po rituali sa mi lepy smola na päty

Vaše dobré/zlé skúsenosti s mágiou

Moderátori: RedHawk, Moderátori

thenkooo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Po Okt 30, 2006 22:08

po rituali sa mi lepy smola na päty

Príspevok od používateľa thenkooo »

No kedže uzavreli temu musim to napisat tu.
Moj pribeh bol som najskor obyčajny chalan ktoreho nič netrápilo nič neriešil škola a tak.Dokým som raz nelistoval netom kde som videl nieco o magii.Zacal som si clanky citata ,zhromazdovat, kupovat knihy a kedze som mal velke stastie nasiel som aj osobu ktorá chodila na kurzy a veľmi dobre sme sa porozpravali a mnozstvo ma ta osoba naučila.Vtedy som sa začal pomaly otvárať zaal byť empaticky.Pomaly somsa učil spoznával veci a dalej a dalej rozvijal cucal informácie.raz uz velmi avno som si kupil staru činsku mincu.Tu mincu mam niekolko rokov a do teraz to bol moj amulet az na jeden vecer.Mame suseda ktoryked si vypije vidi mnozstvo vei ze ho chcu zabit atd...Vten den som si čital na neete ako čistiť negativnu energiu.Tak som sa rozhodol skusit.Zobral som sviecky,moj amulet a zapalil vonu tycinku.A začal som čistit.Po tom ako som sa snažil vyčistiť dom kedze z neho sršala enrgia citil som to mal som pocit ako keby som nebol doma ako keby som bol niekde na ulici.Hned potom som sa rozhodol ze pojdem vonka zhasol sviecky a vsetko dorobil a siel vonka.otvoril som dvere a moj love sused si ma zmilil z vrahov a takmer som mal noz v hrudy.vtedy som utekal z plnych sil vonka.A od vtedy ma sprevadza neštastie pravdaže snažil som sa vyčistiť aj sa podarilo ale stále zostal kúsok vo mne ktorého sa neviem zbaviť poradte čo by som mal robit kedze uz druhy mesiac sami lepy smola na päty.... vopred dik
Používateľov profilový obrázok
dr.Katz
V.I.P.
V.I.P.
Príspevky: 768
Dátum registrácie: Ne Máj 01, 2005 21:32
Bydlisko: Rychvald u Karviné

Re: Pomoc:o

Príspevok od používateľa dr.Katz »

prostě se rozhodni, že už bylo smůly dost. Když tomu uvěříš, tak se ji zbavíš. Tak to funguje.
Smrt není zánikem světla. Je zhašením lampy, protože svítá...
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Pomoc:o

Príspevok od používateľa SagitaX »

vsetko je to vec tvojho rozhodnutia, ked si povies "a dost, staci, od teraz uz ziadna smola" a uveris tomu tak to skutocne prejde presne ako vravi dr.Katz... hlavne je uverit tomu, nenavravat si ze kiezby to preslo, alebu dufam ze teraz to prejde...

inak jedna vec je aj ta ze preco sa to asi deje, ono to neni nahoda ze sa ti to stalo, mas smolu preto ze ju mas mat, nahody neexistuju takze sa treba zamysliet ze preco asi sa toto deje a mozno ta tukne v hlave a hned ti to bude jasne, to vravim s vlastnej skusenosti...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
thenkooo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Po Okt 30, 2006 22:08

diky

Príspevok od používateľa thenkooo »

dakujem vám moc musis si proste vela veci ujasnit lebo saqitaX ma prvdu to nebola len taka nahoda muselo sa stať a ja som si musel uvedomiť veci na ktoré som nikdy nemyslel... velmi si mi pomohol k tomu aby som sa lepie spoznal a pochopil mnozstvo veci
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

..nahody neexistuju !!!

...skus poziadat o pomoc, niekde "tam hore" ... aby ti bola ukazana cesta, alebo to, co mas/potrebujes vediet k tomu, aby sa ten zly pocit vynegoval, aby si ho odstranil. 8)
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
thenkooo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Po Okt 30, 2006 22:08

Príspevok od používateľa thenkooo »

emčo napísal:..nahody neexistuju !!!..
Tak s tymto vyrokom suhlasim to ako keby som ja hovoril :mrgreen:
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Pomoc:o

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

thenkooo: Nuž, čo povedať na ten Tvoj príbeh? Na budúce buď opatrnejší v tom s čím sa hráš. :roll:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Pomoc:o

Príspevok od používateľa emčo »

WhiteWolfSix napísal:thenkooo: Nuž, čo povedať na ten Tvoj príbeh? Na budúce buď opatrnejší v tom s čím sa hráš. :roll:
..by som iba rad podotkol, ze nabuduce byt vobec nemusi, totizto staci takato jedna prihoda na to, aby cloveka tazila dusevne/psychicky cely zivot. Preto si myslim, ze je najdolezitejsie sa zbavit tohto strachu z tejto situacie. Vyvarovanie v buducne uz bude asi automaticke, ak vobec podobny pripad nastane ?!
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Pomoc:o

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

emčo napísal:..by som iba rad podotkol, ze nabuduce byt vobec nemusi, totizto staci takato jedna prihoda na to, aby cloveka tazila dusevne/psychicky cely zivot. Preto si myslim, ze je najdolezitejsie sa zbavit tohto strachu z tejto situacie. Vyvarovanie v buducne uz bude asi automaticke, ak vobec podobny pripad nastane ?!
To máš pravdu. Najskôr som rozmýšlal, že mu poskytnem pomoc, o ktorú vlastne žiadal (aspoň názov témy tomu nasvedčuje), no potom som si uvedomil, že je svojprávny mladý muž, ktorý sa do trablov dostal vlastným pričinením a tak sa z toho bude musieť dostať sám. Inak by si na budúce pozor nedal, resp. spoliehal by sa na to, že ho z toho niekto dostane. :roll:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
thenkooo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Po Okt 30, 2006 22:08

Príspevok od používateľa thenkooo »

tich pripadov bude ešte vela myslim si aj verim tomu ale aspon budem trosku vediet ako sa zachovat aspon dufam ved uvidim co mi osud prinesie :?
Používateľov profilový obrázok
theking
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: St Jún 21, 2006 20:38
Bydlisko: www.spin.wbl.sk
Kontaktovať používateľa:

Re: Pomoc:o

Príspevok od používateľa theking »

.nahody neexistuju !!!.. ...
podporujem...podporuje to aj moj podpis ktory tu mam nastaveny :-p :)
Všetko má svoje dôvody.
lilith
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Št Jan 05, 2006 10:45

Príspevok od používateľa lilith »

Skus si postavit ochranny mur. To by mohlo pomoct hlavne ak mas este stale tu smolu. Proste sa pri to odstranovani negativnej energie coto na teba nalepilo.
thenkooo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 57
Dátum registrácie: Po Okt 30, 2006 22:08

Príspevok od používateľa thenkooo »

to lilith: no aj niečo podobné som spravil a už to je v pohode :grin:
Používateľov profilový obrázok
Hanyman
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pi Máj 02, 2008 11:16
Bydlisko: ČR,Česko,Česká Republika

Re: Pomoc:o

Príspevok od používateľa Hanyman »

Thenkoo vetsina lidi kdyz si rekne dost Smuly tak veri v smulu je lepsi si riket vice stesti a vubec pak uz nemyslet na smulu
Chimera
Návštevník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št Nov 10, 2011 10:45

Re: po rituali sa mi lepy smola na päty

Príspevok od používateľa Chimera »

Na druhou stranu je užitečné se spálit - už proto, aby člověk získal respekt. Podruhé bude opatrnější...
Napísať odpoveď