JesusChrist

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

JesusChrist

Príspevok od používateľa ibbeta »

caute. moc casto sem svoje nocne zazitky nepisem ale urobim vynimku. Niekde na fore som medzi navrhovanymi cinnostami objavil zmienku o stretnuti s Kristom. Zdalo sa mi to dostatocne uletene aby mi to zostalo v pamati (a to som tych navrhov cital aj zazil dost :))
Takze priamo k zazitku: nelucidny ale pomerne bdely sen, niekedy po polnoci. Sedim si tak v izbe a zrazu zacnem mysliet na Jezisa. Zrazu brutalne pistanie v usiach, hukot a snova nestabilita. Uplne ma to dostalo a pochytila ma panika. Potom som zacitil celkom prijemnu ulavu az prepytujem lasku, hlavne v oblasti srdca. Stale ma ale ovladal ten strach a nevedel som co si dalej pocat. Myslim ze v tejto faze sen aj skoncil.
Aby som vysvetlil niektore veci, nepovazujem sa prilis za krestana, takze nemyslim, ze by tento zazitok bol ovplyvneny ocakavanim. Samozrejme ani nevravim, ze to, co som zazil bolo 'skutocne', ale bolo to zvlastne.
Po takomto zazitku som hladal medzi dalsimi snami z tej noci, ako na to zareaguje podvedomie, a musim uznat ze ma zmysel pre cynicky humor:
Dalsi sen, tentokrat uz uplne nebdely, bol o tom, ako pomaham sv.Petrovi opravovat databazovy system, a asi som nieco zmrvil ked som zistil, ze som skoro zmazal tabulku, kde sa zaznamenava to, ako casto sa modlime
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Re: JesusChrist

Príspevok od používateľa Tesla »

Svaty peter a databaza???
Vedel som to - zijeme v matrixe!!!
ivusshqa
Návštevník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ut Feb 20, 2007 11:41

Re: JesusChrist

Príspevok od používateľa ivusshqa »

Neviem,ci sa to hodi prave do tejto temy ale jej nazov zodpoveda mojmu snu takze: Ked som bola mensia (asi tak 7,8 rokov) snival sa mi jeden krasny sen.Ocitla som sa v horiacnej chate.Nevedela som sa z nej dostat a velmi som sa bala.Zrazu ku mne prisiel Jezis s klucami od chaty.Bolo ich strasne vela.Tie kluce sa mu rozsypali a ja som zacala hladat ten spravny.Jezis sa mi po niekolkych vyskusanych a nespravnych klucoch prihovoril,nejakym gestom otvoril dvere a povedal,aby som isla von.Ja som chcela,aby isiel so mnou ale on ma stale iba posielal von.Ked som vysla,zobudila som sa.Pamatam si na ten sen velmi podrobne,aj tak este nepreslo vela rokov =)
aky je vas nazor na tento sen?
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: JesusChrist

Príspevok od používateľa sorer »

Nehladaj kluc, ked mas dvere otvorene.
Nepotrebujes aby bol s tebou niekto, lebo s tebou niekto stale je. ;)
Stretneme sa vo sne ;)
ivusshqa
Návštevník
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Ut Feb 20, 2007 11:41

Re: JesusChrist

Príspevok od používateľa ivusshqa »

To je velmi pekne napisane =)
dakujem
Napísať odpoveď