Zvláštní "signál" v mysli

Vaše dobré/zlé skúsenosti s mágiou

Moderátori: RedHawk, Moderátori

dracek4
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut Mar 25, 2014 15:55
Kontaktovať používateľa:

Zvláštní "signál" v mysli

Príspevok od používateľa dracek4 »

Ahoj, chtěla bych vědět, jestli máte někdo zkušenost s něčím takovým:

Už delší dobu (2 - 3 roky, možná i déle) se mi děje jedna věc - dokážu vycítit, když má něco přijít. Je to různorodý a strašně závislý na situaci, ve které se zrovna nacházím, takže pro lepší představu přikládám popis jednoho "zážitku":

Jsem u počítače, na uších sluchátka, něco dělám. Najednou přijde takový "pocit" - nevím, jak tomu říct, je to spíš jako "příkaz", ale ne něco, co bych musela za každou cenu udělat. Je to prostě jako náraz v mysli i uvnitř těla - něco, jako když vám někdo řekne "teď", nebo "za chvilu" + "se něco stane". Když se to objeví, už dopředu vím, o co jde. Řekněme, že taky vím, že jsem měla na práci nějakou domácí kravinu - př. udělat myčku než se mamka vrátí z práce. V tom momentě, kdy ke mě dorazí ten "signál", vím, že tu brzo bude. Díky tomu rychle můžu jít udělat myčku. Většinou to vyjde tak, že jakmile to stihnu, tak dorazí.

Jiný příklad:
Je pár minut po zvonění, najednou přijde ten "signál" a já vím, že za chvilku vejde učitelka.

Děje se to i v důležitějších věcech - teď si ale zrovna na žádnou nedokážu vzpomenout...
Zajímavé je, že to upozoňuje v případech, kdy má nastat nějaká menší či větší "katastrofa". Je to jen pocit, tak já nevím - je to vůbec možné nebo jsem už nějak paranoidní?? Každopádně se to děje a už několikrát jsem si ověřila, že když neuposlechnu, tak se něco stane. Taky je pravda, že už jsem si na to dost zvykla a dost to využívám.
Mám na to 2 teorie: Buď je to telepatie anebo předpovídání budoucnosti... Přikláním se ale spíše k té první, i protože v poslední době se moje telepatické schopnosti docela rozšířily.
Možná to také souvisí s pokusy o otevření 3. oka, které jsem právě před těmi 2 - 3 roky prováděla. Tenkrát jsem však 3. oko brala spíše způsobem jako "vyzkouším to - stejně to je blbost, nic z toho se mi nikdy nedařilo..". Taky proto jsem si na to vzpomněla až teď.
Četla jsem o tom nedávno nějaké články - kvůli 3. oku prý dokážeme více "cítit". Jaké další změny bych měla pozorovat, aby bylo jisté, že jsem tu čakru opravdu otevřela?

Co si o tom myslíte? Opravdu nerozumím tomu, co se děje. Ráda bych to ale prozkoumala víc, ale nevím jak..
Budu vděčná za každou reakci! :)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvláštní "signál" v mysli

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Je to prejav aktivovanej intuície. Toto zažíva veľmi veľa ľudí v rôznych situáciách. Ten pocit, ktorý popisuješ je znakom aktivovanej intuície, je jej signálom. Telepatia to určite nie je, pretože tá sa týka prenosu myšlienok medzi ľuďmi, čo nie je Tvoj prípad.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Forte6
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Ut Mar 24, 2015 22:46

Re: Zvláštní "signál" v mysli

Príspevok od používateľa Forte6 »

Presne toto iste zazivam aj ja :) ale nie len to čo sa stane za chvilu . Ale viem presne určiť situáciu ktorá sa stane trebárs o pol roka .. Napríklad ze daný človek sa prestane ozývať a viem presne ktorú dobu to mam cakat. Toto mam aj 5 rokov možno alebo viac a spočiatku mi z toho bolo blbo lebo som si myslela že ja môžem za to ako sa veci okolo mňa vyvíjajú i keď sa niečo zle stalo. A teraz tu intuiciu len pocuvam a neberiem to nejak moc na pozornosť :) len viem co čakať a najhoršie je že to musim tak odsledovat a zmeniť sa to nedá.. Iba prijat
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1872
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvláštní "signál" v mysli

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Áno, mnohokrát to tak je, ako píšeš Forte6. Situáciu dokážeš predvídať, no zmeniť ju nedokážeš. Mnoho ľudí má problémy s prijatím svojej intuície v prípadoch, kedy im avizuje tragickú udalosť blízkej osoby, ktorej nevedia/nemôžu zabrániť.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
dracek4
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut Mar 25, 2014 15:55
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvláštní "signál" v mysli

