prva navsteva inej civilizacie

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

prva navsteva inej civilizacie

Príspevok od používateľa madagaskar »

prva navsteva mimozemskej civilizacie za mnou. prave som sa vratil z planety velmi podobnej zemi, na ktoru ma vzal nejaky mlady sympatak v bielom, ktory sa zrazu objavil v mojej izbe ked som sa dostal do AC. taky kvalitny obraz ako dnes som nikdy nemal, s fyzickou realitou sa to nijako neda porovnat. Z tela som sa dostal vizualizaciou zltej farby okolo a dufal som ze budem mat LD, zacalo sa mi telo tocit a zrazu som bol vonku. okamzite sa objavil ten chalan a stale pomaly lietal za mnou a nieco hovoril ale nerozumel som mu. skusil som mentalne komunikovat ale neviedlo to nikam. vycitil som ze nie je zly tak som ho nechal ku mne prist. chytil sa ma a zrazu som s nim mohol komunikovat. mal dost studene ruky. vyleteli sme z domu. vonku bola normalne tma. povedal ze mam sa ho tak cudne chytit, nejak sme preplietli ruky, ze nieco skusi. proste ma hodil do inej galaxie. pred sebou som zbadal planetu podobnu zemi, ale ked som sa na nu zameral tak pohyb ustal a nesiel som uz podla toho jeho zelaneho pohybu. pomyslel som si, ze super snad som sa tu nezasekol. zrazu sa objavil chalanko a s usmevom povedal, ze to sa stava. obzrel som sa okolo seba, zrazu som bol akoby mimo toho vesmiru a pozoroval ho nezaujato, videl som rozne galaxie a pytal som sa ho ci to je cely vesmir. povedal mi so smiechom ze nie, to je len smietok prachu v porovnani s vesmirom. potom zahlasil ze ideme k nemu domov. pristali sme na tej planete, stale sme leteli. ale ked sme prisli k nemu domov, zrazu sa obnovila gravitacia a chodili sme tam normalne. povedal mi, ze niekedy sleduje internetovu komunikaciu zeme a ze tie hluposti, ktore sa tu pisu su neuveritelne, spominal hlavne zidovsku mystiku. co ma dorazilo bolo ze isiel zapnut fcb, vtedy som sa ho spytal ci naozaj je schopny cez fcb komunikovat so zemou a on povedal ze ano, spytal som sa ho ci by som sa u neho mohol prihlasit a niekomu napisat, co som asi nemal, lebo bolo hned vidiet zmenu atmosfery, bol nejaky smutny a spytal sa ma: "ako s tymto vyletom suvisi hlupy facebook?" zacal som citit, ze je koniec vyletu a o par sekund som bol v tele
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: prva navsteva inej civilizacie

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

Husteeeee, ale cudne je to ze on sam vitiahol na teba ten FB a potom zrazu zostal smutny ked si onom zacal rozpravat, ved on stim zacal prvy, tak nech sa necuduje ze si sa ho nato spital...
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: prva navsteva inej civilizacie

Príspevok od používateľa madagaskar »

on sa mi snazil vysvetlit ze je to zla technologia, ktora neprinasa nic dobre, mozno preto
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: prva navsteva inej civilizacie

Príspevok od používateľa Bianka »

wow toto je mimoriadne zaujímavé :D chcela by som tiež takéto výlety :) to si plánoval tam ísť alebo sa tam len zjavil ten mladý a išlo to?ach kedy ja budem na takej úrovni v LD a AC ako vy...
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: prva navsteva inej civilizacie

Príspevok od používateľa madagaskar »

neplánoval som, v skutočnosti som mal veľmi dlhé hluché obdobie bez AC a toto som nečakal
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: prva navsteva inej civilizacie

Príspevok od používateľa Bianka »

tak tomu by som sa potešila :D
Miňo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ut Jún 12, 2012 14:40

Re: prva navsteva inej civilizacie

Príspevok od používateľa Miňo »

madagaskar napísal:povedal mi, ze niekedy sleduje internetovu komunikaciu zeme a ze tie hluposti, ktore sa tu pisu su neuveritelne, spominal hlavne zidovsku mystiku. co ma dorazilo bolo ze isiel zapnut fcb, vtedy som sa ho spytal ci naozaj je schopny cez fcb komunikovat so zemou a on povedal ze ano,
Nedokážem si predstaviť rovnako alebo lepšie vyspelú (inozemskú) technológiu, ktorou by sa dalo na rovankej frekvenčnej úrovni tej našej fyzickej reality sledovať satelity a brať z nich dáta bez toho, aby o tom vedeli operátori. :grin: Mimo našej úrovni fyzickej reality možno len energetický tok ale dáta skôr nie.
Z tvojho opisu mi to príde, že podpriemerne inteligentná bytosť má v rukách nadprirodzenú (lepšiu ako našu v rovnakom čase) technológiu a disponuje s ňou ako chce. Bol to časopriestor?
madagaskar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 149
Dátum registrácie: Ut Júl 12, 2011 20:04

Re: prva navsteva inej civilizacie

Príspevok od používateľa madagaskar »

Mino: odpoviem na tvoju prvu otazku: ano cas som si uvedomoval
Miňo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ut Jún 12, 2012 14:40

Re: prva navsteva inej civilizacie

Príspevok od používateľa Miňo »

