Prečo chceme astralne cestovat??

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Pre

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Nie, to nie je o diagnóze.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Pre

Príspevok od používateľa RedHawk »

Ako ti napisal ww6 nie je to o diagnoze ale o postoji a mysleni.
RedHawk
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 650
Dátum registrácie: Ne Júl 10, 2005 21:56

Re: Pre

Príspevok od používateľa RedHawk »

Jasne ale si vhodny objekt ako vzor.

Ale k teme to urcite bolo.;)
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

Mna astral nachadza sam, ten hrozny bzukot som zazil necakane, mesiac dozadu som sa dozvedel o slove /meno?/, ktore ma zo sna vyhodilo do akoby AC (mozne LD) a priblizne rovnaku dobu mam v hlave obrazec, ktory zatial neviem k comu sluzi, ale je to zrejme spate s touto aktivitou. ...minuly tyzden som v polospanku precitoval to, ako 2x vibrujem...to co bolo pred a po si nepamatam..... mam velmi vela zazitkov v snovej realite, ale AC sa bojim.... :shock:

ahoj301 ...kazdy je diagnoza :wink:
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Soxy
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Ne Júl 19, 2009 14:00

Re: Pre

Príspevok od používateľa Soxy »

Čo ťa nezabije, to ťa posilní. Otázkou zostáva: "Čo ťa nezabije?".
Pozri. Myslíš si, že si skoro zomrel v AC. A čo real life? Zrazí ťa auto. Zapadne ti kostička do krku, Trafí ťa guľka mierená niekomu inému. Je veľa spôsobov ako zomrieť ;). Ak si skoro zomrel v AC, tak už AC neznášaš/nemáš rád? Ak by si sa skoro zadusilo rybou nikdy by si už rybu nejedol? Ak by ťa skoro zrazilo auto tak prestaneš chodiť po ceste?
Ak by ťa skoro trafila guľka tak začneš nosiť nepriestrelné vesty a helmy? Podľa mňa nie. Tak prečo sa AC bojíš a chceš sa mu vyhnúť? Pozri. Všetko má svoj dôvod. Ak ťa to vtiahlo do AC, skoro si zomrel a potom ť ato vytiahlo, ber to akou poučenie, snaž sa poučiť zo svojích chýb a začni odznova veci, ktoré si pobabral. Naozaj NIČ sa nedeje bez dôvodu. viac ti to tu vysvetlovať nebudem, musíš to pochopiť sám, a raz to určite pochopíš. Otázkou je, čii už nebude neskoro chápať to a či sa ešte budú dať vrátiť veci späť.
Používateľov profilový obrázok
SETL
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Pi Okt 30, 2009 23:14
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa SETL »

"prečo astralne cestovať ? " prečo žiť? šaK , prečo by som nemohol, spoznať další svet? ked sa da a nie je to zakázane, verim že každi si tam najde to svoje. ňe ? šak aj tu vo fyzickom to tak je ?
Patrix85
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne Nov 01, 2009 19:11

Re: Pre

Príspevok od používateľa Patrix85 »

dobra otazka "prečo žijeme?"

už nad ňou uvažujem asi dva týždne a nevidim ZATIAL vyznam preco...jedine co robime tak nicime planetu a ked sa neznicime tak v buducnosti mozno prejdeme na inu ktoru znicime :/
ExSh00t
Návštevník
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po Jún 27, 2011 16:12

Re: Prečo chceme astralne cestovat??

Príspevok od používateľa ExSh00t »

Až teraz som sa k týmto objavom dostal a túžim sa o to pokúsiť. Mám svoje chyby, ale myslím, že som veľmi vyrovnaný aj keď stále je čo zlepšovať, snažím sa brať veci s rozvahou, žijem celý život pozitívne, do astrálu chcem íst, lebo ma fascinuje, som zvedavý celý život rád skúšam všeličo možné, taktiež ako každý človek si od počiatku pokladá otázky o svojom bytí, zaujíma ma načerpanie vedomostí, istého poznania. Myslíte, že moje dôvody pre astrál sú dostatočné? Iné ani nepoznám, možno ešte pracovať viac na charaktére.

