moje sny o lietani...

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
V3iL_0v_S3cr3cY
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Ne Máj 22, 2005 19:17
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

moje sny o lietani...

Príspevok od používateľa V3iL_0v_S3cr3cY »

Mne sa o tom ze lietam snivalo vela krat ale vzdy to bolo len pred mojim blokom a nevedel som ze je to sen(kym som sa nezobudil :) ) bolo to asi o tom ze som behal po dvore ked som sa raz odrazil a vyletel 20 m a zacal som padat a vzdy to bolo HNUSNE jak hovedo lebo som vedel ze poriadne nadrbem zadok...a niekedy som sa nezobudil hned po prvom pade ale po takych piatich taze nemam rad ked sa mi to sniva... :(
Myslíte si že to čo dýchate je vzduch?
Fenix
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ut Máj 10, 2005 22:09

Príspevok od používateľa Fenix »

hi hi :D , tak čo lietaš tak vysoko...???
Používateľov profilový obrázok
V3iL_0v_S3cr3cY
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Ne Máj 22, 2005 19:17
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Superman

Príspevok od používateľa V3iL_0v_S3cr3cY »

A par krat sa mi uz snivalo aj o tom ze nosim kostym jak superman a lietam(to bolo vtedy ked davali film na markize a ja som mal 8 rokov :) )
Myslíte si že to čo dýchate je vzduch?
Používateľov profilový obrázok
Imp
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Pi Máj 20, 2005 21:41
Bydlisko: Košice - okolie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Imp »

Spomenul som si na jeden neprijemny sen, ani nie tak o lietani, ako padani. Takze - bol som na vesmirnej lodi deep in da space a ta lod bola zlozena z dvoch casti, prepojenych uzkym mostikom, po ktorom som potreboval prejst. Hovorim si - nie, ja nemam taku smolu, ze by som odtial spadol. Ale spadol. A padam... padam... padam... v nekonecnom vesmire... Az som sa zachytil na podobnej lodi letiacej cirou nahodou rovno podo mnou. Ale zase som spadol... ... ... ... ... :? A potom som sa prebudil.
For Thine is the kingdom, and the power, and the glory, for ever & ever.
Používateľov profilový obrázok
V3iL_0v_S3cr3cY
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Ne Máj 22, 2005 19:17
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re:Imp

Príspevok od používateľa V3iL_0v_S3cr3cY »

Poznas hru Unreal Tournament??? lebo ak hej a hral si ju pred tym ako si mal ten sen...viem kde je pes zakopany lebo nejedna z map je na vesmirnych lodiach... :)
Myslíte si že to čo dýchate je vzduch?
Používateľov profilový obrázok
Imp
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Pi Máj 20, 2005 21:41
Bydlisko: Košice - okolie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Imp »

Poznam, ale nehral som. :roll:
For Thine is the kingdom, and the power, and the glory, for ever & ever.
d.v.a.majky
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Po Jún 13, 2005 18:41
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: moje sny o lietani...

Príspevok od používateľa d.v.a.majky »

Ked som bol mensi, sa mi casto stavalo, ze lietam. Sen zacinal tym, ze stojim na panelaku 5rzalskom dvanast poschodovom a skacem z jedneho na druhy. Miesto bolo totozne s panelakom, v ktorom byvam. A sen bol uzasne realny, az na to lietanie. A vobec nic ma netazilo ku zemi, len som z nezvyku mal pocit, ze ma to tam taha. Ale mam pocit, ze som mal telo. Mohla to byt vec zvyku z fyzickeho sveta? A mohlo to by astralne cestovanie? Pretoze sa mi to stavalo elmi casto. Mozno v obdobi, ked som pozeraval a ked ma fascinoval Superman. :) To asi ked som ma, 10, dvanast.
"Ja som pan tvoj, nebudes sa klanat inym bohom."
Kto to kedy vymyslel, alebo citil, musel byt velmi fanaticky zalozeny.
LostUnicorn
Návštevník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Po Jún 13, 2005 15:02
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa LostUnicorn »

