Skoro som tam bol

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Skoro som tam bol

Príspevok od používateľa TheONE »

OK som tu sice novy...ale nieco to uz o astrale viem...
Zatial sa mi ziadny lucidak neprihodil ani som necestoval, ale obcas pred spanim skusam ci sa nieco nestane...

No a problem je v tom ze uz sa sice dokazem dostat do "stavu tranzu"...teda som 80% ze to stav tranzu je lebo moje telo sa nedokaze pohnut...iba ak velmi chcem...tazko opisatelne...ale akoby ciastocna paralyza sa uz dostavila, dalej vsetky zvuky su strasne divne...take pretiahnute...najvacsi znak tranzu je ze vzdy ked pocujem ako nikeot otvara dvere na vedlajsej izbe alebo ako pada hrniec v kuchyni...alebo akykolvek iny ostry zvuk...je to akoby ma niekto udrel...a hlavne citim lahulinke vibracie...chvilkove...hlavne v oblasti ruk...

Cele toto sa mi uz podarilo vela krat a viem ze to uz asi nieco bude...dokonca som si na to uz zvykol...zo zaciatku ked som sa do tohoto stavu dostal ma trochu zaplavil strach...no teraz uz je to pre mna normalne...a celkom ma to stve!

A to preto...lebo som niekde cital ze z tohoto stavu je uz lahke vycestovat...a to fakt neviem ako??...ja uz stracam fantaziu a neviem co mam v tomto stadiu robit...

PORADTE prosim...slaba koncentrcia alebo trpezlivost alebo co??... :evil:
Používateľov profilový obrázok
Astrálek
Návštevník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ut Jún 20, 2006 19:47
Bydlisko: Pilsen
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Astrálek »

Pro někoho v tomto stavu stačí pomyslet, že chce pryč a je to. Nestačí si ale jen v duchu říci: "Chci ven". Musíte se to zkombinovat s myšlenkou opuštění. Třeba si představ, že se vznášíš nad tělem nebo zkus použít metodu šňůry. Vyzkoumej, co je pro tebe nejlepší a uvidíš.
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

mohol by si mi prosim dat nejaky link na explanaciu metody snury...uz som to niekde pocul vraj je to dobre...musim vyskusat...
Používateľov profilový obrázok
Astrálek
Návštevník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ut Jún 20, 2006 19:47
Bydlisko: Pilsen
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Astrálek »

Tady jí máš. Ze stránek http://astral.unas.cz

Metoda šňůry
Tato metoda poživa představu šňůry, po které šplháte nahoru. Před tím než jí začnete provádět je dobré zvyknout si na pravou šňůru. Proto nějakou zavěste na strop. Může to klidně být nějaká stuha. Zavěste ji nad hrudníkem, nebo pokud máte lepší čakru třetího oka, tak radši nad ní. Pokud nevíte, tak nezbývá než vyzkoušet obě a zjistit, jaká možnost nejlepší. Lehněte si, a vezměte pravou šňůru, radši se na ní nedívejte a zvykněte pouze na její existenci. Když už to budete zkoušet bez ní, tak stačí jenom vyvolávat tento pocit.

Teď přejdeme k samotné metodě:

1. Zvedněte své myšlené ruce a začněte se zvedat, ruka za rukou, vzhůru po pevné myšlené šňůře. Představte si tlustou tvrdou šňůru, kterou držíte oběma rukama. Pamatujte, nemate tu šňůru představovat, stačí jí jen cítit. Musíte představit, že se zvedáte za naprosté tmy. Během šplhaní pocítíte lehké "točení", převážně v horní části těla. Tento pocit vzniká v astrálním těle, které se snaží opustit fyzické. Čím déle to budete provádět, tím silnější to bude. Snažte se zapamatovat tento pocit a jak vzniká, aby příště to bylo rychlejší. Nemyslete na jiné pocity. Jen vás vyruší.

