potrebovala by som poradit...

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Black Eternity
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Ne Aug 28, 2005 12:56

potrebovala by som poradit...

Príspevok od používateľa Black Eternity »

viem a citam vela o OBE vela skusam ale nemozem vist z tela deju sa pritom somnou cudne veci vsetko akolo mna sa trase priam toci a ked uz to nevydrzim otvorim oci a povedsine mam slzy na tvari a neviem z coho.. mozno strach ale to je menej podstatne...chcela by som keby ste mi skusili pomoct niecim aby sa mi to uz podarilo skusam uz necely rok a nic.. mavam perfekte sny na zaklade ktorych viem co sa stane.. ale nemozem vist.. prosim poradite??,? :?
Používateľov profilový obrázok
spagetka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 107
Dátum registrácie: Po Aug 01, 2005 12:36
Bydlisko: tlmače 12 km od Levíc

Príspevok od používateľa spagetka »

Skús si prečítať fórum o AC. Ja ti s týmto neviem pomôcť, ale keď niečo preštudujem dám vedieť.
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: potrebovala by som poradit...

Príspevok od používateľa RedHawk »

Black Eternity napísal:viem a citam vela o OBE vela skusam ale nemozem vist z tela deju sa pritom somnou cudne veci vsetko akolo mna sa trase priam toci a ked uz to nevydrzim otvorim oci a povedsine mam slzy na tvari a neviem z coho.. mozno strach ale to je menej podstatne...chcela by som keby ste mi skusili pomoct niecim aby sa mi to uz podarilo skusam uz necely rok a nic.. mavam perfekte sny na zaklade ktorych viem co sa stane.. ale nemozem vist.. prosim poradite??,? :?
Ak si z BA mozno by som vedel pomoct, nezarucujem ale su to podobne priznaky ake uz poznam
Black Eternity
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Ne Aug 28, 2005 12:56

Príspevok od používateľa Black Eternity »

RedHawk napísal:
Black Eternity napísal:viem a citam vela o OBE vela skusam ale nemozem vist z tela deju sa pritom somnou cudne veci vsetko akolo mna sa trase priam toci a ked uz to nevydrzim otvorim oci a povedsine mam slzy na tvari a neviem z coho.. mozno strach ale to je menej podstatne...chcela by som keby ste mi skusili pomoct niecim aby sa mi to uz podarilo skusam uz necely rok a nic.. mavam perfekte sny na zaklade ktorych viem co sa stane.. ale nemozem vist.. prosim poradite??,? :?
Ak si z BA mozno by som vedel pomoct, nezarucujem ale su to podobne priznaky ake uz poznam
niesom z BA zial... skus si pomoct takto aspon nieco je to zvlastne tuto noc dokonca ma zalialo take teplo som sa potila a to ako somnou trasie je to zvlaste nebojim sa toho stale sa to snazim prekonat... co vies o tom??
trasie nie trase :wink: edit-V3iL
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

Black Eternity napísal:
RedHawk napísal:
Black Eternity napísal:viem a citam vela o OBE vela skusam ale nemozem vist z tela deju sa pritom somnou cudne veci vsetko akolo mna sa trase priam toci a ked uz to nevydrzim otvorim oci a povedsine mam slzy na tvari a neviem z coho.. mozno strach ale to je menej podstatne...chcela by som keby ste mi skusili pomoct niecim aby sa mi to uz podarilo skusam uz necely rok a nic.. mavam perfekte sny na zaklade ktorych viem co sa stane.. ale nemozem vist.. prosim poradite??,? :?
Ak si z BA mozno by som vedel pomoct, nezarucujem ale su to podobne priznaky ake uz poznam
niesom z BA zial... skus si pomoct takto aspon nieco je to zvlastne tuto noc dokonca ma zalialo take teplo som sa potila a to ako somnou trase je to zvlaste nebojim sa toho stale sa to snazim prekonat... co vies o tom??
No skus vytvorit ochranny stit, mam dojem ze ide o nejake ovplyvnovanie z Astralu, ak nevies ako na to, skus urobit takuto vec:

Sadni si ku sviecke, sustred sa na nu, povolaj na pomoc na astralnu cestu anjela KATZACHIELA (staci meno) uvolni sa a venuj mu za pomoc pri AC sviecku ktoru mas zapalenu.
Priprav si pohodlie a cestuj....
Mozno to nepojde na 1. krat
Black Eternity
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Ne Aug 28, 2005 12:56

Príspevok od používateľa Black Eternity »

RedHawk napísal:
Black Eternity napísal:
RedHawk napísal: Ak si z BA mozno by som vedel pomoct, nezarucujem ale su to podobne priznaky ake uz poznam
niesom z BA zial... skus si pomoct takto aspon nieco je to zvlastne tuto noc dokonca ma zalialo take teplo som sa potila a to ako somnou trase je to zvlaste nebojim sa toho stale sa to snazim prekonat... co vies o tom??
No skus vytvorit ochranny stit, mam dojem ze ide o nejake ovplyvnovanie z Astralu, ak nevies ako na to, skus urobit takuto vec:

Sadni si ku sviecke, sustred sa na nu, povolaj na pomoc na astralnu cestu anjela KATZACHIELA (staci meno) uvolni sa a venuj mu za pomoc pri AC sviecku ktoru mas zapalenu.
Priprav si pohodlie a cestuj....
Mozno to nepojde na 1. krat
skusim... o vysledku ako som dopadla ti dam vediet strasne moc ti dakujem este newiem moc za co mozno za par riadkou ale strasne ma uprimne potesili... naozaj
vysledku nie vyslednu edit-V3iL
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

To som rad ;)
Black Eternity
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Ne Aug 28, 2005 12:56

Príspevok od používateľa Black Eternity »

takze skusila som.. zo svieckou aj bez nej.. ako nahle som ho privolala ako keby mi niekto na telo lial vriacu vodu.. ale uz sa to az tak netocilo.. mozno to bude chciet cas.. ale takto to uz mam necely rok..
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

skusaj, tak to cvic, ina rada niet. Pomoze ti ak to dost dlho vydrzis.
Black Eternity
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Ne Aug 28, 2005 12:56

Príspevok od používateľa Black Eternity »

ok... budem pokracovat... nevzdam sa.. heeh
Napísať odpoveď