Jak přivodit tranz a AC

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Jak přivodit tranz a AC

Príspevok od používateľa dr.Katz »

Na Netu jsem objevil novou, celkem zajímavou metodu, jak přivodit tranz. Metoda vychází z předokladu, že tělo a mysl spolu na jisté úrovni komunikují. Když večer ležíte v posteli, tak nejdříve usíná mysl a pak dochází k celkovému tranzu těla. Aby ovšem nedošlo k situaci, kdy dojde k tranzu ještě dříve, než usne mysl, tak se tělo "zeptá" mysli, jestli už spí. Ptá se ho tím způsobem, že vyšle impuls k nutkání se na posteli přetočit. Jestliže mysl nespí, tak tomu nutkání podlehne a vy se přetočíte třeba na druhý bok. To je signál pro tělo, že mysl ještě nespí a proto s tranzem počká. Za nějakou dobu opět vyšle tělo signál a čeká na odezvu. Signály bude vysílat tak dlouho, až k odezvě nedojde (vy se v posteli nepohnete) a to bude pro tělo znamení, že mysl už spí a proto může začít s tranzem. Z tohoto předpokladu tato nová medota vychází a jde vlastně o to, abyste ignorovali nutkání se v posteli přetočit. Nutkání může být velice silné a dost nepříjemné a neodbytné, ale vy to musíte vydržet a dát tak tělu signál, že už spíte. Nyní by mělo dojít k tomu, že se dostaví tranz a vaše mysl je stále bdělá, což je předpoklad k AC. Více k tématu na : www.lucidology.com :ok:
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
EMI-DJ
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Feb 21, 2010 14:12

Re: Jak přivodit tranz a AC

Príspevok od používateľa EMI-DJ »

Toto je známá metoda, celý lucidology přepsal do češtiny ATA na svém fóru. Já osobně mám problém, že pokud se uvolňuju a dělám jako že spím (ani se nepohnu), tak se mi začínájí pootevírat oční víčka stejně tak, jako že s očima pořád pohybuji. Takové ty mikropohyby. Což docela strhává pozornost.
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: Jak přivodit tranz a AC

Príspevok od používateľa Patrix85 »

wow...nice toto musim dnes vecer skusit :)...ak by to bola fakt pravda tak je to dost jednoduche nie?...aj ked z ineho uhla pohladu dost narocne (odolat tomu nutkaniu ;) )
"Viem, že nič neviem." Sokrates
mirom
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: So Aug 07, 2010 4:15
Bydlisko: Martin

Re: Jak přivodit tranz a AC

Príspevok od používateľa mirom »

Ja sa musím cítiť pri uvoľňovaní a pred tranzom pohodlne a nie sa trápiť nepohni sa, nepohni sa. Raz som cestoval z polohy na boku ruka pod hlavou, jedna noha pokrčená druhá vystretá. Ináč verím, že aj táto metóda môže byť dobrá a tiež to bude chcieť chvíľu trénovať.
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: Jak přivodit tranz a AC

Príspevok od používateľa Patrix85 »

vcera som to skusal...a musim povedat ze je to dost problematicke :D...raz som mal bud prilahnutu ruku alebo som lezal nepohodlne...a mozno prave to boli tie signaly...no neviem ale dnes to musim skusit znovu :)
"Viem, že nič neviem." Sokrates
Pagimir
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Pi Jan 18, 2013 7:21

Re: Jak přivodit tranz a AC

Príspevok od používateľa Pagimir »

Mne sa docela dari privolat paralizu ale co potom ozaj staci len mysliet na to ze som mimo tela? Naposledy ako keby som sa aj vznasal nad postelou ale potom ma to hned hodilo spat do tela ale paraliza pokracovala
Forte
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 67
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2012 19:04

Re: Jak přivodit tranz a AC

Príspevok od používateľa Forte »

Toto je skvelá metóda na tranz,akurát som si ju včera čítala a výsledok? Ráno som sa pretáčala na posteli lebo som nevedela zaspať,no a potom nejak došiel tranz a spomenula som si na túto metódu,dôležité je sa nepohnúť..ale bola som v zlej polohe tak už ani neviem ako a prerušila som to :D takže tranz sa nemal ani šancu moc prehlbovať ..a nejak som už potom aj zaspala...ale chce to veľa tréningu ..:)
TaRa
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ne Mar 10, 2013 18:31

