Pan s klobukom

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Mysťo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po Jan 03, 2011 12:53
Bydlisko: Brezno / Lipt. Hrádok

Pan s klobukom

Príspevok od používateľa Mysťo »

Ahojte, stala sa nam takato vec (mimochodom uz niekolko rokov skusam astralne cestovanie pred spanim a nebolo tomu inak ani vcera) - zaspaval som a zrazu a ked som sa pozrel smerom k noham videl som ako pri nasej posteli stoji muz s klobukom na hlave a diva sa na postielku v ktorej spikala nasa 9 mesacna dcerka. Nevidel som ho detailne ale len ako sumivy tien ale som si isty ze som ho videl, hned na to som sa otocil na moju zenu a povedal jej ze mi neuveri co som viedel. Necakane vobec nespala a bola hore. Ked som to dopovedal malinkej vyletel z postielky cumel bez toho aby sa colen kus pohla. Nebolo to prvy krat co jej cumlik preletel z postielky smerom za hlavu bez toho aby sa pohla. Neviete co by to mohlo byt? Len doplnim ze z toho pana som nemal strach a vobec ma to nevydesilo.
Možno, že najdôležitejšou časťou reality sú naše sny..
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Pan s klobukom

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Bohužiaľ, Tvoj opis postavy je príliš všeobecný a akákoľvek múdra odpoveď by bola "čarovaním z klobúka". Mohli by sme len hádať kto by to mohol byť a pravda by mohla byť úplne iná. Skús si k tomu spraviť vlastnú meditáciu, aby si zistil koho alebo čo si videl.

Mimochodom, bábätká v spánku bežne vypľúvajú cumlíky aj bez zjavného pohnutia. Stačí, keď dieťa prudšie vydýchne ústami a nahromadený vzduch vytlačí cumlík z pusy von.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Mysťo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: Po Jan 03, 2011 12:53
Bydlisko: Brezno / Lipt. Hrádok

Re: Pan s klobukom

Príspevok od používateľa Mysťo »

Ahoj, ďakujem za odpoveď? Ako myslíš meditáciu ? Asi TO nemám kontaktovať. No ide o to, že ten cumlík preletel veľmi nepravdepodobným spôsobom ( musel by preletieť celý taký bočný mantinel, čo je dosť nepravdepodobné ) a bolo to presne v ten istý okamih.
Možno, že najdôležitejšou časťou reality sú naše sny..
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Pan s klobukom

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Nemyslel som, aby si TO kontaktoval. Ak vieš ako sa máš v meditácii opýtať tak, aby si dostal odpoveď, môžeš zistiť čo alebo koho si videl. Keďže si to videl Ty, je na Tebe zistiť to.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
guide
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Ut Okt 21, 2014 13:38

Re: Pan s klobukom

Príspevok od používateľa guide »

Jasne, ak si ho uz raz videl, tak sa s nim normalne pokus spojit a vysvetlit mu situaciu.. je to mozno len zbludila dusa, ktoru treba poslat, kam patri, ale moze to byt cokolvek.. mozno ti chce nieco povedat. Ale podla priznakov mi to teda pripada, ze na seba chce upozornit, takze si kontakt vyzaduje a ma nejaky zamer.
Napísať odpoveď