Vízia budúcnosti v sne a cestovanie v čase

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Termikxs
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 148
Dátum registrácie: St Sep 12, 2007 17:55
Bydlisko: CR, Ostrava

Re: V

Príspevok od používateľa Termikxs »

To se mi taky stava neco se mi zda a buch do par dnu se to splni
Duse je jen obrazem vaseho tela. Ale k cemu by vam bylo telo bez a duse ? (C) Termikxs
Používateľov profilový obrázok
Lysnyt
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 71
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 23:00
Bydlisko: Bratislavcan ako repa

Re: V

Príspevok od používateľa Lysnyt »

Cas skumam od malicka ked mi to este myslelo, dokonca som vymyslel aj stroj casu ako kazde male decko co vela sniva. Teraz z pohladu, ze svet je iny ako vypada, vidim zopar veci s ktorymi by som sa tu rad podelil kedze som nikdy nemal s kym. Cas delim na dva druhy: prvy je nas cas, ten ktory mozeme zdanlivo zmenit a vysledok sa prisposoby celku ; druhy je nezmenitelny, teda aspon pre bytosti tejto reality. Slovo akase a cas je pre mna zda sa to iste. Rozlisujem dve urovne akase: akase niekoho ci niecoho a akase celku - bozie vedomie. Akase - mojimi slovami "to kde je vsetko napisane" vnimam ako ether, to co vyplnuje bytie a hovorim o bozom tele. Sklada sa s casovych "nodov" (bod ohniska niecoho - casovy usek - cas ked sa nieco udialo). Nody su produkovane kazdou myslienkou, ktoru bytost vytvori. Pri nazreti nodu sa otvara brana do suradnice casu v ktorom sa dej odohral, Dej sa da prehrat ako spomienka alebo je mozne vojst priamo do deju ako bytost bud ako pozorovatel alebo neskor hmota. Casovy Nexus vyzera ako siet krizujucich priamok a bodov v rozlohe nekonecna pre ludsku bytost. Zmenenie jedneho nodu ma za nasledok nepredstavitelne zmeny v celkovej stavbe nexusu. Toto pozname ako butterfly efect. Ludska bytost nedokaze menit cas tak aby vedela co sa stane, pretoze nema sirku vedomia boha, pozna iba to co zapricini v najnizsej urovni akase: Casove nody su plne iterakovatelne, daju sa citat - pozerat - menit. Cim viac sa da vidiet tym lepsie mozeme pracovat, sirka vedomia je priamo umerna koncentracie pokoja. Pretoze nepokojna mysel aj keby vedela do svojej mysle vlozit tu nesmiernu spustu bodov reality, bud by sa pomiatla alebo v lepsom pripade zozala neuspech. Nody maju dvojnikov, to pozname ako paralely a potom este urovne prezitku, to zas pozname ako dimenzie. Vyssia uroven akase, bozie vedomie sa neda zmenit aj preto pozname vetu - osud sa neda zmenit. Je to ciastocne pravda, pretoze obycajny clovek sa nevie zrieknut "vyhody" ega. Doteraz som popisal duchovne cestovanie v case. O mechanicke cestovanie v case, ako sa pokusa clovek uz veky sa vela rozpravalo. Clovek na dnesnej urovni dokaze vyrobit stroj ale iba taky kde mohol pozerat buducnost ci minulost alebo byt v nej priamo len ako POZOROVATEL. Zda sa ze hmota cloveka je kompatibilna s realitou iba v pritomnosti, cize kazdy prechod do buducnosti by mal za nasledok ze by sme boli "priehladny a neviditelny" - t.j. vsetko co tvori bytost multidimenzionalnu alebo ducha.. Cestovanie v case moze fungovat na stroji ktory nas odreze od priestoru a vykroji s casopriestoru. Zapricinia to dve a viac protipolnych generatorov magnetizmu, ktore v interakcii vytvoria pole ktore udavanim rychlosti akceleruje alebo zmrazuje realitu voci nam (filmy time machine, alebo contact su velmi blizko toho co pozorujem). Za nasledok je osobitny priestor i cas. Mechanizmus navigacie nodov je zatial nevynajdeny a preto mozeme cestovat iba z miesta do rovnake miesto bud v minulosti alebo v buducnosti. Toto bude zmenene v buducnosti. Chyby pri zlom uziti su nasledovne: Pomiatnutie, zmena struktury hmoty tela, smrt (zname z Philadelskeho experimentu).
To je asi vsetko co ma napadlo, vsetko su moje pozorovania a nazory.
...Nech sa za mna radsej podpisu skutky..
Používateľov profilový obrázok
mNemoN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 23:41
Bydlisko: Zem
Kontaktovať používateľa:

Re: V

Príspevok od používateľa mNemoN »