Re: Jak přivodit tranz a AC

Príspevok od používateľa TaRa »

dnes sa mi stala neuveritelna vec, bolo asi 8 hodin rano a pokusala som sa o LD pomocou novej metody, neviem ci ma nejake pomenovanie ale princip je v tom, ze treba postupne uvolnovat svaly od prstov na nohe az po hlavu a predstavovat si, ze nemam nohy ani ruky...tak som to pomaly skusala a po par minutach sa mi to fakt podarilo, sice nohy a ruky som si citila ale necitila som si prsty, tak som lezala niekolko minut a prisli hypangogicke halusky, citila som, ze lezim v posteli, a zaroven som bola v nejakom polo sne, niekto ma tam nahanal a bolo to takmer ako skutocne, potom som si uvedomila, ze som sa nepohla uz asi 10 minut okrem toho ze som dychala a prisli vibracie po celom tele, nieco ako ked vam strpne noha a mate take mravcenie, potom prisli zimomriavky a zrazu som citila, ako keby som zacala stupat hore, ako keby som sa oddelila od tela :shock: strasne som sa zlakla, rychlo som pohla rukou a bola som zase spet

myslite si zeby to mohlo byt OBE? aj ked som sa o to nepokusala, mojim cielom bolo LD, mam taky pocit ze som nepriamo pouzila prave tuto metodu, lebo som sa niekolko minut ani nepohla, co doteraz nechapem lebo vacsinou sa stale otacam a mam problem si najst pohodlne miesto, no vtedy to bolo ine, ako keby som bola v nejakom tranze :)
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 117
Dátum registrácie: So Sep 10, 2011 17:30

Re: Jak přivodit tranz a AC

Príspevok od používateľa Pjotrik »

TaRa napísal:myslite si zeby to mohlo byt OBE? aj ked som sa o to nepokusala, mojim cielom bolo LD, mam taky pocit ze som nepriamo pouzila prave tuto metodu, lebo som sa niekolko minut ani nepohla, co doteraz nechapem lebo vacsinou sa stale otacam a mam problem si najst pohodlne miesto, no vtedy to bolo ine, ako keby som bola v nejakom tranze :)
Skúšaj ďalej a potom nám povieš ty, čo to bolo :P
lucidhawk
Návštevník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št Dec 10, 2020 22:31

Re: Jak přivodit tranz a AC

Príspevok od používateľa lucidhawk »

Ahoj, kto je to ten ATA a kde nájdem jeho fórum? Mám o to záujem. Ďakujem.
EMI-DJ napísal: Po Okt 04, 2010 20:15 Toto je známá metoda, celý lucidology přepsal do češtiny ATA na svém fóru. Já osobně mám problém, že pokud se uvolňuju a dělám jako že spím (ani se nepohnu), tak se mi začínájí pootevírat oční víčka stejně tak, jako že s očima pořád pohybuji. Takové ty mikropohyby. Což docela strhává pozornost.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Jak přivodit tranz a AC

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
mhi
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št Mar 17, 2022 14:08

Re: Jak přivodit tranz a AC

Príspevok od používateľa mhi »

Stalo se vam nekdy, ze u teto metody jste byli nuceni se pohnout (a tim ji i prerusit), jinak prisla neprekonatelna bolest? Psal jsem o tom zde https://psychonaut.cz/archiv-forum-luci ... html#p1540 .
Co jsem ale zacal mit je bolest, ktera mi brani tomu prohlubovat tento ASC. Typicky se to stane, kdyz se odrelaxuji brzy vecer, kdyz nejsem unaveny a normalne bych byl jeste 2-3 hodiny vzhuru aktivni. Pricitam to tomu, ze urcite casti mozku se inhibuji (to asi umim ovladat dobre), resp. prepnou do jineho modu rychleji, nez zbytek mozku. Jak prohlubuji relaxaci, bolest se stupnuje a nuti mne z relaxace vystoupit a hlavne se pohnout. Kdyz to same udelam az jsem skutecne unaveny, vetsinou usnu, nebo bez pocitu bolesti prijde normalne sen ci jiny ASC.

Zajimave take je, ze cca rok nejsem prilis schopen spat v poloze na zadech. Driv to byla moje jedina relaxacni poloha, 100% WILD jista. Jeste u toho bylo dulezite odrelaxovat postupne vsechny svaly, casto se mi nedarilo "jit dal" a duvodem zda se byl napr. zatnuty krcni sval (spatne polozena hlava na polstari).
Mam to dneska trochu jinak, z casti to nekdy ale stale plati, rad bych se toho zbavil.
Napísať odpoveď