supplementy na vyvolanie LD

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

sheepeck
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Št Nov 18, 2010 22:16

Re: supplementy na vyvolanie LD

Príspevok od používateľa sheepeck »

Tak co? Jak probíhají pokusy?
Já nyní taky očekávám zásilku, tak se do nich pustím co nevidět.
sheepeck
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Št Nov 18, 2010 22:16

Re: supplementy na vyvolanie LD

Príspevok od používateľa sheepeck »

Na nějaké veliké závěry je ještě brzo, ale dva pokusy už mám za sebou, tak je sem uvedu.

V prvním případě jsem měl hodně živý a delší akční sen, což se mi už nějakou dobu nestalo. Sny mívám sice povětšinou každý den, ale tento byl výrazně živější.

Při druhém pokusu jsem měl snů celou řadu, přičemž první z nich byl lucidní, dosti dlouhý a s dobrou úrovní uvědomění.
Po něm jsem měl řadu falešných probuzení, které jsem však nerozpoznal.

Celkově jsem galantaminem dosti překvapený. Pozitivně. Budu pokračovat v pokusech a zase se ozvu.
Používateľov profilový obrázok
SETL
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Pi Okt 30, 2009 23:14
Kontaktovať používateľa:

Re: supplementy na vyvolanie LD

Príspevok od používateľa SETL »

ja som mal s GM spánkovu paralizu na prvý krát... môžeš napísať ako to davkujes s čím to kombinujes prípadne kedy? ;... aby bol nejaký prehľad v tom.
aký tu máme zmysel ?
sheepeck
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Št Nov 18, 2010 22:16

Re: supplementy na vyvolanie LD

Príspevok od používateľa sheepeck »

Před spaním si dávám lžíci granulovaného lecitinu - ten galantamin, který mám, má přidaného cholinu jen malinko, tak abych to trochu podpořil.
Po probuzení v noci (asi o půl čtvrté) jsem si snědl jeden banán a jeden 4mg galantamin. Nebyl jsem vzhůru moc dlouho - jen co jsem si to všechno připravil - a pak šel hned do postele.
sheepeck
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Št Nov 18, 2010 22:16

Re: supplementy na vyvolanie LD

Príspevok od používateľa sheepeck »

Tak už mám za sebou 5 pokusů.
Ve dvou to byly "jen" pořádně živé sny, a ve třech LD. Což je podle mne velmi solidní úspěšnost.
Jen si budu muset ohlídat FA, protože mi tak několikrát utekla možnost dalších LD.
Přečetl jsem si tu knížku od Thomase Yuschaka - musím říci, že je napsaná líp, tak nějak rozumněji, než ta knížka, co jsem tu na 3oku postnul. Ale obsahově jsou velmi podobné. Až překvapivě.
Používateľov profilový obrázok
SETL
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Pi Okt 30, 2009 23:14
Kontaktovať používateľa:

Re: supplementy na vyvolanie LD

Príspevok od používateľa SETL »

tak to je celkom v pohode štatistika... mohol by si zase napísať ako si to užíval, s čim si to kombinoval a ako často? ...
aký tu máme zmysel ?
sheepeck
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Št Nov 18, 2010 22:16

Re: supplementy na vyvolanie LD

Príspevok od používateľa sheepeck »

Dneska mi galantamin umožnil zatím asi nejdelší lucidní sen - počítám, že mohl mít tak nějak okolo jedné hodiny.
Vstal jsem po asi šesti hodinách spánku, dal si banán, lecitin, pár čtverečků hořké čokolády (99%) a pak galantamin.

Po návratu do postele jsem prováděl uvolňování vleže na zádech, ale asi po půl hodince jsem se otočil na bok, a pak později ještě na břicho, a v té poloze jsem to odsnil.

Jednalo se o WILD, ale přechod byl tak rychlý, že jsem ani neznamenal nějaké přechodové jevy - prostě jsem byl najednou ve snu. Hodně jsem chodil po městě mezi lidmi a lítal, ale celkově se mi sen nedařilo moc ovládat - spíš jsem jen koukal, kam mne vede.

