Učenie v LD

Zážitky z vašich ciest v ríši vedomých snov

Moderátor: Moderátori

Benci
Návštevník
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Pi Jún 30, 2006 19:09
Kontaktovať používateľa:

U

Príspevok od používateľa Benci »

Mám jedného známeho, ktorý je dosť zbehlý v LD a AC. Nikdy to však nevyužíva len tak pre srandu, v AC sa snaží liečiť ľudí (moja mama mala problémy s chrbticou a on ju v AC, neviem ako, vyliečil, dnes je už úplne v pohode). A v LD sa zas pokúša učiť. :D On je totiž učiteľ matiky na strednej škole. Jeho dcéra raz mala v matikou problém a na ďalší deň mali písať písomku. Nedokázala do seba nič dostať a otec bol celý deň preč, takže ju nemohol doučovať. On si však našiel iné riešenie. V noci sa dostal do LD a prizval si do sna aj dcéru. Avšak nepresviedčal ju, že je vo sne, takže ona LD nemala. Vo sne ju začal učiť matiku, až kým úplne napochopila všetko čo treba.
Ráno obaja normálne vstali a on sa jej spýtal, či sa jej nesnívalo niečo zvláštne. Ona že nič, lebo si nikdy nepamätá svoje sny. Išla do školy nervózna kvôli matike. Na jej prekvapenie však vedela vyriešiť všetky príklady a dostala z písomky jednotku.
To je teda haluz. :D Takéto učenie by som teda bral. Sen si nepamätáte, ale matiku viete. Máte skúsenosť s nieím takým?
Používateľov profilový obrázok
theking
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: St Jún 21, 2006 20:38
Bydlisko: www.spin.wbl.sk
Kontaktovať používateľa:

Re: U

Príspevok od používateľa theking »

povedz znamemu nech si ta zavola do sna :D...
Všetko má svoje dôvody.
Bianka
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 66
Dátum registrácie: Ne Júl 24, 2011 16:36

Re: Učenie v LD

Príspevok od používateľa Bianka »

wow to je super aj ja chcem :D
winchester
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Ut Aug 02, 2011 0:35

Re: Učenie v LD

Príspevok od používateľa winchester »

ak je to pravda tak by sa na tom dalo v istych kurhoch zarobit
"Co chceme, tomu taky ochotně věříme a doufáme, že si i ostatní myslí, co si myslíme sami."
Caesar Gaius Iulius
Napísať odpoveď