Astralne cestovani - nejde mi to :D

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: Astralne cestovani - nejde mi to :D

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

Pocuj dobroslav, keby som mal kresbou vyjadrit tvoje ego tak by som nakreslil horu atomovich hlavic, bomb, granatov a podobnych vybusnin, pretoze tak mi tvoje ego pripada, na maximum vyzbrojene a obrnene zapecenymy a do kamena vytesanimy presvedceniami pri ktorich ti neostava niec ine len presviedcat inich o ich pravde zo snahou naist tebe podobne mysliacich ludi ktori uznaju tvoje presvedcenia a pocapkaju ta zane po pleci aby si nevizeral ze tvoje nazory su totalne sracky, no bohuzial pre teba, hladas ich na nespravnom mieste.

Takuto diskriminaciu zien som esce nevidel, mozez si ist ruky podavat s tymi arabmi co jednaju zo zenami ako by to boli spinave handry.
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
Dobroslav
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 33
Dátum registrácie: Pi Máj 23, 2014 14:26

Re: Astralne cestovani - nejde mi to :D

Príspevok od používateľa Dobroslav »

Shaman1982: to že si tak plný nenávisti voči mne, svedčí o tvoje nízkej duchovnej úrovni... A asi je v tebe málo pozitívnej energie, keď všetko v tvojom príspevku je len silne negatívne
Ďalej, mal by si sa naučiť tolerancie názoru a nebyť prehnane dogmatický ako sú kresťania
lolitka_6
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne Nov 24, 2013 13:00

Re: Astralne cestovani - nejde mi to :D

Príspevok od používateľa lolitka_6 »

Myslim si, ze niektore prispevky by mohli byt kludne vymazane, pretoze clovek tu chce najst radu ohladne AC a najde tu negativne a nesuvisiace prispevky..

Dobroslav nehnevaj sa, ale k tebe sa mi hodi veta "Tleskejte mi, mam to rad!" :-/
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Astralne cestovani - nejde mi to :D

Príspevok od používateľa Pali »

Relatívne nedávno som si uvedomil že každá potreba prejaviť svoj názor vyplýva z nejakého vnútorného popudu - z vnútornej motivácie.
Ak som s niečím OK, som vyrovnaný, vnútorne zmierený, spokojný alebo šťastný, nepotrebujem nič robiť - je mi fajn s tým čo je a ako to je.

Na príklad:
Keď som úplne spokojný a vyrovnaný so stavom dobrého najedenia sa, nemám problém s hladom. Možno som tak zasýtený, že už ani nemám chuť na žiadne malé sladkosti alebo slanosti. Teda v tomto stave spokojnosti, vyrovnanosti, hojnosti a vlastne šťastia môžem jednoducho len byť/existovať v stave šťastia - nemusím nič robiť pre to, aby som tento stav šťastia nejako dosiahol.

Avšak keď mám neraz potrebu reagovať na niekoho slová, som niečím hnaný. To niečo je podliehajúci zámer alebo podliehajúca motivácia. Táto motiváca sa pohybuje na spektre, kde jedna strana je strach z nevedomosti a neistoty, a druhá strana je radosť/"láska" spojená s expresiou kreativity, snahou nesebecky pomôcť a podobne. "Strach" a "Láska" sú len slová, ktoré popisujú koncepty - nevymyslel som si nové slová pre tieto koncepty, lebo sa dajú celkom obstojne popísať aj týmito slovami. Avšak vo všeobecnosti je hlavne za konceptom "Lásky" niečo úplne iné ako to majú v chápaní ľudia v našej spoločnosti - teda bez prepojenia na romantiku a sexualitu, aj keď okrajovo sú prepojiteľné.

Takže ak niekedy píšem nahnevaný a útočím vyjadrením svojho momentálneho úprimného názoru, za ktorým si viem logicky a racionálne vysvetliť prečo je "správny", v skutočnosti reagujem z nejakej podliehajúcej negativity v sebe - a to je obvykle známka že môj podliehajúci zámer alebo motivácia je práve bližšie k strane "Strachu" na hore spomínanom spektre.
Strach je v dlhodobejšom pohľade VŽDY deštruktívny - rozpája, ničí, zhromažďuje a nezdieľa, kontroluje a nenecháva plynulý priebeh, ...

Taktiež som si všimol že ak chcem naozaj nejako pomôcť, alebo nejako konštruktívne prispieť, potrebujem prekonať aspoň čiastočne to čo mi je prirodzené a blízke. Je to preto, lebo v drvivej väčšine je prvá reakcia motivovaná viac v smere "strachu" ako "lásky".
Potrebujem si vtedy spomenúť že mi všetci máme pre svoje tvrdenia v našom vedomí nejaké, pre nás, racionálne a logické vysvetlenie. Niekedy je toto vysvetlenie viac či menej deravé alebo "zdravé" a mi sa to snažíme viac či menej úspešne ignorovať.

Ale napokon robíme v tomto duchu vždy najlepšie možné rozhodnutia, aké sú nám v danom momente prístupné.

