môj príbeh - AC,LD,OOBE...

Zážitky z vašich astrálnych výletov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
forceps
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Po Aug 21, 2006 13:13

m

Príspevok od používateľa forceps »

no neviem čím vás mám pritiahnuť do debatky lebo mám toho veľa..veľa zážitkov a ešte viec neodpovedaných otázok..ale snáď postupne všetky popíšem....
:idea:
Včera som našla stránku MARTINA HOGENH...a čítala som ju len tak...letkom...a došla som k jeho skúsenostiam a začiatkom...a bola som velmi šťastná,lebo moje boli také isté,len som si myslela že mi asi šibe. :ghostly:
keď som mala asi 12 r.veľmi ma zaujímali mimozemšťania,potom neskôr duchovia a tak všeobecne vlastne všetko nadprirodzené...čím viac som čítala knihy o duchoch tak sa mi začalo čosi stávať... :zzz:

večer medzi zaspatím a spánkom som pocítila velké chvenie tela a potom som ostala ako paralizovaná...veľmi som sa preľakla ,chcela som kričať,pohnuť sa ale nič..moje telo sa dvihlo od postele asi 20 cm a ja som bola z toho v šoku.. :angel: najhoršie bolo že som všetko naokolo vnímala a počula aj TV,aj som videla sestru ako TV pozerá z postele,chcela som na ňu zakričať ale nič...vtedy som sa začala modliť a potom som klesla a bolo to OK...to sa mi opakovalo velmi často,aj 3 x do týždňa-bola som ešte decko,tak okolo 15 r.,a mala som panický stach zaspať aby to neprišlo.Potom som kdesi čítala,že je to zlý ducha takto sa to stáva ľuďom,ktorí sa zaujímaju o to o čo nemajú..A tak som sa prestala o to zaujímať a ono to naozaj prestalo.To som vtedy vôbec netušila že existuje OOBE,AC...LS. :smoking:

:appl: raz sa mi stalo,že sa mi začali v noci zdvíhať sami ruky hore a niečo mi akoby dusilo krk-no to už bol vrchol,tie ruky som videla jak ich mám zdvihnuté,opäť paralíza tela,chvenie a neskutočný strach.po krátkej modlidbe k pannej márii to samo ustúpilo. :appl:

potom v mojom živote zavládli sny...stále som v nich lietala :angel: ,ako a kedy som chcela,bolo to velmi živé.Mnohokrát som ráno skúšala len tak vyskočiťzo zeme,či mi to nepôje...lebo sen a realita boli pre mna takmer totožné...

:arrow: najlepšie sny boli o plávaní vo vode...do teraz sa mi zdajú reálne...ak sa mi sníva že skočím do bazéna a uvedomím si,že sa mám nadýchnuť tak sa skúšam nadýchnuť pod vodou a ono to ide... :lol: cítim ten dotyk vody a to krásne dýchanie v nej...to už je tak reálne,že ma občas napadá to naozaj skúsiť a dýchať vo vani.... :ok:

:shutup: takýchto snov mám kopec avšak nikdy sa mi nepodarilo stretnúť sa vo sne s mrtvym blízkym..Od puberty som striktne presvečená o reinkarnácii, mojím NAJVECSIM SNOM je CESTA DO MINULYCH ZIVOTOV a vedieť liečiť... :ok:


teraz však asi pred 2 mes. sa stalo niečo prelomové... :ok: :ok: :ok:

opäť to strašné VIBROVANIE, to známe BZZZZZZZZ a potom to prišlo.prvýkrát som VYKLZLA Z TELA ležiaceho na posteli pri manželovi,uvedomila som si hned čo sa stalo,velmi som sa zaradovala a rozhodla som sa vrátť späť do tela a tak som do neho AKO PIERKO KED PADA V POVETRI opäť VKLZLA.ale potom som sa rozhodla že idem VON ešte raz...a tak som opäť ĽAHKO VYKLZLA,a chcela som ísť do MANZELA-neviem čo ma to napadlo ale VTIAHLO MA TO SPEŤ.
:angel:

od vtedy upenlivo čakám a prosím o to krásne VIBROVANIE a keď počujem BZzzzzzzzzz tak vo mne svitne velká nádej.
:idea: :idea: :idea:
inák,veľmi dobre si pamätám čísla a dátumi,minule som v sne vyhrala 5 000 000 a číslo som si ešte mesiac pamätala-ale bolo to 5 číslie a nevedela som kde ho mám vsadiť :blah:
a už som prežila aj vlastnu smrť,keď ma môj bývalý vo sne dostrieľal a ja som to cítila ako naozaj... :cry2:



tak asi zatial tolko...kde som to vlastne bola..v astrálnom či mentálnom svete??? :angel: :shock: :shock: :shock:
"každá myšlienka je tvorivá"
Používateľov profilový obrázok
forceps
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Po Aug 21, 2006 13:13

ww6

Príspevok od používateľa forceps »

no ww6 tebe som to už písala,ale zaujíma ma aj lajicky pohlad na to a prípadné postrehy :o
"každá myšlienka je tvorivá"
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: m

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

forceps napísal:Včera som našla stránku MARTINA HOGENH
btw, zaujímalo by ma, čo je to za stránku, pretože ako googlim, tak googlim, ale žiadnu takú stránku mi nenachádza. :cry2:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
forceps
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Po Aug 21, 2006 13:13

wwsex

Príspevok od používateľa forceps »

nevolaj ma tak :)
tak som to našla www.marlitan.iglu.cz
su to Marlitanovy stránky o AC
"každá myšlienka je tvorivá"
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: m

