Typy kategórií

Všetko čo sa týka funkcie tohoto fóra. Oznámenia, upozornenia, otázky.

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Typy kategórií

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Je zaujímavé chlapci ako ste zatriedili jednotlivé témy do kategórie Astrál :?. Dať do jedného vreca (s názvom Astrál) OBE, LD a auru (a to nehovorím o šamanizme :)) je trochu pritiahnuté za vlasy. Skúste zmeniť kategórie, resp. nejako tú kategóriu premenovať a možno sa Vám to tu rozhýbe.

Ja viem, že je ťažké vytvoriť nejaký správne pomenovaný chlievik :), ktorý by bol výstižný pre viac tém, no toto súčasné triedenie sa mi celkom nepozdáva. Čo vy na to?
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

ja uz sem precetl hodne knizek o zahadach a takove ty jevy jako je telepatie, telekineze, obe, nde ( b.kafka, l.souček, bergier + další ) mi časem tak nějak zapadly všechny do kategorie atralního světa.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Typy kategórií

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ale ja som nehovoril o knihách a ich kategorizácii :D
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Hanawa
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Št Jún 10, 2004 13:06
Bydlisko: Krupina

Príspevok od používateľa Hanawa »

hmm ... ked si lepsie to rezdelenie pozreme, tak je vidno, ze oznacenie 'astral' tu nahradza akesi oznacenie 'main topic' ... lebo tu su vsetky aktualne temy zahrnute ... dokonca aj AP je sam sebe podkategoriou
takze skuor ako vynatie niektorych tem z pod 'astralu' by bolo vhodnejsie premenovat hlavnu sekciu na nejaku vhodnejsiu ...
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Typy kategórií

Príspevok od používateľa sorer »

No ja vam chlapi neviem. Suhlasim skor s nazorom majka. Ked si to vo vseobecnosti zoberete, vsetky tie veci sa odohravaju v inej sfere, ktoru nazyvame astralny svet. Dokonca aj realita, ktoru prezivame sa nachadza v urcitej urovni astralneho sveta. Rozdiel je len v tom, v akej urovni sa nachadzame a akym sposobom v danej urovni pouzivame svoje vedomie. Takze aj keby boli vsetky veci v kategorii astral, nic by sa nestalo.
Stretneme sa vo sne ;)
Napísať odpoveď