nejde mi OBE/LD jaky duvod asi ?

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

nejde mi OBE/LD jaky duvod asi ?

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

dnes jsem zkousel opet OBE a pustil si k tomu HS (dnes asi 16-18:00)

Zasadni problem mivam ze bud jdu spat kdyz jsem unaveny a usnu "jak drevo" a nebo nejsem unaveny a pak nemuzu usnout resp. se priblizit do dulezite prechodne faze mezi bdenim a snenim.


Postrehy:

1. nejvetsi problem je se poradne uvolnit, stale si uvedomuji cukani napr. ve svalech nohou apod.

2. Dostal jsem se i nekolikrat k fazi i pres ni pri ktere "telo vysila testovaci signaly zda spim a nuti se poskrabat napr. na obliceji apod." jake metody jsou nejlepsi na prekonani tohoto "nutkani" ? Bud se tomu podvolim a poskrabu se a muzu zacit znova a nebo nepovolim ovsem na to "nepovoleni" stejne vycerpam dost energie a koncentrace .... jaka je treti moznost ?


3. Dostal jsem se 2x dokonce do dalsi faze kdy mozek zacal sam o sobe pracovat resp. premyslet a diskutovat "bez meho vlivu" a "ja jsem nic nedelal", tzv. polovedome sneni?

4. dostal jsem se 2x do faze kdy jsem videl jiz ruzne neouvisle obrazy a predstavy jako by to nekdo promital na mensim a pote i vetsim filmovem platne.

5. Byl jsem uz i ve stavu kdy jsem si prestal uveomovat fyzicke telo.

6. po "probuzeni" jsem se citil odpocatejsi

6. nedostal jsem se vsak ani jednou do OBE ani LD
:cry2: Mate nekdo nejay tip co bych mohl vyzkouset ? Da se nejak analyzovat pricina proc to nejde ?
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: nejde mi OBE/LD jaky duvod asi ?

Príspevok od používateľa Tesla »

3. Dostal jsem se 2x dokonce do dalsi faze kdy mozek zacal sam o sobe pracovat resp. premyslet a diskutovat "bez meho vlivu" a "ja jsem nic nedelal", tzv. polovedome sneni?

4. dostal jsem se 2x do faze kdy jsem videl jiz ruzne neouvisle obrazy a predstavy jako by to nekdo promital na mensim a pote i vetsim filmovem platne.

5. Byl jsem uz i ve stavu kdy jsem si prestal uveomovat fyzicke telo.

6. po "probuzeni" jsem se citil odpocatejsi
Ano tomuto stavu sa hovori hypnogogicky.
Nieje problem sa dostat sem, a tu je potrebne zvolit si tu spravnu techniku, co si myslis, ze by mala byt pre teba najlepsia.
Napriklad technika imaginacie - ze si imaginujes(predstavis) astralne telo a snazis sa donho premiestnit vedomie.
Alebo predstavis si studnu, a skocis do nej, pripadne schody, ktore klesaju do nekonecna a schadzas po nich.
V hypnogogickom stave je imaginacia este silnejsia, ale musis si ju precvicit, aby to co vidis bolo pre teba co najrealnejsie...

A nutkanie poskrabat sa prekonas len silou svojej vole.
Musis si uvedomit ze si pan svojho tela, a ked sa rozhodnes, ze ta nic svrbiet nebude tak ta nebude(bud k svojmu mozgu "arogantny").
teda to je jedna z mojich technik,
alebo nechaj to tak a nezatazuj sa s tym. Po case ta to buse mozno aj strasne boliet, alebo palit, ale tvoje telo pochopi ze uz to nema zmysel a uz to nebude robit.
Ako keby si zil v afrike pri +40 stupnoch. Chodia obleceny v hrubych svetroch, lebo si uz zvykli. Aj ty by si si zvykol, ale potrebujes na to cas.
Ak si trpezlivy dokazes aj nemozne. Doslova nemozne.

A do LD sa ja z tohto stavu dostavam tak, ze si nastavym prehravanie na x minut, a udrzujem si stav vedomia.
Aj tak zaspim, ale vedomie sa mi lahsie vracia
Napísať odpoveď