Moj prvy sen o lietani zacinal sedemdnovym neustalym sa opakovanim bitky na veeeelmi vysokej budove. Ten chlapik ma potom vlastne zhodil dolu. Dlho som padal a tesne pred zemou som sa zobudil. Tento sen som zazil asi tri-krat za noc a sedem dni kym som prisiel na to, ako zastavit ten pad a nezobudit sa. Pri druhom poschodi som to akoby zabrzdil a zacal sa proste doslova prechadzat po meste. Cize nielen zeby som lietal, ale bol som na comsi ako neviditelnej podlahe. Odvtedy nocne mory takmer nemavam. Aj teraz ked lietam sa proste len naciahnem a zdvihne ma to zo zeme. Rychlost aj smer si lahko urcujem, dokonca aj ked sa tam nachadza niekto iny a snazi sa ma chytit. Je to tak nadherny pocit, ze niekedy by som tam chcel aj zostat nastalo.
PS: Niektore sny mavam desive a pri pokuse zmenit ich sa zobudim a akonahle zaspim zas sa snivaju odznova, tie momentalne beriem ako znamenia a vzdy mi aj urcitym sposobom poradili v skutocnom zivote.
athariana
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Po Jún 13, 2005 14:27

o lietaníí

Príspevok od používateľa athariana »

ked sa mi sníva o lietaní tak vždy sa to opakuje na tom istom mieste a aj dej je dosť podobný..Som u mojej babky /nebojte sa babka žije:)/ vyleziem na balkon a potom na garáž lebo ma niekto nahána a chce mi ubližiť no a vzlietnem...Lenže tá haluška čo ma nahána tak tiež liete ale nikdy nevidím alebo si nepamatám čo to je:o
LostUnicorn
Návštevník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Po Jún 13, 2005 15:02
Bydlisko: Bratislava

Re: o lietaníí

Príspevok od používateľa LostUnicorn »

athariana napísal:...ma niekto nahána a chce mi ubližiť...ale nikdy nevidím alebo si nepamatám čo to je...
Je to sice len moj pocit, ale Ty si tusim casto do snov a podobnych stavov beries nejaku negativnu energiu z tohto hmotneho sveta :o/ Mozno by si sa mala naucit jej zbavit. Snad Ti tu niekto poradi ako na to, alebo si skus najst nejaku literaturu. Potom mozno zmiznu aj tie dalsie sny, kde sa nemozes pohnut a kde padas a pod.
Ja si do snov vzdy beriem aj myslienky na lasku, nikdy som tam nikomu neublizoval a ak sa branim, vzdy dotycneho len zastavim, alebo skusam odrazit naspat jeho negativnu energiu co mi posiela. Pripadne sa jednoducho vyhnem jeho utoku. Ale chce to vieru v seba sameho aj v to, ze tam sa Ti nic stat nemoze. Ason myslim, ale mne sa tam nikdy nic nestalo, ani som o takom niekom nepocul.
Používateľov profilový obrázok
Imp
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Pi Máj 20, 2005 21:41
Bydlisko: Košice - okolie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Imp »

Alebo, kedze sa sny odohravaju na astralnej urovni, "lieta prinizko". Na nizsej astralnej urovni totiz ziju demoni :evil::twisted: . Tam sa odohravaju nocne mory.
For Thine is the kingdom, and the power, and the glory, for ever & ever.
Glaurung
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 17
Dátum registrácie: So Aug 06, 2005 19:54
Bydlisko: nepowem
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Glaurung »

Tha pekne pekne myslim si ze taketo sny su az take prijeme ze az po p... [[[[;
Glandat inc. THX:Glauro
Používateľov profilový obrázok
saphire
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut Sep 13, 2005 10:09
Bydlisko: žilina

Príspevok od používateľa saphire »

Moje sny o lietaní sú tie najlepšie sny aké mám. Len tak si idem (alebo bežím) a zrazu kráčam vo vzduchu. Tie sny sú také živé, že vždy keď sa zobudím, mám pocit, že je to možné (len tak si lietať, či kráčať vo vzduchu). Samozrejme, že realita ma vždy "uzemní" , ale ten pocit slobody a volnosti mi ostáva celý deň :D
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

saphire napísal:Moje sny o lietaní sú tie najlepšie sny aké mám. Len tak si idem (alebo bežím) a zrazu kráčam vo vzduchu. Tie sny sú také živé, že vždy keď sa zobudím, mám pocit, že je to možné (len tak si lietať, či kráčať vo vzduchu). Samozrejme, že realita ma vždy "uzemní" , ale ten pocit slobody a volnosti mi ostáva celý deň :D
ano neopakovatelny pocit slobody, lietanie predstavuje nocne cesty astralom, obcas is to pamatame ako lietanie niekam do kvazi rozpravkovej krajiny ;)
Napísať odpoveď