012 19:04

Re: Aura?

Príspevok od používateľa Forte »

Ahoj Pjotrik :D
Hej ono aura je vlastne aj energia. Hm,ja to vidím iba vtedy,ak si ruku dám oproti niečomu tmavému, také slabé svetlo :D aj dneska večer keď som bola na prechádzke so psom, mi to pripadalo ako modro-biele,ale slabučké svetlo...takmer to ani nevidno,ale keď naozaj tak do "blba" pozriem, tak to funguje a vidím to viac :D
NYMPHA
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Št Okt 11, 2012 12:31

Re: Aura?

Príspevok od používateľa NYMPHA »

Forte.. otvor svoje srdce, nájdi v srdiečku lásku a pokoj, dýchaj pomaly a preciťuj ako ti láska a dobro vychádza zo srdca a prúdi do končatín.. keď ju vidíš na rukách, skús sa postaviť k zrkadlu a pozeraj si na celo, na miesto tretieho oka.. nepozeraj sa tam moc upriamene, uvoľni sa.. a možno sa Ti podarí uvidieť niečo viac.. je to krása .. ja com sa o to pokúšala veľmi dlho.. videla som okolo seba zvláštne kontrasty.. najskôr čiernu.. potom bielu.. a potom ma ožiarila jasno žltá až biela.. zo začiatku Ti to bude vtipné :) ale asi aj to je súčasť - naladiť sa a začať sa mať rád.. treba veľa cvičiť :)
veľa šťastia..
Miňo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ut Jún 12, 2012 14:40

Re: Aura?

Príspevok od používateľa Miňo »

Forte napísal:ja to vidím iba vtedy,ak si ruku dám oproti niečomu tmavému,
S tymto som sa Forte stretol v knihe od Richarda Webstera AURA jak ji videt a rozumet. Pise tam o tom, ze niektori ludia vidia auru na bledom pozadi a niektori zase na tmavom. :D
Forte
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2012 19:04

Re: Aura?

Príspevok od používateľa Forte »

NYMPHA ďakujem určite vyskúšam :)
Miňo večer je to u mňa najvýraznejšie, vonku :D ale zas v úplnej tme to nevidím. A videla som to aj starej mame,aj mame, waw :D
Čo myslíte,keď skúsim nevypiť ten magnézium,budem vidieť auru stále? :) Lebo podľa mňa áno,lebo mozog sa už naučil ju vidieť :D
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 74
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: Aura?

Príspevok od používateľa vlčok »

To by bolo mierne otravné nie? Ale i tak chcel by som ju vidieť predsa by som mohol podla toho hladať ley čiary artefakty svätyne atď.
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Forte
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2012 19:04

Re: Aura?

Príspevok od používateľa Forte »

nie je to otravné .. už som zvyknutá ... a už venujem tomu aj menej pozornosti,netreba tlačiť na pílu..a takto časom verím,že uvidím aj farby..to príde samo :)
Napísať odpoveď