Sorry za môj logický pozitivizmus :grin: , ale pri existenciách iných realít a ich previazanosti so stredom (astrálom) už možno očakávať čokoľvek :grin: . Často mám problémy s vysvetlením si symboliky, ktorú si odtiaľ odnášam do C1. Ja by som ťiež pridal niečo do tejto témy z mojho bádania v ohnisku 12.
V ohnisku 12 ma vždy niečo prekvapí ale súvisí to vždy s tým, na čo myslím tesne pred vstupom alebo čo si želám. Raz pri bežnom cvičení som položil otázku môjmu vedomiu (podvedomiu?) kým som bol v poslednom minulom živote? Ako som tak čakal, cítil som silné vťahovanie do tmavého priestoru (strach z divných pocitov a závratí z výšok už v zmenených stavoch vedomia tak nepociťujem, preto sa viem dostať ďaľej ako na začiatkoch) a po chvíli som začal pozorovať z diaľky nejakú planétu s velmi širokým prstencom. Stále sme sa približovali k planéte (mal som pocit že si to prežívam ešte s niekým...) Pri vstupe do vnútra planéty som videl iba hrubý povrch zeme, trochu mi to pripomínalo planétu mars. Pri týchto obrazcoch som si povedal že to je asi zrejme nejaký omyl, ale nechal som sa ďaľej viesť planétou. Po chvíli sme zastali a práve v tej chvíli si hovorím, že na tej zemi je niečo zvláštne. Bodaj by nie! Veď sa celá vlnila a hýbala. To je divné, živá zem. Žeby bol nejaký život pod ňou?
Planéta na ktorej sa žije v podzemí? Aké bytosti a s akou vyspelou technológiou tam žijú? Je to fyzická realita alebo nefyzická? Začal som myslieť na to, že by sme sa mohli ísť na to pozrieť bližšie a po chvíli sme sa začali zasúvať pod zem. To svetlo a tá hudba (niečo ako melodické stále opakujúce sa Óm) mi bola povedomá. Zastali sme priamo v tej zemitej a vlnitej želatíne, keď som začal pociťovať silnú túžbu po spojení sa (napojení na celok tej zeme). Neskutočné, tá želatína prepájala v rôznych tvaroch nejaké živé bytosti. V tej chvíli som mal hroznú tužbu tam zostať. Cítiť to bezpečie, lásku, rovnocennosť, podporu, pozitívnu odozvu, radosť, šťastie, naplnenosť, spokojnosť a mnoho ďaľšieho ktoré si ani neviem vysvetliť. Odkiaľ som to vedel, čo cítia tie bytosti? V tej chvíli som začal byť silne roztekaný a strácal som obraz, po chvíli sa mi objavil známy priestor ohniska 12. Odpočítavaním som sa vrátil do ohniska 10, kde som použil kľúč návratu do C1. Po prebratí mi Deniska hovorila, že som chrápal a miestami som nedýchal, tak ma vraj chcela zobudiť :grin: . Hneď som jej povedal čo som prežil a hovorila, že je to naozaj divné.
Stále som o tom rozmýšľal, čo to bolo? Prečo som naplňoval scénar obrazcov? Dopredu som akokeby vedel čo tam cítia, čo prežívajú. Kto to bol? Ako dlho žijú a ako sa dorozumievajú? Čím sa živia? Bol som v predošlom živote jeden z nich? Koľko sa dožívajú a čo robia s mŕtvymi? Na mnohé otázky si viem odpovedať priamo čo mi je hrozne divné tiež. Pred pár rokmi sa mi niečo podobné snívavalo s podobným scénarom, boli to živé sny. Možno práve odtiaľ som vedel naplniť chýbajúci scénar obrazcov.
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: prva navsteva inej civilizacie

Príspevok od používateľa reincarnate »

sorry ale fakt ? :D vysoko inteligentná bytosť z inej planéty , zrejme z inej galaxie a predpokladajme že na vysokej duchovnej úrovni ťa v astrálnej rovine príde vytiahnuť z izby , zoberie ťa na svoju planétu kde môžeš vidieť vyspelú civilizáciu Ďaleko od zeme , s veľkými vedomosťami o vesmíre a neviem o čom všetkom , môžeš vidieť ako si žijú mimo zem a v akých podmienkach a teba najviac zaujme že sa vie prihlásiť na facebook ? paráda :D
vlčok
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 74
Dátum registrácie: So Jún 22, 2013 14:55

Re: prva navsteva inej civilizacie

Príspevok od používateľa vlčok »

Mne to skôr príde že si zaspal a mal si sen ac nebýva tohoto charakteru :)
Stromy su vetšie ako my,zvieratá silnejšie ako my , živly múdrejšie ako my , a my si stále myslíme že sme prvý.
Ak by ste sa chceli naučiť nejaké techniky alebo si len pozrieť iný pohľad na magiu môžte navštíviť http://magiaenergie.wbl.sk/
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: prva navsteva inej civilizacie

Príspevok od používateľa Pali »

Nebudem nijako súdiť čo to bolo alebo nebolo - ono je to vlastne nepodstatné.

Podstatné je, čo si z toho zobral človek ktorý to zažil.
Vieme si vziať lekcie aj z najhlúpejšieho filmu alebo knihy - keď už nič iné, aspoň sme zistili čomu sa vyhýbať do budúcnosti.

Takže ja by som na mieste autora tohto vlákna skúšal opätovne nadviazať kontakt a po niekoľko desiatkach podobných zážitkov by som vyhodnocoval či je to užitočné, alebo nie. A možno aj, či je to skutočné - pričom to je naozaj druhoradá otázka.
Napísať odpoveď