Z bodov 1, 3, 4...určite to môže byť niečo ojedinele krásne unášať sa fantáziou, ja si rád vychutnávam veci, zábava sedí, to isté ako keď sa človek ide inak zabávať, priťahuje ma neobjavená zábava, ale najdôležitejšie by pre mňa bolo nájsť tam niečo čo tu nenájdem, dáku stratenú myšlienku :P (poznanie), presný dôvod nejde ani slovami vyjadriť, nechceli by ste lietať, hýbať vecami myšlienkou? Myslím, že čokoľvek neskutočne javiac sa je silnejšie ako to čo môžeme mať. Nenájsť astrál je ako príjsť o možnosť vyskúšať ďalšiu krásu života.

Patrix85:
Prečo žijeme? Položil si otázku, na ktorú asi nikto nevie odpoveď :D (2 týždňe si robíš srandu, niekto celý život)...Ja si myslím, že sme dielom náhody. Zmysel života podľa mňa je iba zmysel jednotlivca, ten si musí každý nájsť sám, tým že bude žiť. Inak preformulované zmysel života, je nájsť si zmysel života (ako jednotlivec). Spoločný zmysel života nastáva ak sa zjednotia záujmy ľudí v istú vec, mali by sme k nemu cestovať spoločne, keďže je spoločný a podporovať sa, môže to byť napr. nadobudnutie vyšších sfér cez astrál. Rastlina to má holt ľahšie, nemá toľko ciest, preto má niečo danné (má iba 1 zmysel), my sme dynamickí ako premenné, preto si môžeme voliť sami.
makelele
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ne Jan 29, 2012 21:24

Re: Prečo chceme astralne cestovat??

Príspevok od používateľa makelele »

jeden cas som sa venoval AC no a tiez som mnoho krat pocas skusok vycestovat pocitoval tlak na cele telo a tiez nejake zvlastne zvuky ako vysavac v hlave neviem ci to nieco znamenalo alebo nie no nedostal som sa dalej az na jeden vecer, ked som si s tym dal pokoj na dobu neurcitu ale nie so zamerom skoncit s tym navzdy, proste jeden vecer bez mojho chcenia som sa ocitol ako v druhej osobe a pozeral som na seba ako spim na posteli...bol to dost desivy pohlad a tiez som sa chcel zobudid ale nemohol som, trvalo to trocha dlhsie ale nakoniec som sa zobudil a bol som dost vystraseny lebo v tom momente som nechapal...popravde doteraz neviem ci to bolo AC alebo len nejaky sen...

som s5 a tiez by som chcel nadviazat na ,,trocha" starsiu temu...preco chceme astralne vycestovat..? ja som to zacal skusat len z dovodu toho, ze som dost taky badatel a dobrodruh ak to mozem tak povedal a vzdy som sa zaujimal o ezoteriku a magiu a tak pod...od lucidnych snov, cez astral az po ciernu magiu...no spet k tomu co skutocne chcem vediet...vraj su dovody ako napr: chcem spoznat sam seba, koli pomoci inym osobam atd, alebo vyrovnat sa so sebou...dobre dajme tomu ale nikto z vas nikde som sa tu nedocital to nepopisal hlbsie...a co ja sa nepoznam..? pacia sa mi zeny, fajcim, verim v boha mam rad filmy...no vidite poznam sa..preco to nikto z vas blizsie nedefinoval..? vyrovnat sa s niecim...a co nesom dost rovny..? ziadna skolioza ziadna kriva chrbtica...ale ne robim si srandu, nikoho som nezabil, nikomu som neublizil ani fyzycky ani psychycky nemam problemy az na tie ktore ma asi kazdy...a ako mi to poze pomoct do buducnosti ako to vela ludi tu spomina..? to by som chcel vediet..setci sa mi zda, ze tu pisu len ako v hadankach, alebo neviem akoby som to...dakujem a poprosil by som par reakcii, velmi rad by som prijal fakt uzitocne rady ale do podrobnosti nie zas tie bezpredmetove clanky na pol strany ;)
Napísať odpoveď