pocit padu pred zaspanim

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

pocit padu pred zaspanim

Príspevok od používateľa bonkwodny »

no snad to tu este nebolo :lol:
tak ma napadlo ci ten pocit nema nieco spolocne s AC
napriklad ze sa prave oddeluje astralne telo od fyzickeho
skusal uz niekto "spadnut uplne dole"
ja som to skusal ale vzdy som sa zlakol a znovu "prebudil"
Používateľov profilový obrázok
theking
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: St Jún 21, 2006 20:38
Bydlisko: www.spin.wbl.sk
Kontaktovať používateľa:

Re: pocit padu pred zaspanim

Príspevok od používateľa theking »

to sa mi stava obcas...raz sa my to stalo dokonca tak silno,ze som si isty ze som bol v astrale :-p...teda ja si myslim ze ten pocit padu,ze je to ddelovanie AC tela...
Všetko má svoje dôvody.
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Príspevok od používateľa nou »

mne sa stavalo pri zaspavani bezvahovy stav albo padanie. lebo pad je prakticky bezvahovy stav. no a teraz ked sa snazim o AC tak to zazivam v trosku inej forme. teraz mam pocit aj padu aj tocenia. takze si myslim ze je to sucast opustania tela.
Prídem si po teba.
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

Ano to sa stava aj mne...ale uz som si na to zvykol a u mna zatial nenasledovalo nic dalsie...
Iba si raz pametam ze raz som mal tento pocit naozaj obrovsky a potom sa mi z nicoho nic otvorilo okno - postel mam pod oknom :P ...a vtedy som skoro chytil infarkt...normalne ako som lezal som sa tak zlakol ze reflexivne ako drakula ma naplo jak strunku a som sa z lehu posadil...
Epholl
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 160
Dátum registrácie: Pi Feb 10, 2006 13:57
Bydlisko: Zilinska priekopa

Príspevok od používateľa Epholl »

Neviem, ci toto ma s tym nieco spolocne, ale sem-tam sa mi rano stava, ze lezim v posetli, nad niecim rozmyslam, alebo som v polospanku a zrazu "akoby zmizla podlaha" a ja strasne rychlo trhnem nohami..
preco mozu mat avatari len 16 kilo?? :(
gagino
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 21
Dátum registrácie: St Sep 27, 2006 18:51

Príspevok od používateľa gagino »

Epholl napísal:Neviem, ci toto ma s tym nieco spolocne, ale sem-tam sa mi rano stava, ze lezim v posetli, nad niecim rozmyslam, alebo som v polospanku a zrazu "akoby zmizla podlaha" a ja strasne rychlo trhnem nohami..
to iste aj u mna, zrejme sa to stava v polospanku, lebo mne sa to stava vecer pred spankom..
Používateľov profilový obrázok
Tesla
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 270
Dátum registrácie: Pi Dec 09, 2005 22:26
Bydlisko: Lučenec
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Tesla »

Ja ked som yaspaval tak sa mi snivalo: Idem po chodniku a zrazu taka diera... Tak ma trhlo od toho padu ze na to dlho nezabudnem :)
Nič sa nedá, len netreba chcieť.
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: pocit padu pred zaspanim

Príspevok od používateľa SagitaX »

mne sa toto stava ked nieco skusam vecer je to taky zly efekt ked lezim na chrbte a uvolnujem sa a idem skusit nieco a zrazu akoby som zacal padat a trhne ma, toto trhnutie je tak strasne unavne alebo vycerpavajuce ale tak strasne ze ked sa mi to stane zo 2 alebo 3 krat tak mam dost a som tak znechuteny, unaveny, vycerpany ze nevladzem ani zaspat, proste lezim a nic nemozem sa mi nechce ako keby som odbehol maraton...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
nou
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 206
Dátum registrácie: Po Jan 30, 2006 22:57

Re: pocit padu pred zaspanim

Príspevok od používateľa nou »

inak ak zaspavate a sklbne vam rukou nohou tak to je sposobene tym ze mozok prave vypol dany sval. pretoze aj ked cez den uplne uvolnite sval tak je stale trochu napnuty. hovori sa tomu svalovy tonus. myzne az pri spanku zaspavani.
Prídem si po teba.
Napísať odpoveď