viac menej pokec :)

Potrebujete radu o LD, neviete ako začať? Toto je to správne fórum na položenie vašej otázky.

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
mnich120
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Pi Feb 03, 2006 19:29
Bydlisko: BB

Príspevok od používateľa mnich120 »

Dneska som mal v LD perfektnu grafiku. :D Len to prostredie nebolo celkom logicke :oops: bolo leto a ked som sa otocil bolo za mnou asi 2 metre snehu. v tom sa z kadesi vzala vlna a zaplavila vsetko. tak som sa radsej zobudil
Pravda je relativna nie absolutna
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: viac menej pokec :)

Príspevok od používateľa SagitaX »

ZDRAVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM VSETKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYCH

pol roka som nemal NET ale teraz som tu a v plnej zbroji :)
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
Marijus
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Št Máj 18, 2006 17:01
Kontaktovať používateľa:

Re: viac menej pokec :)

Príspevok od používateľa Marijus »

SagitaX napísal:ZDRAVIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM VSETKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYCH

pol roka som nemal NET ale teraz som tu a v plnej zbroji :)
Zdravim.Co povis ???
Náš největší úspěch není v tom, že nepadneme, ale v tom, že vždy vstaneme, kdykoli padneme.
Používateľov profilový obrázok
Marijus
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Št Máj 18, 2006 17:01
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Marijus »

Co si myslite o te Akašické kronice ???
Zkusil se tam už někdo z vás podívat ??
Náš největší úspěch není v tom, že nepadneme, ale v tom, že vždy vstaneme, kdykoli padneme.
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: viac menej pokec :)

Príspevok od používateľa SagitaX »

Mám otázku ktorá my začala vŕtať hlavou, pri testovaní reality je efektívnejšie keď robíme TR bez vedľajších podnetov?
pretože som sa dnes maximálne nudil, spravil som jednoduchý program ktorý raz za pol hodinu užívaťeľovi oznámi aby spravil test reality...avšak neviem či to má nejaký zmysel
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Epholl
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 160
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2006 13:57
Bydlisko: Zilinska priekopa

Re: viac menej pokec :)

Príspevok od používateľa Epholl »

ked budes robit test reality kazdu polhodinu tak by si to teroeticky mohol aj vo sne robit kazdu polhodinu....
preco mozu mat avatari len 16 kilo?? :(
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: viac menej pokec :)

Príspevok od používateľa SagitaX »

veď tu začína ten problém, ak ma na to bude upozorňovať PC tak sa na to upnem a môže sa mi to stať iba keď budem mať sen s PC...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Epholl
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 160
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2006 13:57
Bydlisko: Zilinska priekopa

Re: viac menej pokec :)

Príspevok od používateľa Epholl »

vzdy lepsie ako robit TR vzdy, ked ta napadne, lebo mna este nenapadlo vo sne... asi som neni priliz dosledny ale som taky leniveeeeeeeec :(
preco mozu mat avatari len 16 kilo?? :(
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: viac menej pokec :)

Príspevok od používateľa SagitaX »

Epholl napísal:vzdy lepsie ako robit TR vzdy, ked ta napadne, lebo mna este nenapadlo vo sne... asi som neni priliz dosledny ale som taky leniveeeeeeeec :(
:) ja som bol tiež ale cez prázdniny som sa naštval, toto je prvý raz čo robím TR pravidelne, dúfal som že sa to dá aj nejako 'jednoduchšie' ale od vtedy čo som založil túto tému (Viac menej pokec) sa mi ani raz nepodarilo LD, a to som zaspával a budil sa s myšlienkou na LD, a teraz čo som sa vrátil som to začal robiť poriadne a hneď sa dostavily úspechy, takže si myslím že je lepšie prekonať lenivosť a pustiť sa do toho
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
mnich120
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Pi Feb 03, 2006 19:29
Bydlisko: BB

Príspevok od používateľa mnich120 »

jaaaj peto peto ze ta to aj napadlo zacat :D
Pravda je relativna nie absolutna
Epholl
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 160
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2006 13:57
Bydlisko: Zilinska priekopa

Príspevok od používateľa Epholl »

tak dovi o pol roka... :grin:
cez prazdniny sa mi to este zhorsovalo uz ani sny som si riadne nepamatal, tak som si vcera vecer len tak povedal, ze skusim nieco do ruky chytit... po ruke bol akurat ta baterka, vecna bludicka, co bola v TV, no otec z nej baterky vybral (preto vecna "bludicka") ta som ju chytil a rozmyslal som na nu... ehm, alebo nie? to bolo pred spankom tesne...v noci som sa zobudil, ze sa mi da na WC a ejha, sen som si pamatal. :D odlozil somtu baterku a aj rano som si zapamatal sen a este lepsie jak v noci :)
blbe je to, ze teraz hravam nfsu2 a ta hra je zamerana na tuning aut...v oboch snoch boli aspon troska tunovane auta ..(no ziadny TR... :( )
preco mozu mat avatari len 16 kilo?? :(
Používateľov profilový obrázok
Hacket
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Ne Aug 17, 2008 19:21
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Hacket »

Dúfam že vám nebude vadiť keď si vás zopár dam do ICQ adresára. :wink: :)
[b]Je lepšie raz vidiet ako stokrát počuť![/b]
Napísať odpoveď