Měl jsem asi tři FA. Ty mě docela mrzí, protože jsem je měl i minule, ale nejsem schopen je odhalit a zbytečně mi tak utíkají možnosti dalších LD. :cry2:

EDIT:
Ten lecitin jsem si začal dávat takhle až v průběhu noci, protože podle toho, co jsem zjistil, má plasma peak po asi hodině, takže se to tak pěkně spojí s tím galantaminem.
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: supplementy na vyvolanie LD

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

Waaaau, paraaada. :ok:
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
sheepeck
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Št Nov 18, 2010 22:16

Re: supplementy na vyvolanie LD

Príspevok od používateľa sheepeck »

Shaman1982 - ty jsi tu v jednom z dřívějších příspěvků uváděl odkaz na společnost iHerb, která prodává různé suplementy. Fakt dobrá společnost.

Ostatním mohu jen doporučit.
Koupil jsem si tam pár dalších věcí a požádal o zaslání DHL.
Objednal jsem to v pátek - a dneska v pondělí po obědě už mám zásilku doma!!!!!
Platil jsem jen celní poplatek asi 350 korun (celá částka za zboží včetně dopravy byla asi 80 dolarů). Na celnici nic neotvírali - jen koukli na přiloženou fakturu a celní poplatek vypočetli z uvedené ceny.

:-)

EDIT:
Pokud tam někdo budete nakupovat, tak vám budu moci poskytnout kód na slevu 10$ (v případě, že tam budete nakupovat poprvé)
sheepeck
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Št Nov 18, 2010 22:16

Re: supplementy na vyvolanie LD

Príspevok od používateľa sheepeck »

Mám další pozitivní zprávu k používání doplňků.
Na webu jsem tu a tam našel námitky vůči jejich používání. Podle kritiků se tak člověk stane na jejich použití závislý a ztratí svoji schopnost dosahovat lucidních snů přirozenou cestou. Mohu říci, že v mém případě to neplatí, spíš naopak. Možnost zažít v posledních několika týdnech řadu WILD mi pomohla se s celým procesem lépe seznámit a dnes jsem vcelku pohodlně dosáhl WILD bez použitých suplementů. Přiznám se však, že zcela "bez ničeho" to nebylo.
Ráno jsem vstal a rozmixoval si banán s lecitinem a hořkou čokoládou a dal si hrnek kakaa - ale nejsou to ty suplementy, která jsem si před nějakou dobou na netu zakoupil.

Pokus jsem provedl ráno v 6, když spát jsem šel před jedenáctou. Budík jsem měl na třetí, ale po jeho vypnutí jsem usnul a probudil se až za tři hodiny. Chvíli jsem zůstal vzhůru, početl něco na dreamviews a pak šel do postele. Nasadil sem si spací masku a vzal si špunty do uší. K přechodu, počítám, mohlo dojít asi tak za 40 minut až hodinu po ulehnutí, z lucidního snu jsem se vzbudil v 8.

Jo, a večer před spaním jsem si ještě do sluchátek pustil Intro Focus 12 z CD Hemi-sync Wave 1 nebo 2.
bojovníksvetla
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: So Dec 07, 2013 0:49

Re: supplementy na vyvolanie LD

Príspevok od používateľa bojovníksvetla »

kupil som...........

Up for sale here are 25 Choline Bitartrate Pills. Each pill contains a full 400mg of Choline Bitartrate powder

Choline is a water soluble B vitamin. It can be produced in the human body, but natural quantities are often insufficient making choline supplementation necessary. Natural sources of choline include egg yolk, legumes, wheat germ, peanuts, and organ meats. Bitarate is added to the choline to speed up the absorption rate within the human body.

Choline is used to make acetylcholine which is required for normal muscle function. Prolonged exercise will deplete choline concentrations which in turn, reduces physical output. Several studies have shown that choline supplementation is of particular use to endurance based athletes, especially those who may exercise for 2 or more hours.

Choline has a number of other functions in the human body including promoting the structural integrity of cell walls, the metabolism of fat, and the production of amino acids and proteins.

Choline is also heavily associated with neurological function and can help improve movement, coordination, and myofibril contraction.

Key Benefits

Can increase physical endurance
Helps with the metabolism of fat
Promotes the production of acetylcholine
Mixability / Taste Rating

Mixability: 5 out of 5
Taste: 4 out of 5
Effectiveness: 5 out of 5
Suggested Use

As a dietary supplement we recommend consuming 400mg, 1 - 2 times daily.

Add 500mg to your preferred amount of water or fruit juice and consume immediately.

