PROBLEM S VIZUALIZACI

Potrebujete radu o LD, neviete ako začať? Toto je to správne fórum na položenie vašej otázky.

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
majk
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 486
Dátum registrácie: Po Jan 26, 2004 9:14
Bydlisko: morava cz

PROBLEM S VIZUALIZACI

Príspevok od používateľa majk »

Mam docela problemy s vizualizaci v tom smeru, ze kdyz se zamerim na nejaky znak nebo misto nebo osobu, tak se mi automaticky vizualizuje uplne neco jineho. Myslim ve stavu mezi Bdenim a Snenim. Mate stejny problem nebo sem jeden z mala ?

na druhou stranu musim rict, ze kdyz se mi jednou za dlouhy cas povede presna vizualizace tak mam vstup do LD. Vsimli jste si nekdy v plnohodnotnem ( ne polovicnim ) LD jestli tam jste sami nebo s nekym ? Ja pri plnem LD jsem vetsinou sam a delam pruzkumy okolim, ale vetsinou neni po ruce zadny clovek. V "light" LD lidi jsou, nemuzu delat vsechno co bych chtel a spis to postupne prechazi v sen.
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Re: PROBLEM S VIZUALIZACI

Príspevok od používateľa červená košeľa »

majk napísal:Mam docela problemy s vizualizaci v tom smeru, ze kdyz se zamerim na nejaky znak nebo misto nebo osobu, tak se mi automaticky vizualizuje uplne neco jineho. Myslim ve stavu mezi Bdenim a Snenim. Mate stejny problem nebo sem jeden z mala ?
ja mam zasa taky problem,ze ked sa snazim niekoho,alebo nieco so vizualizovat,nevyzera to uplne inak,aale stale z toho nieco trci.Ked je to clovek, tak mu nieco trci z hlavy... :?:
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: PROBLEM S VIZUALIZACI

Príspevok od používateľa dr.Katz »

poslední dobou mívám všechny vstupy do LD skrze vizualizaci těsně před usnutím. Zdá se, že je to mocná metoda.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Napísať odpoveď