please pomozte kto mozte

Techniky pre praktikovanie mágie

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

please pomozte kto mozte

Príspevok od používateľa červená košeľa »

Aj ked viem ze laska by mala ist v prvom rade prirodzene,ale napriek tomu nepoznate iekto nejakle jednoduche zaklinadlo ako "pritiahnut" k sebe cloveka ktoreho chcem mar pri sebe?Dalej by som si uz poradila aj sama,lebo viem,ze si toho cloveka viem ziskat,lebo on sqa jednoducho boji toho co ku mne citi...len mi poradte ako ho privolat.Dakujem...
PS:ciernu magiu neberiem
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
abcdef
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Št Aug 10, 2006 15:56

Príspevok od používateľa abcdef »

Také jsem o něčem takovém jednu dobu uvažoval a podařilo se mi kdesi na internetu najít tento návod:
Pokud se tedy již rozhodneme kohosi k sobě připoutati kouzlem lásky, musíme si být jistí, že to tak opravdu chceme, vždyť nejde o nic jiného než omezování svobody toho druhého a tak každý kdo tak činí, musí mít k tomu opravdu dobrý důvod.
Pokud chceme míti úspěch největší, bude nejlepší si volt opatřiti – volt jest předmět, který námi milovaná osoba často používá, tedy je prodchnuta její aurou. Optimální je část oblečení a nejlepší jsou vlasy, nehty, chlupy atp.
Nejdříve se musíme na samotný magický akt připraviti – tzn. musíme vybrat vhodnou hodinu a den. Každá planeta ovlivňuje určitý den, určitou hodinu a každá planeta je vhodná ku činění jiných akcí. O přesném rozvržení mohu zlehka pojednati příště, dnes snad jen lehké naznačení. Optimální načasování se řídí planetárními hodinami – a ne normálními, jak jsme zvyklí. Tzn., že den začíná od východu slunce, což je první hodina našeho dne. Z tohoto můžeme vypočítat přesné určení vlády jednotlivých planet nad určenými hodinami. Například pro očarování milostné je vhodná Venuše či Slunce. Vyberu si tedy od východu slunce hodiny, jenž mají tyto planety pod patronacemi. Přesné tabulky najdete v mnoha knihách magií se zabývajícími (J. Veselý: Magie, Papus: Základy praktické magie, M. Nakonečný: Magie v historii, teorii a praxi, J. Kefer: Syntetická Magie). Měli bychom také vybrat vhodnou hudbu na pozadí (pro začátek doporučuji meditační/relaxační hudbu, později i odvážnější věci), příhodnou vůni (pro tento případ doporučuji růži – mě se osvědčila). Následně na jednotlivé světové strany umístíme interpretace jednotlivých živlů analogické k světovým stranám. Vybereme samozřejmě místo vhodné, kde bude dostatek klidu i prostoru a usedneme či ulehneme do pohodlné polohy mezi interpretace živlů.
Nyní jde o to začít relaxovat/meditovat, tak aby naše tělo bylo absolutně uvolněno a poté totéž učiníme i s myslí. Necháme volně odplouvat jednu myšlenku za druhou a nedovolujme si zahltit mysl dalšími. Ovšem nic z toho nečiňme jakkoli násilně, nebudete-li mít pocit, že vše probíhá OK, radši všeho zanechte a zkuste totéž jindy. Pokud budete mít problém s odstraněním myšlenek, poradím Vám malou fintu. Zkuste v tomto případě pojmout do svého myšlení úplně vše na co si vzpomenete, mozek se bude snažit myslet na veškerenstvo a protože to není v tomto případě možné, dojde k tzv. zkratu a vy nebudete myslet na nic.
Následně proveďte imaginaci očištění Vašeho těla a imaginaci ochranného/magického kruhu, jenž není možné prolomit žádnou silou. Tím budete chráněni před jakýmikoliv silami, jež Vás mohou potkat a snažit se Vám ublížit. Nezapomeňte mít blízko sebe volt, o němž jsme mluvili dříve. Imaginujte si, že do sebe natahujte sílu, energii celého vesmíru (pro věřící – Boha) a následně ji použijete pro Váš úkon. Nyní imaginujte Vaše přání a do nejmenších podrobností si vybavujte to, čeho chcete milostným očarování dosáhnout. Vybavujte si vše tak, jak to má vypadat. Čiňte tak usilovně tak dlouho. jak jen Vás to nebude unavovat. V rukách mějte onen volt, který Vás bude motivovat a bude se identifikovat do oné osoby. Poté co tak učiníte, opět očistěte své tělo a expanzí energie do svého okolí ukliďte ono místo a zrušte kruh. Jest dokonáno.
Dle síly a vůle vložené do onoho rituálu se daná věc podaří brzo, pozdě či nikdy. Pokud budete sami o sobě pochybovat, nemůžete dosáhnout úspěchu. Když jsem praktikoval poprvé, výsledek se dostavil až za půl roku. Buďte tedy trpěliví. Tedy tolik pro dnešek ... upozorňuji, že jsem jen lehce nastínil jednu z možných variant, která si rozhodně nečiní právo na absolutní správnost či úplnost. Kolik lidí a tedy i rituálů, tolik možností. Ani co se týče základů magie není můj přehled úplný, ten nemůže být, pokud se nezačneme magií vážně zabývat. Proto jsem snad ukázal cestu pro ty. Kteří chtějí jít touto cestou. Tedy příště budeme pokračovati a dozvíte se něco více ... Wiliam Frederick Cody
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 36
Dátum registrácie: St Mar 22, 2006 23:14