Príspevok od používateľa dracek4 »

Aha, takže aktivovaná intuice. Asi jo, je to taková předtucha. Trochu jsem googlila a našla jsem pár článků - že prý to taky souvisí s tím 3. okem. Každopádně mi přijde, že do toho místa hážou snad všechny magický i nemagický schopnosti.. Tak nevím..
To, co říká Forte6 je asi nějakej vyšší level, zajímalo by mě, jestli se tyto "schopnosti" dají nějak zlepšit či zesílit :wink:. Půl roku je podle mě fakt dost :shock: :-). A Tobě to šlo hnedka tak "daleko" do budoucnosti nebo předtím byla i nějaká menší úroveň?

WhiteWolfSix:
A když to neprobíhá v telepatické rovině, tak kde to podle Tebe "běží"? Možná, že si ta intuice nějak nasbírá info kolem sebe a pak po vyhodnocení toho všeho připraví "nápad" :mrgreen: tak nějak jsem to s tou telepatií myslela. Kdo ví, třeba je to ještě něco úplně jiného...

Každopádně děkuji za reakce :-)
guide
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Ut Okt 21, 2014 13:38

Re: Zvláštní "signál" v mysli

Príspevok od používateľa guide »

je to ako pise WW6, akurat je vhodne si uvedomit, co to vlastne ta intuicia je.. v samotnej podstate je to prejav tvojho vyssieho JA
ubral by som sa na tvojom mieste tymto smerom, k rozvijaniu vnemu sameho seba.. svojho vnutra, podstaty, vyssieho JA (uz ako si to nazves)
najlepsie asi zacat nejakymi knihami, skus mozno na zaciatok knihu Zasvetenie od E. Haich, ktora je napisana pristupnou formou..
dracek4
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut Mar 25, 2014 15:55
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvláštní "signál" v mysli

Príspevok od používateľa dracek4 »

guide:
Díky za tip, tu knížku si zkusím někde stáhnout :-).
Nedávno jsem začala trochu meditovat (ne kvůli tomuto), tak snad by i tohle mohlo nějak pomoci :). Máte někdo nějaké zkušenosti s touto cestou (sebe)poznávání?
guide
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 52
Dátum registrácie: Ut Okt 21, 2014 13:38

Re: Zvláštní "signál" v mysli

Príspevok od používateľa guide »

Samozrejme.. meditacie su vyborne, len opat je vhodne vediet co to vlastne je a ako na to. Inak knizku stiahnes na uloz.to
Co sa meditacie tyka, je na to opat mnoho nazorov ako na vsetko, no vzhladom k tomu, co potrebujes je pre teba najvhodnejsia cesta vnimania. Znamena, ze meditacia bude pre teba cisto ponorenie sa do seba a vnimanie seba. Pokusaj sa utlmit mysel, myslienky a interpretaciu akychkolvek ruchov. Zameraj sa na svoje vnutro, na zaciatok je dobre sa zamerat na svoj dych. A snad sa iba byt, iba vnimat. Ten pocit co citis pri "nakopnuti intuiciou" je prejav tvojho JA a tym smerom svoju pozornost zameraj. Praktikuj trpezlivo, dlhodobo a pokial mozno pravidelne. Nezabudni... iba bud a vnimaj svoje vnutro. Od tohto sa potom neskor budes moct odrazit k dalsim krokom na ceste meditacie.
dracek4
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut Mar 25, 2014 15:55
Kontaktovať používateľa:

Re: Zvláštní "signál" v mysli

Príspevok od používateľa dracek4 »

Už se mi stahuje :).

Přesně takle jsem to zatím zkoušela. Jen sedět, mít zavřené oči, dýchat a na nic nemyslet. Když vypnu všechny myšlenky, pak mám takový pocit "propojení" a přitom "odpojení se" od okolního světa, pocit jakési energie.. Zkusím se teda nějak ponořit hlouběji. Uvidím, jak to půjde :).

Díky za rady :)
Používateľov profilový obrázok
Forte6
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Ut Mar 24, 2015 22:46

Re: Zvláštní "signál" v mysli

Príspevok od používateľa Forte6 »

Ahoj dracek4 :)
Samozrejme tá "nižšia" úroveň bola . Ale ak sa nepletiem aj tá "vyššia" rozdiel bol v tom že keď som si všimla tie "menšie" náhody tak potom som si začala všímať aj tie "väčšie" .. Bolo to len o pozornosti aj keď si to už moc nepamätám. A zosilnit sa to zosilni samé len musíš to prijať ako súčasť tvojho JA a ono to pôjde samo:)
Napísať odpoveď