diabolský plod

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

Gabriela
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: So Feb 04, 2006 14:54

diabolský plod

Príspevok od používateľa Gabriela »

Snivalo sa mi,ze som čakala v čakárni u lekára. Vyšla sestrička a povedala mi,že som tehotná ,ale že niečo nie je v poriadku. že čakám dvojčatá a ukázala mi snímku z ultrazvuku. Jedno dieťatko bolo pekne vyvinuté, také krásne bábo a to druhé bolo zakrpatené a zdegenerované. Povedala mi, že jedno dieťatko je diabol a treba, aby som išla na interupciu a to dieťa si dala zobrať. Hned som vedela, že diabol je to maličké dieťa a to vedomie,že mám v sebe niečo tak zlé, bolo nepríjemné. Lenže sestrička mi povedala, že diabol je to zdravé....
Velmi nepríjemný pocit som mala v tom sne..
Inak mám 3 zdravé pekné deti v reále..
Používateľov profilový obrázok
Morpheus.saviour
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Pi Aug 12, 2005 13:07
Bydlisko: České Budějovice
Kontaktovať používateľa:

Re: diabolský plod

Príspevok od používateľa Morpheus.saviour »

Zakladni veci:
jak silne mas krestanske zaklady?...od toho se odviji tve chapani etiky a trestu.
jak jsi na tom s etikou? vztah k manzelovi resp. k jinym muzum?
Gabriela
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: So Feb 04, 2006 14:54

Re: diabolský plod

Príspevok od používateľa Gabriela »

Morpheus.saviour napísal:Zakladni veci:
jak silne mas krestanske zaklady?...od toho se odviji tve chapani etiky a trestu.
jak jsi na tom s etikou? vztah k manzelovi resp. k jinym muzum?

Kresťanské základy nemám nejaké silné a dá sa povedať, že s postupom času už sa ani za kresťanku nepovažujem..Pozerám sa na svet inak,ako bigotní kresťania. Je zaujímavé, že ja ani nevnímam zlo ako ZLO.Na všetko sa tá pozrieť z pohľadu, v ktorom sa zlo vidí ako dobro..v pohľadu univerza a so zreteľom na vývin budúcnosti. Páve preto ma ten sen tak dlho zaujíma, že ten pocit ,že vo mne rastie "diabol"/a že jeho zničením zničím aj "dobro/ ..bol vlastne proti tomu,v čo ja verím. Z mojho pohľadu to vidím ako symboliku niečoho, čo je vo mne a s čím ja vnútorne nesúhlasím..akýsi rozpor..
A vzťah k manželovi a iným mužom? ako by som ti to povedala...manžela mám rada, je to v podstate dobrý človek, no sme vnútorne uplne iné vlnové frekvencie..žijeme spolu už veľa rokov, vždy som túžila po mužovi, s ktorým budem mať spoločné názory, spoločných priateľov ,nejeké tie spoločné záľuby..to sa nestalo..takže vlastne sme spolu /telom/ a nie sme spolu /vnutrom/ ..som slobodomyselná a slobodná bytosť...a mojou velkou túžbou je nájsť muža, ktorý bude mojou spriaznenou dušou..asi toľko..vieš mi teraz vysvetliť ten sen?
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: diabolský plod

Príspevok od používateľa sorer »

No myslim si ze to bol uplne normalny sen. Kazdy mame z casu na cas o nieco neprijemnejsie sny, a je uplne normalne ze sa tebe ako zene snivalo o tehotenstve. Kazda zena ako si predstavi tehotenstvo, si hned predstavi aj zdravie svojho dietata, a nakolko sa zaujimas trochu aj o duchovno tak sa ti to zlialo dokopy a vzisiel z toho tento sen.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
Morpheus.saviour
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Pi Aug 12, 2005 13:07
Bydlisko: České Budějovice
Kontaktovať používateľa:

Re: diabolský plod

Príspevok od používateľa Morpheus.saviour »

Gabriela napísal:Snivalo sa mi,ze som čakala v čakárni u lekára. Vyšla sestrička a povedala mi,že som tehotná ,ale že niečo nie je v poriadku. že čakám dvojčatá a ukázala mi snímku z ultrazvuku. Jedno dieťatko bolo pekne vyvinuté, také krásne bábo a to druhé bolo zakrpatené a zdegenerované. Povedala mi, že jedno dieťatko je diabol a treba, aby som išla na interupciu a to dieťa si dala zobrať. Hned som vedela, že diabol je to maličké dieťa a to vedomie,že mám v sebe niečo tak zlé, bolo nepríjemné. Lenže sestrička mi povedala, že diabol je to zdravé....
Velmi nepríjemný pocit som mala v tom sne..
Inak mám 3 zdravé pekné deti v reále..
Symbol dvou deti, vidim jako potencial tvych dispozic, jako dualitu altruismu, dobra a nabozenskeho pohledu proti egoismu ci zamereni se na svetskou pozivacnost. Kazda duchovni realizace je projevena pocetim a zrodem ditete. Mozna ze kdyz opoustis jeden nabozensky model, nemas oporu-vyzivu pro tve tendence projevene dobrym ditetem.
Ten sen taky muze mit vyznam jen pro kratkodobem obdobi. Kdyby byl vyznamnejsi, tak by se ti casem ve snech opakovali obdobne motivy.
Napísať odpoveď