Príspevok od používateľa Anubis »

Červená košeľa.
Tvoja prosba s tvojím post scriptom si navzájom odporujú. Asi si to neuvedomuješ.
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Príspevok od používateľa červená košeľa »

ahoj...dakujem velmi pekne za radu ale mam otazku...nepochopila som o kolkej je akoze ten prihodny cas...a ani ako mam zistit kde je aka svetovqa strana,ked nemam kompas
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: please pomozte kto mozte

Príspevok od používateľa SagitaX »

hah :) no bez kompasu je to tazke ale celkom jednoducho sa to urcuje podla slnka, staci si rano vsimnut kde je tam je vychod alebo vecer kde zapada, tam je zapad a je to vyriesene :) snad to nemusi byt na 1° presne, staci priblizny smer
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

abcdef nemohol by si postnut cely ten link...chyba tam totiz kontext a tazko z toho maleho kusku nieco vycitat...v kazdom pripade je to zaujimave...ale dost ma sklamal ten koniec...ze vysledok sa dostavil az za pol roka?...a odkial potom mozem vediet ze to bolo to kuzlo - to mohla byt uplne obycajna nahoda, popripade placebo efekt toho autora...mozno sa k tej osobe zacal inak spravat...

V kazdom pripade by som ocakaval ze po vykonani niecoho takehoto sa to udeje hned nie?...pride mi to logicke nie?...
abcdef
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Št Aug 10, 2006 15:56

Príspevok od používateľa abcdef »

TheONE napísal:abcdef nemohol by si postnut cely ten link...chyba tam totiz kontext a tazko z toho maleho kusku nieco vycitat...v kazdom pripade je to zaujimave...ale dost ma sklamal ten koniec...ze vysledok sa dostavil az za pol roka?...a odkial potom mozem vediet ze to bolo to kuzlo - to mohla byt uplne obycajna nahoda, popripade placebo efekt toho autora...mozno sa k tej osobe zacal inak spravat...

V kazdom pripade by som ocakaval ze po vykonani niecoho takehoto sa to udeje hned nie?...pride mi to logicke nie?...
Ten link sem už nenašel-pokud si dobře vzpomínám tak to na těch stránkách bylo přesně takhle-nic víc tam k tomu nebylo.Jak dobře to bude fungovat,za jak dlouho se dostaví výsledek apod. se nedá předem odhadnout-závisí to na schopnostech, které máš, víře, na člověku na kterého takhle působíš, na kvalitě věci kterou používáš jako volt atd. Těch faktorů je spousta.
Napísať odpoveď