Pyrokineze

Techniky pre praktikovanie mágie

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Marijus
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Št Máj 18, 2006 17:01
Kontaktovať používateľa:

Pyrokineze

Príspevok od používateľa Marijus »

Máte s ní někdo nějaké zkušenosti ??

Pro ty, kdo neví, co to je: Je to vzplanutí ohně na vybraném předmětu pouze myšlenkou.Tedy sílou vůle.
Náš největší úspěch není v tom, že nepadneme, ale v tom, že vždy vstaneme, kdykoli padneme.
Používateľov profilový obrázok
ibbeta
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Pi Jan 23, 2004 19:42
Kontaktovať používateľa:

Re: Pyrokineze

Príspevok od používateľa ibbeta »

kam na tieto somariny chodite?
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Príspevok od používateľa nou »

preco sprostost. da sa to staci ked ovladate telekineziu prilozite dve drievka k sebe zacnete triet a zapalia sa. samozrejme za pouzitia telekinezie. :grin:
Prídem si po teba.
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Tesla »

Mna tiez vzdy zaujimali taketo javy, no dodnes som neprisiel na to ako to funguje... Teda lebo neviem o tom nic...

Zatial ani nechcem, ale nebranim sa tomu.
Nič sa nedá, len netreba chcieť.
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Re: Pyrokineze

Príspevok od používateľa nou »

preco by sa dany predmet nemohol vznietit ked sa da predmetmi pohybovat. ono teplo je len pohyb molekul takze staci nepohybovat celym predmetom ale len rozmitavat molkuly.
Prídem si po teba.
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Re: Pyrokineze

Príspevok od používateľa červená košeľa »

ja osobne si myslim,ze telekineza urcite existuje lebo myslienka predsa moze pretvarat hmotu tak preco by sa NEMALO DAT POMOCOU MYSLIENKY COSI PODPALIT?
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
Marijus
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Št Máj 18, 2006 17:01
Kontaktovať používateľa:

Re: Pyrokineze

Príspevok od používateľa Marijus »

červená košeľa napísal:ja osobne si myslim,ze telekineza urcite existuje lebo myslienka predsa moze pretvarat hmotu tak preco by sa NEMALO DAT POMOCOU MYSLIENKY COSI PODPALIT?
Presne tak....naprosto souhlasim...... :wink:
Náš největší úspěch není v tom, že nepadneme, ale v tom, že vždy vstaneme, kdykoli padneme.
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 36
Dátum registrácie: St Mar 22, 2006 23:14

Príspevok od používateľa Anubis »

Priznám sa, že termin pyrokinéza počujem prvý krát. Podľa tej zloženiny by sa malo jednať o prenos ohňa resp. manipuláciu s ohňom - priestorovú. Odvádzam to z významu termínu telekinéza.
V tóre (starý zákon kvázi) sa vyskytuje prorok Eliáš, ktorý vedel všetko o ohni. Ako jediná biblická postava bol vzatý na nebesia v hmotnom stave.
Chce ešte niekto ašpirovať ? :snowman:
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Re: Pyrokineze

Príspevok od používateľa nou »

este henoch a taktiez panna Maria, sice po smrti ale aj tak.
Prídem si po teba.
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 36
Dátum registrácie: St Mar 22, 2006 23:14

Príspevok od používateľa Anubis »

Upresním. Eliáš ako jediný bol za života vzatý na nebesia, a dokonca sám privolal ohnivý voz, na ktorom sa tam aj s Hospodinom odviezli. :lol:
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Príspevok od používateľa červená košeľa »

ja osobne si myslim ze cela biblia je upravovana prepisovana atak nic ci sa v nej pise sa neda brat doslova :reading:
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 36
Dátum registrácie: St Mar 22, 2006 23:14

Príspevok od používateľa Anubis »

Starozákonné informácie čerpám z originálu - z Tóry, ktorá nebola "upravovaná prepisovaná atak".
A to branie doslova ? Iste, treba čítať mezi riadkami, v prípade tóry na konci riadkov. :lol:
Ale zrovna príbeh o Eliášovi je celkom zaujímavý. :grin:
lilith
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št Jan 05, 2006 10:45

Re: Pyrokineze

Príspevok od používateľa lilith »

A mate niekto vobec skuseost s telekinezou. Ze tvrdite ze naozaj existuje. Myslym ale telekinezu ako ze premiestnis nejaky predmet o vyssej hmotnosti a nie krutenie hlinikovou foliou na hrote ihly. To sa dari aj mne a ono asi skoro kazdemu kto to skusal, ale to moze byt ovplyvnene aj vonkajsimi vplyvmi. I ked ucite vyzarovanie energie s tela je prirodzene takze by to aj mohlo stacit na rozhybanie predmetu o velmi malej hmostnosti.Ale tato energie je podla mna prilis mala aby dokazala hybat vacsimi predmetmi alebo vytvorit ohen.
Používateľov profilový obrázok
červená košeľa
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut Jan 24, 2006 12:04
Bydlisko: pobodrožská 43/3

Príspevok od používateľa červená košeľa »

ja osobne nemam informacie z "prvej ruky! ale precitala som si o tom uz zopar informacii a som si ista,zre keby sa o tom niekto chcel dozvediet viac tak by to nebol az taky problem lebo sa vykonalo uz mnoho pokusov a je vedecky dokazane,ze ludia,ktori dokazu ovladat svoju bioenergiu to naozaj vedia
Každy človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu.
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 36
Dátum registrácie: St Mar 22, 2006 23:14

Príspevok od používateľa Anubis »

Vedecky je toho dokázaného veľmi málo. Tí, čo to vedia, sa s tým neproducírujú na verejnosti. Ja nespochybňujem existenciu.
Ale ak to chce niekto vedieť, nestačí si o tom niečo prečítať na nejakej stránke. Tomu sa človek musí venovať naplno. A možno po 20tich rokoch tréningu to dokážeš. A potom to niekou ukážeš a povieš že si sa to naučila za 20 rokov. A on zoberie zápalku, škrtne ňou a povie že on sa toto naučil za 20 sekúnd.
Takže mi uniká zmysel akejsi pyrokinézy a im podobných "srandičiek". :grin:
Napísať odpoveď