Ingredients

This product is 100% Choline Bitartrate with nothing added or taken away.

Payment

We are happy to take Paypal payments from anywhere in the world. We also take cheques or postal orders but only from U.K customers.

Postage

U.K

All orders are sent within 24 hours of cleared payment. We only ever charge you for one lot of postage, the postage on the heaviest item you buy from us. Postage on all other items you buy in the same order is free. In order to get this discount you need to buy the items you want then request an invoice. We will not refund any postage if you have already paid. All items are sent first class in plain white padded envelopes and postage costs just £1.

International

All orders are sent within 24 hours of cleared payment. We are happy to offer postage discounts but in order to get this discount you need to buy the items you want then request an invoice. We will not refund any postage if you have already paid. Order within Europe are sent via royal mail air mail for just £3. Orders to the rest of the world are sent via Royal mail air mail for £4.

Questions

If you have any questions feel free to ask. We do our best to answer all question within 12 hours (usually alot sooner).

kupil som


http://www.ebay.com/itm/301027023513?va ... 1439.l2649

90kapsulí, pomoze?
bojovníksvetla
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: So Dec 07, 2013 0:49

Re: supplementy na vyvolanie LD

Príspevok od používateľa bojovníksvetla »

kupil som...........

Up for sale here are 25 Choline Bitartrate Pills. Each pill contains a full 400mg of Choline Bitartrate powder

Choline is a water soluble B vitamin. It can be produced in the human body, but natural quantities are often insufficient making choline supplementation necessary. Natural sources of choline include egg yolk, legumes, wheat germ, peanuts, and organ meats. Bitarate is added to the choline to speed up the absorption rate within the human body.

Choline is used to make acetylcholine which is required for normal muscle function. Prolonged exercise will deplete choline concentrations which in turn, reduces physical output. Several studies have shown that choline supplementation is of particular use to endurance based athletes, especially those who may exercise for 2 or more hours.

Choline has a number of other functions in the human body including promoting the structural integrity of cell walls, the metabolism of fat, and the production of amino acids and proteins.

Choline is also heavily associated with neurological function and can help improve movement, coordination, and myofibril contraction.

Key Benefits

Can increase physical endurance
Helps with the metabolism of fat
Promotes the production of acetylcholine
Mixability / Taste Rating

Mixability: 5 out of 5
Taste: 4 out of 5
Effectiveness: 5 out of 5
Suggested Use

As a dietary supplement we recommend consuming 400mg, 1 - 2 times daily.

Add 500mg to your preferred amount of water or fruit juice and consume immediately.

Ingredients

This product is 100% Choline Bitartrate with nothing added or taken away.

Payment

We are happy to take Paypal payments from anywhere in the world. We also take cheques or postal orders but only from U.K customers.

Postage

U.K

All orders are sent within 24 hours of cleared payment. We only ever charge you for one lot of postage, the postage on the heaviest item you buy from us. Postage on all other items you buy in the same order is free. In order to get this discount you need to buy the items you want then request an invoice. We will not refund any postage if you have already paid. All items are sent first class in plain white padded envelopes and postage costs just £1.

International

All orders are sent within 24 hours of cleared payment. We are happy to offer postage discounts but in order to get this discount you need to buy the items you want then request an invoice. We will not refund any postage if you have already paid. Order within Europe are sent via royal mail air mail for just £3. Orders to the rest of the world are sent via Royal mail air mail for £4.

Questions

If you have any questions feel free to ask. We do our best to answer all question within 12 hours (usually alot sooner).

kupil som


http://www.ebay.com/itm/301027023513?va ... 1439.l2649

90kapsulí, pomoze?
Používateľov profilový obrázok
DreamChanger
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So Júl 14, 2012 1:45

Re: supplementy na vyvolanie LD

Príspevok od používateľa DreamChanger »

Tak ako? Pomohlo? Keď tak by som nejake od teba kupil ak by si mal nazvys :D
sheepeck
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Št Nov 18, 2010 22:16

Re: supplementy na vyvolanie LD

Príspevok od používateľa sheepeck »

bojovníksvetla napísal:kupil som...........


90kapsulí, pomoze?
No, radil bych přečíst si knížku od Thomase Yuschaka, o které tu byla řeč. Jinak budeš experimentovat dost naslepo.
Napísať odpoveď