Co sa to deje pred spankom?

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

dRevnik napísal:Podle mě je to jasné. To pukání způsobuje energie proudící ze srdeční čakry ve chvíli oddělování astrálního těla při usínání, vlivem destabilisace vyzařování přirozené aury, v důsledku snahy navázat kontakt s duchovním průvodcem v jemnovibrační dimensi.
..ahoj, mozne to je,ale ono sa to deje aj za uplne bdeleho stavu / aj ked stale iba vtedy, ked uz fakt chcem ist spat /
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

TheONE napísal:OMG :!: prestante s tym pukanim a praskanim v hlave...

Ja s tymi zvukmi zijem v noci od malicka a su to obycajne fyzicke reakcie...napr ked je okno slabo pribuchnute a silno fuka vietor...alebo ked telka tak divne pukne tam sa tiez nieco pohlo...

Prestante konvertovat secko normalne a prirodzene na nadprirodzene...

Emco: o nic nejde preboha...je to uplne normalne ked sa toho bojis...asi spavas sam a niekedy aj mna pekne vydesia taketo hluposti...

Dik za pozornost 8)
...to co ty ja tvrdit nemozem... bodaj by to bolo take jednoduche :D
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

TheONE napísal:OMG :!: prestante s tym pukanim a praskanim v hlave...

Ja s tymi zvukmi zijem v noci od malicka a su to obycajne fyzicke reakcie...napr ked je okno slabo pribuchnute a silno fuka vietor...alebo ked telka tak divne pukne tam sa tiez nieco pohlo...

Prestante konvertovat secko normalne a prirodzene na nadprirodzene...

Emco: o nic nejde preboha...je to uplne normalne ked sa toho bojis...asi spavas sam a niekedy aj mna pekne vydesia taketo hluposti...

Dik za pozornost 8)
Myslím si, že každý, kto do tejto témy prispel, dal emčovi len svoj pohľad na problém, ktorý predostrel. To, čo je to v skutočnosti, musí určiť len on sám, pretože sa to deje jemu a nie nám. :wink:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

No kedze Emco povedal ze sa mu to deje za bdeleho stavu...tak je to dpc jasne!!...taketo zvuky sa v beznom svete vytriatia vdaka okolnemu sumu...ale ked ides spat vsetko je ticho
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Tesla »

Ja si tiez myslim, ze je to normalne - veci sa ochladzuju a otepluju a teda aj stahuju a roztahuju a ked clovek ide spat, tak to je vacsinou to obdobie, ked to puka - teda hybe sa...

Mne inac nic nepuka - iba okno sem-tam.
Zato kamaratovi cela strecha - a to je dost brutal..
Nič sa nedá, len netreba chcieť.
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

Konecne nejaky normalny nazor.
Pokuste sa vsetky trochu nezvycajne, alebo vami nepochopene veci nepriradzovat paranormalnym javom :wink:
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

Takze, problem vyrieseny. Bolo to 100% duchovneho charakteru, nemalo to nic s klasickymi fyzickymi javmi !
...alebo radsej takto ...boli to vlastne fyzicke javy, to pukanie a praskanie je samo fyzickeho charakteru, ale to co ich posobilo nemalo so zmenou teploty,alebo pohybom nic spolocne.
:ghostly: :ok:
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
dRevnik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Št Sep 08, 2005 12:30
Bydlisko: Česko

Príspevok od používateľa dRevnik »

No hurá, tak je to vyřešeno! :ok: Ostatně stačí se podívat o pár příspěvků zpět a uvidíte, že jsem to již dávno říkal - on takový proud astrální energie tryskající ze srdeční čakry je pořádná síla. To můžeš být rád, že se to projevuje jen pukáním a nerozmlátí ti to celou stěnu nebo nábytek.
:appl:
Každopádně jsem rád, že se konečně po takové době došlo k jednoznačnému definitivnímu nezpochybnitelnému a 100% pravdivému řešení, založenému na logických obhajitelných a nevyvratitelných faktech, s tejně tak jako že opět zvítězil zdravý rozum, srdce a čistá duše nad hnusnou a nabubřelou vědeckou honbou po racionálních a ověřitelných důkazech a jednoduchých řešeních podle šablony Occamovy břitvy.
:appl:
Ostatně o andělech ví každej... ale kdo kdy slyšel o neandrtálci?!?! :ghostly:
:appl:
Samba! Samba simba! Sambaaaa! Dneska je tu bejby Samba! Proto nezůstavej sama doma! Proto nezůstávej sama! Je tu Samba Samba Simabaaa!!!
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

Fajn tak to ste ma pekne odrovnali...len by ma tak Emco zaujimalo ako si na to prisiel... :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

...prisiel som na to tak, ze som si bol sadnut s jednym znamym, ktory sa venuje vesteniu a tak. Povedal mi veci, ktore boli tie, ktore som 20rokov potreboval pocut, ale vedomo-nevedomo, som ich ignoroval / pretoze som mal strach ako taky + strach z neznama, nenapadlo ma, ze to mohlo byt ono /. Poukazane veci som potom riesil intuitivne, proste to raz prislo o 3tej rano / samozrejme tie praskoty / , ze je cas vyriesit problem. ... a odvtedy viem spat, odvtedy sa tych zvukov nebojim, pretoze zostali iba tie "fyzicke" ... zivot sa mi z 3tej rano, na 4tu zmenil o 360 stupnov ...a to sa k tomu pridali dalsie pozitivne zmeny aj v inych oblastiach zivota. ...pred 2ma tyzdnami som zil uplne iny zivot, ako teraz... zvlastne, mysticke, nepochopitelne, ale je to tak ! :appl: :idea: :ok:
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

Vyborne...v celom tom tvojom poste si iba opisal ze sa ti zmenil zivot...co keby si radsej povedal co ti povedal ten tvoj znamy...to by ma teda zaujimalo...pretoze ja stale trvam na svojom... :moon:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

TheONE napísal:pretoze ja stale trvam na svojom... :moon:
:shock: Trváš na tom, že vieš čo sa u neho deje? Odvaha 8) Dovolím si povedať, že mám s týmito javmi nejaké tie skúsenosti, ale že by som trval na svojom, že viem, čo sa u neho dialo, to sa neodvážim. Zrejme si iný borec. :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Príspevok od používateľa nou »

emčo napísal:... zivot sa mi z 3tej rano, na 4tu zmenil o 360 stupnov
to znamena nijak :grin: :grin:
Prídem si po teba.
dRevnik
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Št Sep 08, 2005 12:30
Bydlisko: Česko

Príspevok od používateľa dRevnik »

nou napísal:
emčo napísal:... zivot sa mi z 3tej rano, na 4tu zmenil o 360 stupnov
to znamena nijak :grin: :grin:
:ok: :ok: :grin: ja ja, taky mi to připomnělo projev generála: Soudruzi, obrana našeho vzdušného prostoru je tak dokonalá, že kdyby na nás imperialisté vypálili rakety, tak je dokážeme během několika vteřin obrátiti o 360° :grin:
Samba! Samba simba! Sambaaaa! Dneska je tu bejby Samba! Proto nezůstavej sama doma! Proto nezůstávej sama! Je tu Samba Samba Simabaaa!!!
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

Tak ten bol dobry :mrgreen:
ww6 ja si iba myslim ze zvuky ktore som ja opisoval a ktore opisovali ostatny a zhodovali sa s tymi mojmi nie su paranormalne...co sa tyka emca...myslim ze jeho zvuky niesu o nic ine... :lol:
Napísať odpoveď