Test reality selhal...

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa ibbeta »

I kiiid I kiiid. Ale ked si budes davat na druhu ruku tak to ber ako tip. Do LD sa mozes dostat, ked pouzijes vlastnu volu. Je jedno kam sa pozries.
"Samozřejmě, že se můžeš dívat na všechno, co se ti zachce, na prsty u nohou nebo na břicho nebo třeba i na svoje péro. Řekl jsem ti na ruce, protože je to nejjednodušší. A nemysli si, že je to legrace. Snění je stejně důležité jako třeba vidění nebo umírání nebo cokoliv jiného na tomto děsivém a tajemném světě.
http://lucid.szm.sk/castaneda.htm
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

no tak sa mi snivalo ze pozeram na PC a vidim test reality co je na tomto foore :mrgreen: a stlacim a uplne nezmysly to vyhodilo niekolko krat po sebe ale nic ztoho nebolo neuvedomil som si to vobec :cry2: ach jaaaaj :roll:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Aj keď Ti to tentokrát nepomohlo, je to dobré znamenie pre sorera, že jeho test reality na fóre má zmysel. :ok: :appl:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Sheydee
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 95
Dátum registrácie: St Jan 04, 2006 13:50
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Sheydee »

tak to mas pravdu... :ok: ... snad nabuduce ... thanks to Sorer :appl:
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa sorer »

To som rad, vsak niekdo tu uz pisal ze sa mu to snim podarilo.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

sorer: To je pravda, ale nikdy nezaškodí Tvoju snahu oceniť. :ok:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Petika
Návštevník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Pi Apr 13, 2007 14:53
Bydlisko: HC-cko
Kontaktovať používateľa:

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa Petika »

no ano...LD som si zacala uvedomovat az ked som sa zacala zaujimat o Astralnu projekciu.....Vzdy, ked sme sa s kamaratkami rozpravali o snoch, hovorila som, ze ja si dokazem uvedomit , ze snivam a robit si vo sne co chcem..Nikto nemal podobne skusenosti ako ja...A ked som si zacala uvedomovat, ze hop!, ved to je skoro ako astral, ono to normalne prestalo!!!! vzdy som si pred spanim hovorila, ze si musim v sne uvedomit, ze snivam..a nic...potom som citala o nejakom teste reality...Tak, moj test reality je taky, ze sa pozrem na ruku a este mi nikdy nevysiel!!!! asi si musim "nainstalovat" viac testov...
A co ste to tu pisali o tych digitalkach?? ako ich pouziavte na test???
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa dr.Katz »

já je používám tak, že mám na budíku nastaveno 11:11 a třikrát po sobě zmáčknu ten čudlík, jestli se ta čísla nezmění. Už se mi skutečně takhle mnohokrát podařilo odhalit sen.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Alino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 244
Dátum registrácie: So Feb 10, 2007 12:13

Príspevok od používateľa Alino »

ja mam taky onicom test reality ale doteraz mi stacil. vzdy sa jednoducho sam seba spytam ci to neni sen, ale dnes som sa to spytal a myslel som si ze to je realita, tak som dalej snival.. :( musim si vymyslet iny test reality.
to stym budikom sa mi zda super napad.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Dnes mi opět selhal test reality. Sen: Sedím v nějaké škole a jsou přijímací zkoušky. Má se psát rozsáhlý test, ale ten můj není kompletní, chybí tam několik stran. Říkám to profesorce a ta mi dává jiný test. Zase je tam nějaký problém a tak mi to zase vyměňuje. Ale je tam zase jakýsi problém, něco tam chybí, myslím, že první strana. Říkám ji to a ona mi opět dává jiný test. Opět problém. Najednou mě napadá, že to je situace jako ze snu, že je to dost nepravděpodobné. Bohužel mě nenapadlo udělat klasický test reality, kdy se dvakrát podívám na nějaký nápis, ale zkouším novinku: zkouším, jestli si dokážu natáhnout prst. Sám tomu ovšem nevěřím a tak se mi to samozřejmě nepodaří. Sice se mi zdá, že je jakoby trošku delší, ale pak na to zapomenu. Asi nejsem ve snu...Škoda.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Aiy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Pi Sep 13, 2013 17:40

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa Aiy »

Dnes som bol na prednáške. Bolo tam pár lavíc a stoličiek navyše (nič, čo by vo fyzickej realite nebolo možné ), tak mi napadlo či to nie je sen. Uvedomil som si že si nepamätám ako som sa sem dostal, tak som spravil test reality - dýchanie so zapchatým nosom. Dýchať sa nedalo, tak som prišiel k stolu na ktorom boli podklady k prednáške - prečítal som tie malé písmenká, po chvíli znova - boli rovnaké. Nebolo tam nič nemožné čo by bolo náznak sna. Vyšiel som von a bol som si takmer istý že nespím. Zrazu som sa prebudil v posteli. Ako každé ráno - test reality - dýchanie. Znova bez úspechu. Zas som myslel že nespím. Až potom som sa skutočne prebral. Sklamali ma testy, ktoré som považoval za efektívne.
Aiy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Pi Sep 13, 2013 17:40

Re: Test reality selhal...

Príspevok od používateľa Aiy »

Dnes znova zlyhal test s dýchaním. Dokonca v sne pršalo - mne v sne nikdy neprší, takže som to považoval za ďalší test reality.
Napísať odpoveď