Co sa to deje pred spankom?

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

TheONE napísal:Nikto ste ma tusim nepochopili...
Ja som myslel iba ze jednoducho to mozu byt fyzicky sposobene zvuky...a nie rozne duchovne a neviem ake veci...
..uplne pochopil neboj... :grin: ...len napr. vcera skoro spim, ziaden zvuk asi pol hodky a zrazu akoby niekto nieco hodil do hrnca s vodou ktory som mal v umyvadle...mozno su to fyzicke javy a spravil som uz par x aj tak, som sa sa isel pozriet, ale alebo to prestalo, alebo to pocut bolo a nevedel som prist na to, co to je...takze neviem, ci to je ono...na druhej strane, mi moje ja vravi presny opak toho, ze je to fyzicke...preto je to mix v hlave :cry2: :D
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Co sa to deje pred spankom?

Príspevok od používateľa SagitaX »

no mas sice pravdu ale nemozes porovnavat svet fyzycky a ten druhy, chapes, mysel nieje ako svaly a pod. aj ked mozno su ludia ktory su na tom lepsie ako ostatny ale urcite to co vie jeden moze vediet aj druhy, aj ked mozno nie do takej miery... ale ja osobne neverim ze niekto moze byt lepsi ako druhy ak budu ty dvaja rovnako pilne na sebe pracovat...

v tom druhom tiez suhlasim ale tiez nie do takej miery, clovek mozno cez den nevnima tak ako v noci ale v noci tiez nezacne vnimat totalne lepsie, mozno by si si cez den nevsimal malicke sumy (praskanie veci) ale urcite by si to pri nejakej cinnosti spozoroval, neni mozne aby si bol stale natoklo nad niecim zamysleny aby si si nevsimol taketo veci...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Re: Co sa to deje pred spankom?

Príspevok od používateľa nou »

pukanie moze byt sposobene zmenou teploty. tak by som spravil test. lahni si cez den ako by si isiel spat, a zatemni si to. inak v noci je vsade ticho preto vsetky zvuky viniknu. cez den zaniknu v sume.
Prídem si po teba.
Používateľov profilový obrázok
henka
Návštevník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 11:34
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa henka »

hmm -môže pukať energia ktorú uvolňuje. Proste si to ty kto puká..alebo niekto -niečo puká aby ti pripomínal, že je niečo viac medzi nebom a zemou..alebo puká, lebo mu dobre robí energia strachu ktorú vtedy produkuješ. tiež mám pukača a neviem čo to vlastne je, ale nikdy mi to neublížilo. len puká-už roky...
Rob čo musíš.
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Co sa to deje pred spankom?

Príspevok od používateľa SagitaX »

podla mna to nebude ani jedno s toho co tu spomina henka, ale ktovie, mozno...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
henka
Návštevník
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Ne Júl 30, 2006 11:34
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa henka »

Sagita, ja som sa snažila kadejako si to pukanie vysvetliť. Ale mne nepukalo pri zaspávaní. Skorej keď som v telke dačo pozerala a bála som sa pri tom. Alebo keď som rozmýšľala o veciach čo ma rozrušili. Ale zažila som aj také, že som bola v pohode u pani ktorá automatickou kresbou odblokovávala a tam sa prepukal krížom cez miestnosť a nebola som ani rozrušená ani som sa nebála. Doteraz neviem čo to puká. Ale fakt, že mi to nikdy neublížilo.
Rob čo musíš.
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Co sa to deje pred spankom?

Príspevok od používateľa SagitaX »

hmm, neviem preco ale je to moc zaujimave ze co to moze byt, ale nech sa snazim ako chcem dako sa mi nechce verit ze by to bolo take nieco NAD. neviem si predstavit co by to bolo...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

henka napísal:Sagita, ja som sa snažila kadejako si to pukanie vysvetliť. Ale mne nepukalo pri zaspávaní. Skorej keď som v telke dačo pozerala a bála som sa pri tom. Alebo keď som rozmýšľala o veciach čo ma rozrušili. Ale zažila som aj také, že som bola v pohode u pani ktorá automatickou kresbou odblokovávala a tam sa prepukal krížom cez miestnosť a nebola som ani rozrušená ani som sa nebála. Doteraz neviem čo to puká. Ale fakt, že mi to nikdy neublížilo.
Henka, dakujem velmi pekne za odpoved, myslim, ze si mi dala odpoved na moju otazku na 100% :appl: . A aj keby nahodou nie, tak sa nejak prinutim k tomu, ze je to tak :D

SagitaX - ja zasa neverim a nedokazem si predstavit, ako niekto moze tvrdit a mysliet si, ze sme tu samy. Ale ich nazor akceptujem... :roll: Aj tak dik za nazor :wink:
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Co sa to deje pred spankom?

Príspevok od používateľa SagitaX »

nieje zač :)
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

OMG :!: prestante s tym pukanim a praskanim v hlave...

Ja s tymi zvukmi zijem v noci od malicka a su to obycajne fyzicke reakcie...napr ked je okno slabo pribuchnute a silno fuka vietor...alebo ked telka tak divne pukne tam sa tiez nieco pohlo...

Prestante konvertovat secko normalne a prirodzene na nadprirodzene...

Emco: o nic nejde preboha...je to uplne normalne ked sa toho bojis...asi spavas sam a niekedy aj mna pekne vydesia taketo hluposti...

Dik za pozornost 8)
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

:grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
dRevnik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Št Sep 08, 2005 12:30
Bydlisko: Česko

Príspevok od používateľa dRevnik »

Podle mě je to jasné. To pukání způsobuje energie proudící ze srdeční čakry ve chvíli oddělování astrálního těla při usínání, vlivem destabilisace vyzařování přirozené aury, v důsledku snahy navázat kontakt s duchovním průvodcem v jemnovibrační dimensi.
Samba! Samba simba! Sambaaaa! Dneska je tu bejby Samba! Proto nezůstavej sama doma! Proto nezůstávej sama! Je tu Samba Samba Simabaaa!!!
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Co sa to deje pred spankom?

Príspevok od používateľa sorer »

Ja som to mal ked som bol mensi, a vysvetloval som si to pukanie nizkym tlakom.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Co sa to deje pred spankom?

Príspevok od používateľa SagitaX »

:) spravy od TheOne a dRevnika nemaju chybu, najprv TheONE povie ze to neni nic NAD a potom ho dRevnik zabije takou odpovedou, mne to pride celkom vtipne :)
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

No neviem...drevnik sa este k tomu postu nevyjadril...ale ja to beriem ako ze si robi haluz :grin:
Napísať odpoveď