2. Pokračujte ve zvedání. Začnete mít pocit těžkosti, je to proto, že se prohlubujete do transu. Nepřemýšlejte o tom, jenom šplhejte dál.

3. Začnete cítit vibrace, která pak ovládne celé tělo, pak se bude zdát, že ho máte paralyzované. Nepřemýšlejte o tom, a stále jenom šplhejte dál.

4. Konečně vycestujete ven ve směru šňůry.

Já mám lepší efekt pokud jí mám "zavěšenou" nad čelem. Má šňůra jakoby prochází skrz mé tělo a nehoupá se. Nevím proč, ale mě se to dělá lépe, protože když jí představím jak se houpá, pak mě to začne rušit.
Používateľov profilový obrázok
Melvar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2005 19:12
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa Melvar »

1. Predstavil som si to pevne, hrube lano a splhal som sa po nom hooore, cez uplnu tmu, ale rusili ma nejake myslienky, tak som sa ich snazil zbavit a splhal som dalej

2. Prisiel ten pocit tazkosti, dost zaujimave... Len keby ma nevyrusovali myslienky

3. Prisli vibracie a paraliza, no ne kompletna,napr. ze som musel trosku pootvorit usta aby som sa lepsie nadychol, ale inac vsetko bolo nehybne priklincovane. Splhal som dalej

4. tak som si splhal a splhal a splhal, as do momentu ked som sa dosplhal na chalupu a tam som sa zacal rozpravat s jednym starym panom. Vtedy som si uvedomil ze zrejme snivam a splhal dalej, splhal a splhal as kym som sa nedostal k rieke, pri ktorej som sa prechadzal. ZAS som si uvedomil ze snivam a splhal som dalej. No proste toto sa mi stavalo a potom som sa us nemohol sustredit tak som vstal a isiel na PC :P

ako sa takychto myslienok, alebo zaspavania zbavit ? :?
Nekonecno nezacina tam, kde koniec neskoncil.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Melvar napísal:4. tak som si splhal a splhal a splhal, as do momentu ked som sa dosplhal na chalupu a tam som sa zacal rozpravat s jednym starym panom. Vtedy som si uvedomil ze zrejme snivam a splhal dalej, splhal a splhal as kym som sa nedostal k rieke, pri ktorej som sa prechadzal. ZAS som si uvedomil ze snivam a splhal som dalej. No proste toto sa mi stavalo a potom som sa us nemohol sustredit tak som vstal a isiel na PC :P
Prečo si myslíš, že si sníval?
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Melvar
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Pi Sep 02, 2005 19:12
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa Melvar »

No neviem prave, lebo ja som ocakaval plynuly prechod a toto mi pripadalo ako akysi ulet myslienok a potom take "stiahnutie" z5, alebo prebudenie, neviem popisat...
Nekonecno nezacina tam, kde koniec neskoncil.
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

OK astralek...len otazku...ta metoda snury sa ma pouzivat na dostanie sa do stavu tranzu alebo na vycestovanie zo stavu tranzu??....lebo ja potrebujem metodu na to druhe...

Ako som uz hovoril...navodit si stav tranzu mi uz problem nerobi...
No teraz som prisiel na novy problem...obcas ked uz som dost hlboko ponoreny v mojich myslienkach a krvopotne sa snazim dostat von z tela...vsimam si ze sa mi sami otvaraju oci...a vobec ked mi obcas zalietava mysel...ked zacinam mysliet na ine myslienky a nesustredit sa...vsimam si ze oci napinam...