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Jaaaaj Marlitanove stránky? Hneď si mohla povedať. :D

P.S.: Môžeš ma aj tak volať :grin:
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Delord
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 20:57
Bydlisko: Humenne
Kontaktovať používateľa:

Re: m

Príspevok od používateľa Delord »

no mne sa tiez raz stalo ze ma ktosi postrielal a som citil vsetky gulky v chrbte a prebudil som s nato ze spim na ovladaci od telky pod chrbtom :D
Astral forever....astral has you
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Re: m

Príspevok od používateľa Zrak1 »

forceps napísal: večer medzi zaspatím a spánkom som pocítila velké chvenie tela a potom som ostala ako paralizovaná...veľmi som sa preľakla ,chcela som kričať,pohnuť sa ale nič..moje telo sa dvihlo od postele asi 20 cm a ja som bola z toho v šoku.. :angel: najhoršie bolo že som všetko naokolo vnímala a počula aj TV,aj som videla sestru ako TV pozerá z postele,chcela som na ňu zakričať ale nič...vtedy som sa začala modliť a potom som klesla a bolo to OK...to sa mi opakovalo velmi často,aj 3 x do týždňa-bola som ešte decko,tak okolo 15 r.,a mala som panický stach zaspať aby to neprišlo.
presne toto som zažíval aj ja ked som mal tiež cca 15-16 rokov s tým, že som sa nebál zaspať, ale hovoril som si, že ak sa mi to stane znova, tak asi pôjdem k psychiatrovi, stalo sa mi to totiž 3 noci za sebou :grin:
forceps napísal: To som vtedy vôbec netušila že existuje OOBE,AC...LS. :smoking:

tak, tak... ani potuchy
forceps napísal:
potom v mojom živote zavládli sny...stále som v nich lietala :angel: ,......... najlepšie sny boli o plávaní vo vode...do teraz sa mi zdajú reálne...ak sa mi sníva že skočím do bazéna a uvedomím si,že sa mám nadýchnuť tak sa skúšam nadýchnuť pod vodou a ono to ide... :lol: cítim ten dotyk vody a to krásne dýchanie v nej.... :ok:

opäť môžem len potvrdiť.... rovnaký scénar :reading:
forceps napísal:
inák,veľmi dobre si pamätám čísla a dátumi,minule som v sne vyhrala 5 000 000 a číslo som si ešte mesiac pamätala-ale bolo to 5 číslie a nevedela som kde ho mám vsadiť :blah:

jeden čas, ked som vedel vychádzať z tela pomerne často svojvoľne, chcel som to zneužiť a pozrieť si čísla športky :oops: :grin:
forceps napísal:
a už som prežila aj vlastnu smrť,keď ma môj bývalý vo sne dostrieľal a ja som to cítila ako naozaj... :cry2:
niekoľko krát, či už pádom z výšky, kedy som počul po dopade "cvak" /asi pretrhnutie astrálnej nite/, ale aj po postrelení.

forceps napísal:
tak asi zatial tolko...kde som to vlastne bola..v astrálnom či mentálnom svete??? :angel: :shock: :shock: :shock:


myslím že niekedy to bol výlet mimo telo /obe/ a inokedy LD a niekedy obyčajné sny.... sama najlepšie asi cítiš, ktorý zážitok kam zaradiť, aj keď to v podstate naozaj nieje dôležité....
Z1
Používateľov profilový obrázok
forceps
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Po Aug 21, 2006 13:13

ww6

Príspevok od používateľa forceps »

čo,ty si marlitan???
ďakujem za všetky postrehy a ináč,dnes som chcela cestovať,ja som vibrovala ale potom som asi pekne zaspala...aj som si dala budík na hodinu svojho narodenia-vraj to vtedy ide lepšie,ale len som ho vypla a spala ďalej... :)
"každá myšlienka je tvorivá"
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

:D niesom, som len ja ... :wink:
Z1
Používateľov profilový obrázok
forceps
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Po Aug 21, 2006 13:13

Re: m

Príspevok od používateľa forceps »

ako zrak...ako JA???? :)
"každá myšlienka je tvorivá"
Používateľov profilový obrázok
psyche
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 11:16
Bydlisko: šaľena vychodňarka :)

to som ja

Príspevok od používateľa psyche »

no to som ja forceps s novým nickom psyche
" každá myšlienka je tvorivá "
Používateľov profilový obrázok
psyche
Návštevník
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ut Feb 13, 2007 11:16
Bydlisko: šaľena vychodňarka :)

Re: m

Príspevok od používateľa psyche »

veď to aj ta fotka je cela ja !! che che , aj to očko je vo forceps-e moje... :/
" každá myšlienka je tvorivá "
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Re: m

Príspevok od používateľa Zrak1 »

forceps napísal:ako zrak...ako JA???? :)
to by bolo zaujímavé :grin: :angel:
Z1
Používateľov profilový obrázok
forceps
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 42
Dátum registrácie: Po Aug 21, 2006 13:13

Re: m

Príspevok od používateľa forceps »

zrak...metieš moju "psyche" :)
"každá myšlienka je tvorivá"
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

forceps, teda psyche..... to ja začínam byť zmätený :grin:

Pekný večer.... :santa:
Z1
Napísať odpoveď