Ako dalej

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

lilith
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št Jan 05, 2006 10:45

Re: Ako dalej

Príspevok od používateľa lilith »

tym to nieje. Praveze nato vobec netlacim nesnazim sa stoj co stoj robit nejake techniky na vypadnutie.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako dalej

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

takže čím to je? :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
lilith
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št Jan 05, 2006 10:45

Re: Ako dalej

Príspevok od používateľa lilith »

ja to robim praveze vzdy pred zaspavanim
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako dalej

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

v tom je prave ta chyba. rob to vzdy rano, najlepsie medzi 2 a 3 hodinou rano. :)
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
lilith
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št Jan 05, 2006 10:45

Re: Ako dalej

Príspevok od používateľa lilith »

to si mam nastavit budik abo co:-)
a co stim ked okolo tej duhej je hodina ked chodim spavat:-)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako dalej

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

tak v takom prípade máš problém :grin: máš tak málo energie, že sa Ti AC len veľmi ťažko podarí. Ale ak inak nedáš, tak by si mala skúšať cca po 4-5 hodinách spánku a budík si nenastavuj, nauč sa prirodzene budiť v požadovanú hodinu. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
lilith
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št Jan 05, 2006 10:45

Re: Ako dalej

Príspevok od používateľa lilith »

tak to sa mi urcite nepodari zobudit sa spontanne a plna energie po 4-5 hodinach spanku:-D. Ale skusim rano a dik za radu
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: Ako dalej

Príspevok od používateľa Tesla »

Skus sugesciu, alebo autohypnozu.
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako dalej

Príspevok od používateľa Zrak1 »

lilith napísal:tak to sa mi urcite nepodari zobudit sa spontanne a plna energie po 4-5 hodinach spanku:-D. Ale skusim rano a dik za radu
Som presvedčený, že sa ti to podarí. Ja sa každé ráno budím pár minút po 04.00 h, idem na malú, napijem sa medzi tým si vyvetrám a po tom, keď sa mi podarí nezaspať :grin: sa mi sem-tam zadarí. Stačí na to pomyslieť pred tým, ako zaspíš napr. si v duchu povedz :"To by bola sranda, keby som sa nad ránom fakt sama zobudil /a/ :D" a časom len tak podvedome. Uvidíš že to pôjde.
Z1
lilith
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št Jan 05, 2006 10:45

Re: Ako dalej

Príspevok od používateľa lilith »

tak ja to skusim stim budikom ja som aj tak po prvom zvoneni tak mimo ze ani neviem ze zvonil:-D.
alebo to skusim jak ty staci pred spanim vela pit:-)))
ako dlho to trvalo tebe kym sa ti to podarilo?
a napis nejaky zazitok pls
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako dalej

Príspevok od používateľa Zrak1 »

lilith napísal:tak ja to skusim stim budikom ja som aj tak po prvom zvoneni tak mimo ze ani neviem ze zvonil:-D.
alebo to skusim jak ty staci pred spanim vela pit:-)))
ako dlho to trvalo tebe kym sa ti to podarilo?
a napis nejaky zazitok pls
No, u mňa to bolo troška "jednoduchšie". Aj som to tu už písal niekde, že prvé zážitky som si sám neprivodil, prišli samé od seba a dosť som sa bál. Po tom bola pauza, sem-tam nejaký OBE, neskôr som mával LD, mával som ich ako na bežiacom páse, aj niekoľkokrát za noc, po tom som sa vedel dostať svojvoľne von z tela, mal som niekoľko OBE, nebolo ich veľa možno 15-20, neviem, možno menej možno viac nepočítal som to. Následoval asi 2-ročný blok, len sem-tam som mal nejaký OBE a LD, všetko samovoľné, napočítal by som ich na jednej ruke, no a teraz....teraz sa mi v poslednej dobe skončil blok a sem-tam sa mi zadarí mať LD a pár krát už aj OBE, ale len na krátko, vždy sa rýchlo vártim späť. Chce to tréning :D. Ak by si chcela pozrieť nejaký môj zážitok pozri napr. tému "Potrebujem učiteľa?". Napísal som to v období, keď som mal v hlave zmätok, ale to na zážitku nič neuberá. V tej dobe sa u mňa konečne dostavil zlom k lepšiemu. :-D
Z1
lilith
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št Jan 05, 2006 10:45

Re: Ako dalej

Príspevok od používateľa lilith »

normalne ti zavidim:-)normalne ti zavidim:-)
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Ako dalej

Príspevok od používateľa Zrak1 »

lilith napísal:normalne ti zavidim:-)normalne ti zavidim:-)
Nemusíš. Naozaj. Ja som len v úplných začiatkoch, o tom čo niektorí ľudia dokážu sa mi môžel zatiaľ len snívať, ale beriem to tak, že "No a čo". Keď má niečo prísť a človek sa má niečo dozvedieť, tak to proste príde. Čas je veľký kúzelník :grin:
Z1
Používateľov profilový obrázok
wladimiiir
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Po Nov 07, 2005 23:03
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať používateľa:

cas

Príspevok od používateľa wladimiiir »

Keď má niečo prísť a človek sa má niečo dozvedieť, tak to proste príde. Čas je veľký kúzelník
to mas teda pravdu. ked sa mi dostala do ruk kniha so silvovou metodou, povedal som si, ok, to vyzera zaujimavo, zacnem s tym. no vsak asi po dvoch tyzdnoch som s tym skoncil. neskor som nadabil na jednu internetovsku stranku, ked som sa chcel dozvediet nieco viac o autohypnoze, no vsak stranka bola viac menej o joge a meditacii + mp3 s prednaskami. povedal som si, super, tak toto je nieco pre mna. vydrzalo to mesiac a tiez ma to prestalo bavit. no ked som natrafil na AC asi pred 5 mesiacmi, poviem vam, nicomu som sa nezacal nevenovat tak intenzivne ako tomuto. zatial cvicim asi 4 mesiace a to kazdy den pred tym nez idem spat. prvy uspech som mal asi pred dvoma tyzdnami, sice rano po prebudeni a len minimalne kratko, ale za to som velmi rad. a viem ze casu mam na to dost a som pripraveny cvicit pokial nedosiahnem to co chcem v AC dosiahnut. pretoze viem ze to skor ci neskor dosiahnem. a tiez viem ze k AC som sa nedostal nahodou-to som hlavne chcel povedat :D
Napísať odpoveď