Co sa to deje pred spankom?

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Co sa to deje pred spankom?

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Myslieť si to môžeš, dokonca aj pravdu môžeš mať, no istotu nemáš. V každom prípade, nie je dôležité čo si o týchto javoch myslíš ty, ja alebo ktokoľvek iný na tomto fóre, ale čo si o nich myslí emčo. A nám neprináleží ho presviedčať, že nemá pravdu a nárok mať svoj názor, iný než ostatní. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

Príspevok od používateľa majk »

podle me jde teoreticky i o to, ze kazdy ten zazitek vnima jinym zpusobem a tak jak ho vnima emco tak ho muze nekdo jiny vnimat jinak. Ja bychto pripodobil treba napr. tomu, ze kdyz nekoho kopnes do zadku tak se jeden tomu zasmeje, druheho to urazi a treti bude skucet bolesti... :grin:
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

..hehe.. a strasne som rozmyslal nad tym, ci napisem 180,alebo 360 , ale kedze tie zmeny su fakt velke, dal som vacsie cislo...nemyslel som "do kruznic..atd." :D :D ....jo a urcite by sa nepodarilo ma presviedcat, ze to co tvrdim je inak. 1+1 = 2 ...kebyze sa veci deju inak, mozno by som tvrdil inak, ale v tomto mam jasno. :ok:
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

Inac podla mna aj 360 stupnov dava zmysel...akoze sa jeho zivot uplne pretocil, roztocil, zatocil...to mas ako ked sa cloveku zatoci hlava... :lol:
Používateľov profilový obrázok
henka
Návštevník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 11:34
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa henka »

emčo napísal:..hehe.. a strasne som rozmyslal nad tym, ci napisem 180,alebo 360 , ale kedze tie zmeny su fakt velke, dal som vacsie cislo...nemyslel som "do kruznic..atd." :D :D ....jo a urcite by sa nepodarilo ma presviedcat, ze to co tvrdim je inak. 1+1 = 2 ...kebyze sa veci deju inak, mozno by som tvrdil inak, ale v tomto mam jasno. :ok:
emčo ja nie som cez matematiku, ale dá sa aj o 360 keď tam máš posun do špirály ne? :)))
Rob čo musíš.
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

emčo ja nie som cez matematiku, ale dá sa aj o 360 keď tam máš posun do špirály ne? :)))[/quote]

henus, ja ti neviem..som do matiky uplny magor :grin:
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

TheONE napísal:Vyborne...v celom tom tvojom poste si iba opisal ze sa ti zmenil zivot...co keby si radsej povedal co ti povedal ten tvoj znamy...to by ma teda zaujimalo...pretoze ja stale trvam na svojom... :moon:
este chces odpoved? :lol:
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

no daj...uz som na to aj zabudol...ale fakt by ma to zaujimalo pretoze nikdy som nestretol ani som sa nerozpraval s niekym komu sa podarilo nieco nadrprirodzene...akurat si pametam ze ked som bol mensi...nasa rodina mala jedneho znameho...ktory bol bohuzial velmi stary a uz zomrel...ale bol to hlavne prutkar a vzdy ma velmi fascinovalo co robi...
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

TheONE napísal:no daj...uz som na to aj zabudol...ale fakt by ma to zaujimalo pretoze nikdy som nestretol ani som sa nerozpraval s niekym komu sa podarilo nieco nadrprirodzene...akurat si pametam ze ked som bol mensi...nasa rodina mala jedneho znameho...ktory bol bohuzial velmi stary a uz zomrel...ale bol to hlavne prutkar a vzdy ma velmi fascinovalo co robi...
..mno, ono to totizto vobec nie je o tom,ze by niekto spravil nieco nadprirodzene. Ten dotycny vlastne nerobil nic ine, nez vyslovoval vety. Tie vety ale boli tie, ktore mi dali impulz na to, aby mne dosli veci a ja som konal... si predstav situaciu, ze mas ty pocit, cely zivot, ze vzdy ked si sam, tak ze je niekto s tebou. Mno a tento dotycny ti povie, ze tam niekto s tebou naozaj je a povie ti, kto to je. ...nejako takto by som to absurdne vysvetlil. :P ...a akonahle ti toto dojde, tak vies co mas robit a ostatne uz ide samo. Zivot si vlastne zmenis sam ty a tie nadprirodzene veci, ako to pises ty, aj ked nimi vobec nie su, si vlastne zapricinujes ty sam. ... a ked si najblizsie osamote, zistis, ze ten pocit,ze niekto s tebou je, je uplne prec. Citis sa volnejsie, lahsie a vies, ze uz to nikdy nebude tak, ako bolo. Obrovska zmena, obrovska ulava .... tento priklad mi prisiel dost koser na vysvetlenie :lol:
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

Príspevok od používateľa bonkwodny »

no mne sa to stava tiez
ako maly som sa stale bal ze v izbe NIEKTO/NIECO je
mal som dost casto sny kde ma niekto zo zadu chytil za plece a hned na to som sa zobudil
a mal som aj strach zaspat na chrbte vzdy som bol schuleny v klbku ako ked ta kope 10nacistov naraz :mrgreen:
ale uz je to skoro za mnou takze v poho
Napísať odpoveď