vizualizace bílého tibetského "A"

Metódy, návody a pomôcky pre vedomé sny

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
nekromancer
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Št Júl 21, 2005 19:10
Bydlisko: Myjava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa nekromancer »

Mne to A pripada ako nejaky vtak :confused: :lick:
Tiez som skusal vizualizaciu toho znaku a k tomu sugesciu a jedine co sa mi zatial podarilo je, ze sa za noc asi 3 - 4 krat zobudim :zzz: :cry2: .
Rob si čo chceš, pokiaľ to nikomu neublíži, vrátane teba.
[img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/n070.gif[/img]
Používateľov profilový obrázok
Morpheus.saviour
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Pi Aug 12, 2005 13:07
Bydlisko: České Budějovice
Kontaktovať používateľa:

A ?

Príspevok od používateľa Morpheus.saviour »

No vzdyt to A vypada jako takovy pretazeny cislo 31 :wink:
Fantasmic
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pi Sep 17, 2010 17:08

Re: vizualizace bílého tibetského "A"

Príspevok od používateľa Fantasmic »

Musim sa priznat ze som lucidne snenie nejaku dobu zanedbaval... tak som si vcera povedal ze sa znova do toho pustim. Nasiel som tuto metodu a celkom sa mi pozdávala. Za posledný tyzden som si poriadne ani nepamatal ziadny sen. Tak som pred zaspaním vizualizoval cervene svetlo v krku. Zobudil som sa okolo stvrtej a pamatal som si dva sny! Zapisal som si ich a pokracoval som vo vizualizácii bieleho svetla v oblasti 3. oka. Snival sa mi dalsi sen po ktorom nasledovalo falosne prebudenie. No nechýbalo vela a skoro som mal LD. Bohuzial pri tom falosnom prebudeni hned ako som zistil ze snivam tak som sa aj hned prebudil. No urcite tejto metode dam este sancu a budem ju skusat dalej....
Fantasmic
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Pi Sep 17, 2010 17:08

Re: vizualizace bílého tibetského "A"

Príspevok od používateľa Fantasmic »

Tak stačili 4 dni skúšania tejto metódy a dnes nad ránom som mal LD
crow9
Návštevník
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ne Júl 31, 2011 12:57

Re: vizualizace bílého tibetského "A"

Príspevok od používateľa crow9 »

Vyskúšala som dnes nadránom a hoci sa mi LD nepodaril už pol roka :( , mala som neskutočne živý sen. Aspoň niečo, aj keď bol dosť nepríjemný a veľmi reálny, pretože všetko v ňom presne sedelo. Snívalo sa mi, že som sa po neúspešných pokusoch o LD dnes v noci jednoducho prebrala, ale nie v noci zo soboty na nedeľu, ale v noci z nedele na pondelok a že si z predchádzajúcich 24 hodín nič nepamätám. Cítila som sa ako psychicky chorá a chcela som ísť k lekárovi. Keď som sa zobudila, úplne ma to prekvapilo (ale bola som rada) :).
patrikx9
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Ut Feb 21, 2012 10:42

Re: vizualizace bílého tibetského "A"

Príspevok od používateľa patrikx9 »

no podla toho , co tu citam , tak tuto metodu idem hned dnes vyskusat , som velmi zvedavi co bude rano :roll: :lol: .A chcel by som sa este opytat , ci nezalezi na tom ,ci si budem predstavovat to tibetske "A" alebo len svetlo ? :?: :zzz:
Napísať odpoveď