promněna

Činnosti a námety čo a ako robiť v sne

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

promněna

Príspevok od používateľa ATA »

skouseli ste nekdy promnenu v nejaké zvíře jineho človjeka nebo dokonce v nejakou vjec.

Já jsem skoušel promněnu v orla a je do jeden z nejsilnejších zážitku z LD ktere mám.Je o dost jiný pocit než normální letání v LD ,jen tak volne mávat kridli a citit odpor vzduchu, při promnene se dokonce zmněnil i muj pohled.promnena v orla se mi povedla zatim 3x poprve byla jenom častecna druha se povedla a citil jsem vše a pri treti promnena probjehla ješte rychlejš ale pocity byli velmi slabe

Včera sem to zkoušel znova ale nemoh sem se soustředit a promněna nevišla promněnil jsem se v nejakeho netopíra byl to dost nepřijemný pocit tak jsem radši promněnu vrátil.



18.07.2005 pondeli 12:45-13:20
LD
Byl jsem nekde na dvoře vypadalo to podobně jak v unčovicich ,snažil jsem se dosanout LD /v tom snu jem zavřel asi asi nevim to jiste/dival jsem se nejakym malim strešnim okinkem bylo dost poškrabany a na nem se mi zjevovali obrazi chtel /odival jsem se videl obraz tvače ale nebyla moje nebo aspon byla o dost mladci/jsem je nechat stabllizovat a vklouznout no nich ale nedarilo se a vždy sem otevřel oči a byl na tim dvore pak mi nejak doslo že už vlastne ve snu sem tak jsem skusil vikočit .Letel jsem přeletel jsem vrata/mněj jsem pocit že mně neco tim smněrem tahne a viletel ješte kousek viš v dalce bylo mnsto ale celej pohled byl jako kdyby v mlžnym oparu dole na cestě stal nakladak a na nem dvě rakety letel jsem čim dal viš a trochu jsem zrichlil chtel jsem vletet do mraku a skusit se tak dostat na Lucid crossroads nebo doletet až na mněsic ale v dost velke visce jsem uvidel jak vedle mne leti orel tak jsem k němu přietel blž a prohidl si ho a řekl jem že se chci promnenit v orla.Napoprvi to nevislo a vedle toho orla se objevil ješte jeden me velikosti na druhej pokus už se darilo a začal jsem se promněnovat podival jsem se na pravou ruku a videl jak se mneni potom jsem už tou rukou maval , pak jsem se zemneril na hlavu po zmnene se trochu zmnenil muj pohled potom jsem chvili letel napadlo mne že skusim zvišit pocity ze snoveho těla necitil jsem teplo ani odpor vzduch což byla škoda bohožel to moc nevišlo jak jsem se zamneril na ty pocity a chtel je zesilit ,ze začáku to bylo užasné pocity ze snoveho tela byli čim dál silnejši ale pak mne nejak napadl sex -zacal jsem citit svoje fyz telo ajek sem se hybal v LD tak jsem mněl pocit že se hybe taky ale jiste to nevin nejsilnejši to bylo při tom otačeni mněl jsem pocit že jsem se převalil na bok a pak na druhej/
a zacal jsem se ztracet skusil jem otaceni ale už bylo pozde sice jsem to trochu natah ale vratit se nepovedlo, při tom otaceni jsem byl ve tmne a rikal neco že chci zpatky do snu a to co jsem řekl kolem mně litalo v podobje textu,pak začala hrat nejaka hudba a ja zacal zpivat jeste v te tmně jsem se snažil k te huble udelat nejaky efekty ale už sem se probouzel/ .přiste musim udržet mišlenky na uzde jedna utece royvine se a takle to dopadne.

za překlepy a gram. chyby se předem omlovám
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: promněna

Príspevok od používateľa sorer »

Viem ze to chces napisat co najrychlejsie, ale keby si si to skusil po sebe aspon raz precitat a poopravovat lepsie by sa to citalo.

Co sa tyka premeny na zviera podarilo sa mi raz premenit tiez na vtaka podobneho orlovi. Tiez to bol fantasticky pocit zaberat kridlami do vzduchu. Druhy krat sa mi podarilo premenit na vranu, ale podarilo sa mi len plachtit. Nevedel som proste odstartovat z rovinky, tak som len skocil z vyvysenej plochy a plachtil po svahu ktory mierne klesal do doliny.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: promněna

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Tak to je dost zajímavé, to musím taky zkusit. Zkoušel jsi, jako orel, i něco ulovit (sežrat)? Jinak v knize od Carlose Castanedy Učení dona Juana se don Juan přeměňuje taky na vránu. Zkoušel jses někdy přeměnit třeba v Boha? Zajímalo by mě, co by se stalo.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
ATA
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 219
Dátum registrácie: St Máj 18, 2005 17:47
Bydlisko: Litovel
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa ATA »

ulovit jsem nic nezkoušel to mne nenapadlo a na to bylo stejnak moc krátky.Promněna v boha tak to muže byt zajimavy taky by mně zajimalo co se stane.A co takle se promnenit v celou snovou krajinu a v podstate byt sen to by mohlo byt taky zajimavy

sorer-s temi chybami máš pravdu ja tu gramatiku moc neřešim
a ten zažitek sem skopiroval z deniku ani sem ho nečet .A ktomu všemu ješte trpim dislexiji a disgrafiji a strašnou lenosti takže ješte jednou se za chybi omlovám skusim se polepšit / ps. docela by mně zajimalo jak se mi povedlo odmaturovat s češtiny no asi to bude dukaz že zazraky se ješte dejou/
Informací není nikdy dost

http://www.luciddreaming.wz.cz http://www.bookmarky.cz/users/Magic+Word
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: promněna

Príspevok od používateľa sorer »

To je ok ATA. Neber to ako kritiku, ale lepsie sa to cita ked je to spravne napisane.

Co sa tyka premeny na Boha, tak to nemam dovod skusat. Nakolko kazdy s nas je bohom. Ale to uz je skor tema na filozoficku debatu a tu sa tato tema nehodi.

Ked som bol premeneny na vtaka tiez som nic nejedol. Rozhodne ale pocit letu v podobe orla alebo podobneho ineho vtaka je podla mna urcite zaujimavejsi ako nieco v tejto podobe zrat.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: promněna

Príspevok od používateľa dr.Katz »

anebo namísto v Boha, tak v konkrétního člověka, třeba Buddhu. Vyzkoušet si, jaký je to pocit osvícení.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Napísať odpoveď