co to ma znamenat??
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Melvar napísal:No neviem prave, lebo ja som ocakaval plynuly prechod a toto mi pripadalo ako akysi ulet myslienok a potom take "stiahnutie" z5, alebo prebudenie, neviem popisat...
Prechody nemusia byť vôbec plynulé a to, čo sa Ti mohlo zdať ako úlet mohlo byť kľudne AC. Bohužiaľ svojim rozumom si si ho pravdepodobne sám zrušil. Najhoršie je, keď má niekto očakávania na základe prečítaného a ak jeho zážitok nespadá do daného "chlievika", zavrhne ho ako bezvýznamný. :no:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Presne tak.... myslím, že toto je jeden z hlavných "problémov", prečo sa ľudom nedarí opustiť svoje telo. Až príliš to rozoberajú, ako napr. tu na 3oku. Nehovorím, že je to zlé, je to asi prirodzený vývoj, sám som si tým prešiel (ťažko posúdiť do akej miery), no toto je jeden z prípadov, kedy to "cestovatelovi" uškodilo tak, že z možno docela pekného "výletu" nebolo skoro nič. Netreba ale vešať hlavu, všetko má svoje príčiny... ako sa hovorí... "všetko zlé je na niečo dobré".... možno práve toto niekomu pomôže k tomu, aby si uvedomil, že nie je odveci pripúšťať možnosť, že všetko môže byť ináč.... možno skúsiť zapojisť skôr city, ako racio.... držím palce :wink:
Z1
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

Suhlasim s vami...a myslim ze sa mi stava obcas to co opisoval Melvar...Ja iba...ako zistim ci uz som tam...pretoze ked si vezmem ze lezim...so zavretymi ocami...a zrazu sa mi len tak hodi do hlavy nejaka divna myslienka . to znamena ze som v astrale??...
Co sa potom stane...myslim...vidim iba ciernotu(ked mam zavrete oci)...a potom co?...zrazu zacnem vidiet cez zavrete oci alebo sa mi otvoria alebo co??...
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Skoro som tam bol

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Môžeš začať vidieť zavretými očami (cca 80% populácie) alebo počuť vnútorným sluchom či cítiť akoby telom (spolu cca 20% populácie), že si niekde inde, než Tvoje fyzické telo. Zážitok z OBE či AC je veľmi ťažko popísateľný. Pokiaľ Ťa nezradí Tvoj rozum, budeš vedieť, že si tam.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Skoro som tam bol

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Myslím si, že ak tam budeš, tak to určite spoznáš. No ale keďže sa držím jedného "hesla" a to že "všetko môže byť inakšie", tak aj keby si si to neuvedomil, nič sa nedeje. Ostatne k čomu by ti poslúžilo ubezpečenie sa, že si bol naozaj vonku z tela? Možno že by si si povedal "bola by to inšpirácia, alebo impulz", lenže k čomu.... aby si dosiahol OBE? .... a tu sa opäť dostávame k jednej zo základných otázok: "Prečo by som chcel mať OBE?" ..... podľa môjho názoru je OBE, resp. AC len jeden z prostriedkov duševného napredovania a asi by sme si ho nemali zamienať za cieľ.....

PS: Všetko sa časom vyjasní.....
Z1
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

Myslim ze na otazku preco clovek chce dosiahnut OBE resp AC je zbytocne odpovedat...myslim ze budete so mnou suhlasit ak poviem ze vacsina ludi co planuje mat prve AC tak robi bud zo zvedavosti alebo viacmenej, dalo by sa povedat zo srandy...

U mna...aby som to rozpisal...urcite ide o spoznanie niecoho noveho a myslim si ze keby som nieco taketo dosiahol...ciastocne by sa mi zmenil zivot...

No a spat k tomu mojemu problemu...ja som myslel ze co ak si neuvedomim ze som v AC...budem len tak lezat so zavretymi ocami a snazit sa krvopotne mat AC...to by ma fakt dostalo :lol:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

TheONE napísal:Myslim ze na otazku preco clovek chce dosiahnut OBE resp AC je zbytocne odpovedat...myslim ze budete so mnou suhlasit ak poviem ze vacsina ludi co planuje mat prve AC tak robi bud zo zvedavosti alebo viacmenej, dalo by sa povedat zo srandy...
A práve preto sa väčšine nedarí a to je dobre. 8)
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Napísať odpoveď