Vzťah Cirkvi k mágii a AC a Váš názor

Vaše dobré/zlé skúsenosti s mágiou

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Súhlasíte s názorom cirkvi?

áno
6
9%
nie
51
80%
neviem
7
11%
 
Celkom hlasov: 64

Používateľov profilový obrázok
Carllos
Návštevník
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Ut Jún 14, 2005 21:03
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Carllos »

jaj :P
no... ale bude to chvilku trvat(pokusím se)
Světlo bez stínu bylo by naším očím neviditelné a bylo by oslepením, rovnajícím se nejhlubší temnotě.
Helienca
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Ne Jún 12, 2005 12:45
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Helienca »

Carllos

Dik. Kuknem.


Imp

Zaujimavy nazor. :)

Necromancer

Skus si to precitat od uplne prveho prispevku.

:D
PEACE FOREVER
Helienca
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Ne Jún 12, 2005 12:45
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Helienca »

Carllos

Uz som kukla. Dik za tip, len skoda, ze neviem po taliansky. Ty si tomu snad rozumel? Ak hej, preloz mi aspon nieco z toho, pls. :? Uz vopred moc dik. :lol:
PEACE FOREVER
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

NO jedinou vecou v magii je postoj operatera, Ak ja pouyijem na pomoc niekoho magiu (zoslem stit popripade vyslem nieco voci druhej osobe) okamzite pouzivam bielu magiu pre toho koho chranim a ciernu pre toho koho blokujem!!! Cize jednou z veci co suhlasim s Vatikanom je ze magia nepatri kazdemu, ide o realne veci, ako napisal Carllos ( Castaneda?) tak Vatikan ma vela tajomstiev, niektore pouzivaju cirkevny exorcisti ( vazne su v cirkvi ludia s paranormalnymi schopnostami)


Inak pokial to niekoho z BA zaujima mozeme dat stretnutie,
Black Eternity
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Ne Aug 28, 2005 12:56

Príspevok od používateľa Black Eternity »

cirkev uz nevie co robit maju nieco vsugerovane a nedokazu sa pozriet na veci z nadhladom a hnet odsudzuju ked niesi krestan si hnet nieco ine horsie a to si hovoria ty ktori pridu do "raja" ani nevedia nic a ani sa nesnazia a ak by sa aj niektory znich pokusil hnet by sa isiel vyspovedat a myslel si ze spravil hriech prosto od malicka detom vtlkaju ich nazory a nenechavaju to na slobodnu volu...
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

Suhlasim s Tebou, Cirkev si svoju ulohu neplni, namiesto magov, psychotronikov a liecitelov tieto veci by mali vykonavat knazi (Boh predsa by mal najviac dat svojim nasledovnikom) a ja nie som krestan, i ked som pokrsteny.
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

Helienca

Tipujem, ze ty si asi ateista, a myslim, ze tipujem spravne.... S upalovanim ,,carodejnic'' a vyberaniu penazi za odpustky nesuhlasim ani ja, to je jasne, ale stalo sa to uz pred niekolkymi stovkami rokov a predstavitelia cirkvi uz zrejme usudili, ze je to nespravne a olutovali to, preto to uz teraz nerobia.

To si prosim Ta kde na to prisla. Terajsi papez je byvalym sefom pre cistotu cirkvi (byvala inkvizicia) sice nezabijaju (aspon nie verejne) ale stale brzdia pokrok a stale chcu na nieco monopol. Ide im o moc a peniaze, cirkev davno stratila svoj smer.

Knazi kedysi liecili pomahali ludom, teraz, staraju sa do politiky, maju majetky, maju firmy a s chudobnymi nemaju zlutovanie, chudobny im nic neda
Helienca
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Ne Jún 12, 2005 12:45
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Helienca »

RedHawk napísal:Helienca

Tipujem, ze ty si asi ateista, a myslim, ze tipujem spravne.... S upalovanim ,,carodejnic'' a vyberaniu penazi za odpustky nesuhlasim ani ja, to je jasne, ale stalo sa to uz pred niekolkymi stovkami rokov a predstavitelia cirkvi uz zrejme usudili, ze je to nespravne a olutovali to, preto to uz teraz nerobia.

To si prosim Ta kde na to prisla. Terajsi papez je byvalym sefom pre cistotu cirkvi (byvala inkvizicia) sice nezabijaju (aspon nie verejne) ale stale brzdia pokrok a stale chcu na nieco monopol. Ide im o moc a peniaze, cirkev davno stratila svoj smer.

Knazi kedysi liecili pomahali ludom, teraz, staraju sa do politiky, maju majetky, maju firmy a s chudobnymi nemaju zlutovanie, chudobny im nic neda
Preco si to myslis? Cital si to niekde?
PEACE FOREVER
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

Viem to, pokial viem napriklad cirkev sa taji tym ze maju exorcistov, a nechapem preco.

Snazia sa utajit vela veci a ked si pozries OR tak zistis ze katolicka cirkev ma " zopar !" sro:)
Používateľov profilový obrázok
V3iL_0v_S3cr3cY
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Ne Máj 22, 2005 19:17
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa V3iL_0v_S3cr3cY »

neviem ci ste citali DaVinciho kod...je tam jedna pekna myslienka...Cirkev je najvecsia akciovka na svete.....a ja s tym uuuuplne suhlasim...podla mna zneuzivaju vieru ludi vo svoj prospech...
Myslíte si že to čo dýchate je vzduch?
Používateľov profilový obrázok
Whiteshadow
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 194
Dátum registrácie: Po Aug 15, 2005 16:32

re

Príspevok od používateľa Whiteshadow »

Aj ja som cital Davcov kod :D
a je tam i myslienka ze harry potter je najcitanejsia kniha v historii :D:D
ale inak suepr kniha :P
a dost velke zajiamvosti z nej plynu, to moja babka keby citala ta sok chyti :P
Používateľov profilový obrázok
Imp
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Pi Máj 20, 2005 21:41
Bydlisko: Košice - okolie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Imp »

A citali ste aj Anjelov a demonov? Spolu s Da Vinciho kodom táto kniha dost zmenila moj pohlad na cirkev.
For Thine is the kingdom, and the power, and the glory, for ever & ever.
Používateľov profilový obrázok
Whiteshadow
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 194
Dátum registrácie: Po Aug 15, 2005 16:32

re

Príspevok od používateľa Whiteshadow »

moj pohlad na cirkev bol vzdy dost pretoceny... este som necital ale mam v plane precitat vsetky styri knihy ;)
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Príspevok od používateľa RedHawk »

Imp napísal:A citali ste aj Anjelov a demonov? Spolu s Da Vinciho kodom táto kniha dost zmenila moj pohlad na cirkev.
Hmm Iluminati boli dost dobre prevedeni v Anjeloch a Demonoch.

Odporucam Umberto Ecco - Foulcaultovo kyvadlo :-) Da Vinciho kod je vykradnuty s tejto 600 stranovej knihy :-) (presne clenena podla KABALY) sice sa cita fajn ale dlho :-) a hlavne konci sa slovom vyjadrujucim vela : MAKTUB
Používateľov profilový obrázok
Imp
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 168
Dátum registrácie: Pi Máj 20, 2005 21:41
Bydlisko: Košice - okolie
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Imp »

Redhawk

Zo svojich strucnych znalosti z arabciny viem, ze maktub je trpne pricastie od pisat, teda "napisany". Ide o tento vyznam slova?
For Thine is the kingdom, and the power, and the glory, for ever & ever.
Napísať odpoveď