Začiatočník

Potrebujete radu o LD, neviete ako začať? Toto je to správne fórum na položenie vašej otázky.

Moderátor: Moderátori

adi0905
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Po Jún 22, 2015 18:10

Začiatočník

Príspevok od používateľa adi0905 »

Zdravím. Mám 14 rokov a čítal som, že najlepšie s LD je začať, už ako dieťa. Chcel by som sa opýtať viacero otázok:
1. Aká metóda je pre mňa najlepšie, aby mi začali LD? Myslím tým ako WILD, sugescia a podobne.
2. Môžte mi niekto popísať, ako asi bude prebiehať LD? To sa ako zjavím v izbe, a môžem si robiť čo chcem?
3. Pomôže mi robiť cez deň testy reality ako napr. zacpať si nos a skúsiť dýchať, pozerať na digitálne hodiny alebo pozerať na ruky?
Za odpoveď vopred ďakujem :)
Používateľov profilový obrázok
Forte6
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Ut Mar 24, 2015 22:46

Re: Začiatočník

Príspevok od používateľa Forte6 »

Ahoj Adi :)
Vyjadrím sa rovno k tvojim otázkam.

1. Podľa mňa neexistuje najlepšia metóda na LD. Iste, že zaberie jedna z nich ale nemyslím si že ti bude slúžiť večne. To znamená že určite ich budeš skúšať viac.
2. V podstate k uvedomeniu si stavu snívania môže nastať kedykoľvek aj uprostred nevedomého sna.
3. Testy reality sú naozaj dobré a zaberajú celkom slušne ale znovu platí pravidlo že časom to možno vysriedaš :)
adi0905
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Po Jún 22, 2015 18:10

Re: Začiatočník

Príspevok od používateľa adi0905 »

Ahoj Forte6. Ďakujem ti za odpoveď. Zatiaľ to skúšam len druhý deň. Minulú noc sa mi to skoro podarilo, čo som bol dosť prekvapený, len som sa nevedel z nevedomého sna dostať do vedomého... To je asi tak všetko čo si z toho sna pamätám. A momentálne skúšam skoro všetky spôsoby: Večer pred spaním sugescia, večer a počas dňa testy reality a cez prázdniny prejdem aj na WILD. Tak isto by som si chcel aj zapisovať sny, ale vôbec nič si z nich nepamätám, len naozaj malé útržky, asi tak dve slová.. :( :(
Používateľov profilový obrázok
Forte6
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Ut Mar 24, 2015 22:46

Re: Začiatočník

Príspevok od používateľa Forte6 »

Ahoj :)

Tak ako sa ti zatiaľ darí? Máš niečo o čo sa môžeš s nami podeliť? :)
Napísať odpoveď