Fajn prispevok, precital som to hned na prvy krat a aj som tomu rozumel :DDD no mozno je to len zdanie :)

Pre mna osobne by si este mohol rozpisat tuto cast:
Lysnyt napísal: osud sa neda zmenit. Je to ciastocne pravda, pretoze obycajny clovek sa nevie zrieknut "vyhody" ega.
Používateľov profilový obrázok
Lysnyt
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 71
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 23:00
Bydlisko: Bratislavcan ako repa

Re: V

Príspevok od používateľa Lysnyt »

Je to moj nazor. Nemozeme menit otcov plan, pretoze myslime na seba a ked nieco chceme menit, nevieme nasledky. Nie sme natolko siroky v svojom vedomi aby sme chapali celok. Ti co maju ego, chcu iba ziskat. Ak chceme nieco zmenit, mali by sme byt pripraveny i nieco stratit.
...Nech sa za mna radsej podpisu skutky..
Fofpoy
Návštevník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: So Jún 10, 2017 9:47

Vízia budúcnosti v sne a cestovanie v čase

Príspevok od používateľa Fofpoy »

DOČITAJTE AŽ DO KONCA ÁNO ZO TACIATKU TO JE AKO VYMISLENE ALE NA KONCI VÁS TO ZARAZÍ A BUDETE NÚTENÍ NAD TÝM VÁŽNE UVAŽOVAŤ !!!!Ľudia takze takto dneska sa mi sníval čudný sen
, z kamošmi sme sa ocitli na nejakom byte všetko prebiehalo ako normálny sen a potom som si uvedomil že snívam ten sen. Vedel som že keď som v sne tak možem vymislat hoci čo a tak som rozmýšľal nad cestovaním v čase z kamošmi sme nejako vytvorili casostroj a cestovali sme aj to minulosti aj do budicnosti to je však normálne ale vzdi keď sme skočili o niekoľko rokov do minulosti alebo budicnosti zažíval som divný pocit aj v sne ale myslím si že to bolo prepojené aj z mojim normálnym fyzickým telom, ako keby take trhnutie ciernota bum a buli sme tam to je však ešte normálne pochopiteľne ... potom sme sa rozhodli že pôjdeme cestovať dosť alebo do budúcnosti konkrétne 1000r objavili sme sa dakde vo vesmíre na nejakej lodi bolo to tam luksusne a niekto tam bol zľakli sme sa snažili sme sa vrátiť speť do prítomnosti a vtedy sa to stalo pokazilo sa to namiesto do minulosti sme sa posunuli ešte viac do budúcnosti stále sme boli vo vesmíre ale teraz sme sa dostali do kontaktu s nejakým človekom spýtal som sa ho či vie po anglicky a on že nie tak som knemu prehovoril po rusky a povedal že rozumie spýtali sme sa ho kde sme ako sa otisklo dostaneme a potom sa nas pýtal odkiaľ sme a mi sme povedala že zo zeme an sa nanas Kukol a povedal nám po rusky preklad: Ach Jaj další cestovatelia z akého roku prichádzate ďalej si už pamätám iba to že nám hovoril že zo zeme ľudia odišli okolo roku 2933 Neviem presne čo sa vtedy stalo ale na mojom telefóne čo som mal vo vacku mi pipol cudný typ správy odpočítavalo sa tam 10 sekúnd a potom znela nejaká zvuková správa že som niečo porušil a nedovolene sa presúval v nejakom priestore neviem proste už si nepamätám potom sa tam ukázal dátum bol rok 3004 ! Nerobím si srandu .... zrazu sa telefón vypol a ocitol som sa v roku 2009.napadlo ma že ešte vtedy žila moja babka a vedel Som že to bol sen a stále som sníval tak som sa vybral za ňou... ocitol som sa v starom meste blízko kde bývala .. a teraz to príde uvidel som ju ale vedel som že sa knej nemôžem prihovorit že som Filip vedľa nej som totiž išiel ja keď som mal 6 rokov. Presne som si spomenul nato keď som ako šesťročný takto išiel z babkou a bolo to celé presne .... babka došla ku mne povedala mi že podobám na jej vnúčika (to som bol ja ale 6 ročný) zrazu som sa zobudil a cely deň som nad tým rozmislal. Vybral som sa ku svojej babke a spýtal som sa jej nestretla si dakedy dakoho čo sa na mna strašne podobal a ona : áno raz myslím že si mal 6 alebo sedem sme boli na prechádzke a stretka som tam takého chlapca . Položila mi otázku : ako si to môžeš Pametas veď si mal len 6 ja že neviem nechcel som to snou ďalej riešiť lebo som sa začal báť. Rozhodol som sa to sem napísať lebo Nevirm či mám robiť.
Napísať odpoveď