Týmto chcem navrhnúť k väčšej tolerancii názorov druhých a uvedomiť si že ak v nás niečo negatívne vyvoláva silnú potrebu zareagovať, je to asi strach nejakého druhu.
Vtedy je neraz dobré prekusnúť to a akceptovať že reakciou motivovanou svojim strachom asi neprispejem konštruktívne - možno sa mi len uľaví a to je velebenie svojho ega.

Preto som sa snažil Dobroslavovi ukázať otázku smerujúcu ho k objaveniu jeho vier, očakávaní, noriem a strachov, ktoré sa pod nimi skrývajú. Aby pochopil čo ho v živote poháňa a všimol si kam ho to ženie - či k šťastnejšiemu, vyrovnanejšiemu, úspešnejšiemu a ľahšiemu životu, alebo skôr k opaku vymenovaného.
Ak sa na túto cestu ešte necíti, tak je to pre mňa úplne v poriadku - som tu pre neho keď bude pripravený pozrieť sa na isté veci v sebe a ak budem mať tú výsadu, že dá príležitosť pomôcť priamo či nepriamo práve mne.

V každom prípade som nesmierne vďačný za to že ste a že mi umožňujete byť tým čo som v spojitosti s vami aj s celým svetom. Inými slovami - bez vás by to nebol tento svet ;)
Používateľov profilový obrázok
Shaman1982
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 108
Dátum registrácie: Po Aug 09, 2010 18:11

Re: Astralne cestovani - nejde mi to :D

Príspevok od používateľa Shaman1982 »

Dobroslav napísal:Shaman1982: to že si tak plný nenávisti voči mne, svedčí o tvoje nízkej duchovnej úrovni... A asi je v tebe málo pozitívnej energie, keď všetko v tvojom príspevku je len silne negatívne
Ďalej, mal by si sa naučiť tolerancie názoru a nebyť prehnane dogmatický ako sú kresťania
Tento koment presne sedi na teba chlapce ako by soi ho napisal sam sebe!

Ja voci tebe necitim vobec ziadnu nenavist a mal by si sa poriadne pozriet co som napisal ja a co ty a potom mi povec kto znas ma viac negativity v prispevkoch. A ked uz hovoris o tolerancii nazoru, ten moj je tiez len nazor tak ma tu nepoucuj o tolerancii ked ty sam netolerujes ten moj.

Co si si vlastne myslel, ze ked tu napises tvoje gey-teorie tak seci si to hned zacneme rozdavat do kakacov aby sme sa dostali von z tela alebo oco ti vlastne islo?
Počet Lucidných Snov - 25, LD naposledy - 9/4/2013
Dobroslav
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 33
Dátum registrácie: Pi Máj 23, 2014 14:26

Re: Astralne cestovani - nejde mi to :D

Príspevok od používateľa Dobroslav »

Prečo aj dnes nie sú muži bisexuálni ako v staroveku?
http://velky.slobodnyvysielac.sk/preco- ... 4/p39/b411
Pali
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 256
Dátum registrácie: Pi Jún 21, 2013 9:18
Bydlisko: Bratislava

Re: Astralne cestovani - nejde mi to :D

Príspevok od používateľa Pali »

Otázka znie skôr, prečo by mali byť, ak sú šťastní takto ako sú takto ako sme teraz - so súčasnými spoločenskými normami?
A ak odpovieš na "prečo?", odpovedz prosím aj odkiaľ si nabral svoj názor na to - z akých zdrojov/skúseností čerpáš?
reincarnate
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 140
Dátum registrácie: So Sep 01, 2012 21:47

Re: Astralne cestovani - nejde mi to :D

Príspevok od používateľa reincarnate »

Dobroslav > článok som nečítal do konca pretože ma nezaujíma ale z úvodu sa dá pochopiť že bisexualita bola spoločenský žiadúca, takže sa nedá nikde zistiť či išlo o prirodzenú voľbu orientácie alebo len o spoločenský tlak
VLKAD
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St Júl 09, 2014 10:54

Re: Astralne cestovani - nejde mi to :D

Príspevok od používateľa VLKAD »

Ahoj Dobroslav, po prečítaní pár tvojich príspevkov si myslím že si ten posledný čo by tu mal niekomu hovoriť o psychickom zdraví.. Ďakujem za pochopenie s Palim sa už nejaký čas poznám a myslím si že si nezaslúži takéto výrazy.. na teba tu tiež nikto neútočí zato že si homoseuxuál ani že tu šíriš nie zrovna pravdivo vyzerajúce informácie ohľadne homosexuality a Astrálneho cestovania, nemáš ich ničím potvrdené a vzhľadom na to že AC majú rovnako heterosexuáli tak aj homosexuáli ich považujem za nepravdivé.. Tvoj názor ti však neberiem máš naň právo ale prosím mierni sa.. Myslím že sme tu predsa ľudia ktorí vedia komunikovať trochu na úrovni a nemusíme jeden druhého označovať za psychicky chorého za svoje názory a postoje,..

K téme homosexualita/heterosexualita napíšem len toľko že prirodzenejšie bude asi to z čoho vychádzajú deti a reprodukuje ľudskú populáciu, ak by sme sa stali všetci homosexuálmi bol by nám do 100 rokov koniec :)
Napísať odpoveď