malo to co docinenia s AC?

Metódy, návody a rady ako sa dostať z tela a astrálne cestovať

Moderátor: Moderátori

bonkwodny
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Okt 05, 2006 19:07

malo to co docinenia s AC?

Príspevok od používateľa bonkwodny »

pred zaspavanim(uz tri krat) sa mi zacali objavovat akoby zvukove halucinacie jeden zazitok bol trochu silnejsi otec vo vedlajsej izbe pozeral TV (cize cez sklenene okno na dverach bolo vidno svetlo) zrazu som pocul akoby nieco chodilo poza postel(napr hlodavec inac kedysi som mal skrecka utiekol z akvaria a odvtedy som ho nevidel cize musel zomriet v byte ale zaujimave bolo ze nebol citit ziaden zapach a von sa nemal ako dostat zeby jeho duch??? :shock: )tak som nad tym zvukom zacal rozmyslat ze co to asi moze byt?zrazu ale vyplo el. prud v celom dome zacal mi zvonit mobil a na stoliku som videl ako svieti display vstal som prisiel k nemu ale mobil tam nebol zrazu bolo vsetko normalne otec pozeral TV(cize prud isiel) zvuky prestali ale mobil na stole nebol potom som zistil ze je v nabijacke na uplne inom mieste tak som nechapavo isiel spat
druhy zazitok bol ale omnoho silnejsi obcas sa mi pred zaspavanim stane ze citim ako zo mna niekto taha perinu ale naposledy som uz bol na to mierne pripraveny takze strach nebol az tak velky tak som sa neposadil ako to robim vzdy ale lezal som dalej a pevne drzal moju perinu ono to ale tahalo nadalej zrazu som bol s tou perinou spojeny cize ma to tahalo dolu z postele potom ked som uz bol mimo postele zacalo ma to tahat smerom hore a ked som bol uuz prilis vysoko tak bol strach prilis velky a v tom okamihu som sa ocitol v posteli v takej istej polohe ako som bol pred tym nez sa to zacalo(cize som pevne drzal perinu) :help: [/url]
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: malo to co docinenia s AC?

Príspevok od používateľa sorer »

tazko povedat ci by to mohlo byt, ale asi to budu len nejake halucinacie pri zaspavani.
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
TheONE
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 143
Dátum registrácie: Ne Júl 16, 2006 18:40
Bydlisko: Bratislava, Dlhe Diely

Príspevok od používateľa TheONE »

Ked pocujes, citis a podobne veci pred zaspavanim tak je to hypnagogia ci nie?
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

..mne tie zazitky pridu dost "spooky" ...neprijemne, grrr :roll:
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Mithrandir
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: So Mar 01, 2008 10:32

Re: malo to co docinenia s AC?

Príspevok od používateľa Mithrandir »

zdrawim... zaujimam sa o AC dlhsiu dobu ale este som nemal odvahu si to vyskusat... ale teraz uz pomaly zacinam... spytam sa ci som na spravnej ceste :))) parkrat som sa uz pokusal vycestovat... dostal som sa po jemne vibracie az po odputanie ruk... teda aspon si myslim... popisem... dviham ruky nahor mam v nich taky divny pocit a pri zdvihani vzdy citim teplo... co vy na to?
Korvo
Návštevník
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Po Sep 06, 2010 12:09

Re: malo to co docinenia s AC?

Príspevok od používateľa Korvo »

Hej bonkwodny, uz si prisiel na to, co to mohlo byt? Mohol by si mi poradit.
Mne sa tiez stalo nieco zvlastne: Pokusal som sa o LD, a tak som mal nastaveny budik na 3:30. Zobudil som sa, bol chvilu hore, zapisal si sen a nastavil budik na 5:00, kedy som mal normalne vstavat. Potom som zaspal. Zrazu zazvoni budik, pozriem na neho, je 5:00 vypnem ho a ze este chvilu si polezim, lenze som zaspal znovu a ked som sa potom zobudil strhol som sa ze som zaspal a ze kolko uz bude hodin a ked som pozrel na hodinky bolo len cca 4:00.
Podotykam, ze to bolo dost realne, tak neviem...
Napísať odpoveď